Na predaj pekná záhrada v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Záhrada | Nové Zámky | 0 m²

RK TRINITY Vám ponúka na predaj peknú záhradu v Nových Zámkoch. Nachádza sa v malej záhradkárs

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

17,500 €

Na predaj záhrada v meste v Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Záhrada | Nové Zámky | 0 m²

RK TRINITY Vám predstavuje na predaj záhradu v meste Nové Zámky. Nachádza sa v záhradkárskej ob

Publikované: 05.04.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

32,300 €

Na predaj stavebný pozemok v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 714 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na novovybudovanej ulici v meste Nové Zámky. Výhodou je súk

Publikované: 10.11.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

122,000 € 171 €/m²

Na predaj stavebný pozemok blízko centra v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 1,800 m²

Realitná kancelária TRINITY - ponúka na predaj lukratívnu ponuku. Jedná sa o stavebný pozemok v

Publikované: 21.02.2021 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

545,000 € 303 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v Nových Zámkoch na Slovenskej ulici.

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Slovenská | 664 m²

RK TRINITY Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v Nových Zámkoch na Slovenskej ulici. Pozemok

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

118,000 € 178 €/m²

Na predaj veľký slnečný pozemok lokalita Hliník - Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Záhrada | Hliník | 27,605 m²

Na predaj predstavujeme veľký slnečný pozemok o výmere 27605m2. Nachádza sa vo vyhľadávanej cha

Publikované: 07.06.2023 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

Na predaj budova s pozemkom - developersky projekt v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Šurianska ulica | 0 m²

Na predaj developerský pozemok v Nových Zámkoch na Šurianskej ulici s priamym napojením na hlav

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

859,000 €

NA predaj veľký rovinatý, slnečný stavebný pozemok v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 1,178 m²

RK TRINITY Vám ponúka na predaj veľký rovinatý, slnečný stavebný pozemok v meste Nové Zámky. Na

Publikované: 12.12.2022 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

176,300 € 150 €/m²

Na predaj priemyselné/komerčné pozemky v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Komerčná zóna | Komerčná zoná NZ | 26,485 m²

Ponúkame na predaj pozemky, ktoré sa nachádzaju v priemyselnej zóne (Komárňanská cesta) v meste

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

85 € 0 €/m²

Na predaj pozemok v širošom centre mesta Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | širšie centrum | 964 m²

Na predaj ponúkame stavebný pozemok, ktorý sa nachádza v širšom centre mesta Nové Zámky. POZEM

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

570,000 € 591 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 664 m²

RK TRINITY Vám predstavuje na predaj stavebný pozemok v meste Nové Zámky. Nachádza sa na novo o

Publikované: 16.02.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

115,000 € 173 €/m²

Na prenájom parkovacie miesto 100m² v Nových Zámkoch smer Andovce

Reality Nové Zámky

Iný stavebný pozemok | Gúgska | 100 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom parkovacie miesto 100m² v Nových Zámkoch smer Andovce.

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na prenájom Nové Zámky

60 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Na prenájom stavebný pozemok v priemyselnej zóne na Ulici Komárňanská cesta v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Iný stavebný pozemok | Komárňanská cesta | 9,383 m²

IBA U NÁS. Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom stavebný pozemok v priemyselnej zóne na Ulici

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Pozemky na prenájom Nové Zámky

2.5 €/m2/mesiac 3 €/m2/mesiac

Na predaj stavebný pozemok v priemyselnej zóne na Ulici Komárňanská cesta v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Iný stavebný pozemok | Komárňanská cesta | 9,383 m²

IBA U NÁS. Reality na kľúč Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v priemyselnej zóne na Ulici K

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

85 €/m2 85 €/m2

Na predaj 11,5 árový stavebný pozemok v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 1,150 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj 11,5 árový stavebný pozemok v Nových Zámkoch. Rozloha poz

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

176,300 € 153 €/m²

Na predaj veľký pozemkom s domom v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 1,600 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj veľký pozemkom s domom v Nových Zámkoch. Zastavaná plocha

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

165,000 € 103 €/m²

Na predaj stavebný pozemok pri centre mesta v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Iný stavebný pozemok | P. Blahu | 1,747 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj stavebný pozemok pri centre mesta v Nových Zámkoch. Rozlo

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

355 € 0 €/m²

Na predaj záhrada 568m2 za Tescom v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Rekreačný pozemok | 568 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj záhradu 568m2 za Tescom v Nových Zámkoch. Rozloha záhrady

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

32,000 € 56 €/m²

Na predaj stavebný pozemok o výmere 714m² v súkromnej ulici v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Okružná | 714 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 714m² v súkromnej ulici v Nových

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

122,000 € 171 €/m²

Stavebný pozemok na predaj

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky od 880m2 - pre rodinné domy Nové Zámky. Plocha: pozemku 1000m2

Publikované: 16.09.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

154 €/m2 154 €/m2

Predám stavebný pozemok v pokojnej lokalite s IS

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Západná ulica | 1,000 m²

Slnečný pozemok na ulici Západ Slnka v súkromnej uličke v tichej lokalite v meste Nové Zámky.

Publikované: 12.12.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

180,000 € 180 €/m²

DIRECTREAL|Súkromná záhrada na konci slepej uličky -ticho, príroda a absolútny pokoj.

Reality Nové Zámky

Záhrada | Vinohrady | 63 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkame na predaj udržiavanú záhradu o výmere 329 m² v Nových Zámkoch,

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

26,900 € 427 €/m²

DIRECTREAL|Pozemok s výmerou 48 árov v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Šurianská | 0 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkame na predaj výnimočný pozemok o výmere cca 4 800 m² (48 árov) nac

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

99 €/m2

Stavebný pozemok o výmere 660 m2

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 660 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok, ideálny na výstavbu rodinného domu alebo investičný projek

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

101,000 € 153 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1413)
Rodinné domy na predaj (23060)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Upresniť hľadanie