Pozemok pre rodinné domy | 527 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok o výmere 527 m2. K pozemku je projekt rodinného domu v
67,000 € 127 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 600 m²
PREDAJ. Stavebný pozemok sa nachádza v zastavanej časti mesta Nové Zámky. Pozemok má výmeru 600
85,000 € 142 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 1,497 m²
Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj pozemok vo frekventovane
225,000 € 150 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 1,100 m²
Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok
189,900 € 173 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 1,228 m²
Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj stavebný pozemok vo vyhľ
154 €/m2 154 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 1,408 m²
314,900 € 224 €/m²
Záhrada | Nové Zámky | 1,748 m²
Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj pozemok /veľkú záhradu/
160 €/m2 160 €/m2
Záhrada | Nové Zámky | 1,600 m²
Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj veľkú záhradu v Nových Z
79,000 € 49 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 3,784 m²
Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj veľký pozemok vo frekven
567,600 € 150 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 1,413 m²
211,950 € 150 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Mederská | 664 m²
PONUKA: Exkluzívne predám stavebný pozemok v tichej lokalite v Nových Zámkoch. Prípojka na elek
105,000 € 158 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 664 m²
Pozemok pre váš nový začiatok ! Kde sa začína Vás príbeh a Vás vysnívaný domov ! Predsta
118,000 € 178 €/m²
Priemyselná zóna | Budovateľská | 20,000 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 2 ha v priemyselnej zóne v lukratívnej časti Novýc
90 €/m2 90 €/m2
Pozemok pre bytovú výstavbu | . | 0 m²
Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok - ornú pôdu v k.u. Nové Zámky, o výmere 2300m2, siet
Cena dohodou
Pozemok pre občiansku vybavenosť | Česká bašta | 534 m²
Pre lepšiu predstavu o nehnuteľnosti si najskôr pozrite videoprehliadku: https://youtu.be/oeEqZ
239,000 € 448 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 939 m²
Realitná kancelária HALO reality a Andrea Kovarčíková, kontakt: 0907 483 112, nehnuteľnosť s ID
144,500 € 154 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Šurianska | 5,000 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebné pozemky v Nových Zámkoch na Šurianskej ulici. Na poz
100 € 0 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,929 m²
Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozemok o výmere 30 árov vo vyhľadávanej lokalite mesta
270,000 € 92 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 852 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v meste Nové Zámky, nachádzajúci sa v pokojnej a vyhľadávan
150,000 € 176 €/m²
Záhrada | 342 m²
Bývaš v byte, no túžiš si vlastnoručne vypestovať rajčiny, ktoré nevideli supermarket? Alebo le
17,500 € 51 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 737 m²
Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť bývať v novej, prestížnej lokalite v Nových Zámkoch. V
153,663 € 208 €/m²
Záhrada | 380 m²
Hľadáte kúsok zelene a pokoja neďaleko mesta? Máme pre vás ideálnu príležitosť – na predaj ponú
17,400 € 46 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 592 m²
NA PREDAJ: Pozemok vhodný na výstavbu RD, Nové Zámky Výmera: cca 592 m2 Rozmer pravidlený obd
99,000 € 167 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 914 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok nachádzajúci sa v ob
100,000 € 109 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.