Pozemok pre rodinné domy | Slovenská | 664 m²
Túžite po bývaní v meste, no preferujete pokoj a súkromie? Príďte na obhliadku stavebného pozem
117,900 € 178 €/m²
Komerčná zóna | Dvorská cesta | 3,366 m²
Mgr. David Molnár RSc. z KING REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v meste Nové Zámky o
279,000 € 83 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Budovateľská | 20,000 m²
Ponúkame Vám na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok v priemyselnom areály vo vyhľadávane
90 €/m2 90 €/m2
Pozemok pre bytovú výstavbu | Budovateľská | 4,700 m²
99 €/m2 99 €/m2
Pozemok pre bytovú výstavbu | Budovateľská | 2,900 m²
129 €/m2 129 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 600 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebý pozemok na výstavbu rodinného domu v novej vybudovanej vštvrti.
106,200 € 177 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Nové Zámky | 714 m²
Znížená cena! Ponúkame Vám na predaj 7 árový pozemok v Nových Zámkoch! Plocha: pozemku 714m2. N
122,000 € 171 €/m²
Záhrada | Výpalisko | 568 m²
Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti
30,672 € 54 €/m²
Záhrada | 500 m²
Na predaj stavebný pozemok v zastavanej oblasti s rozlohou 500 m2 pri novej nemocnici v Nových
205 € 0 €/m²
Komerčná zóna | Výpalisko | 16,465 m²
CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj komerčný pozemok v Nových Zámkoch na hlavnom ťahu cesty I
Cena dohodou
Priemyselná zóna | Šurianska | 30,950 m²
CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj priemyselný pozemok v Nových Zámkoch na ulici Šurianska,
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Komjatická | 2,076 m²
Developeri, túžite otvoriť novú ulicu a vystavať zopár rodinných domov? Táto ponuka je práve pr
325,000 € 157 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nitrianska cesta | 2,160 m²
V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj pozemok v širšom centre Nových Zámkov vo výmere 2160
185 €/m2 185 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nesvadská cesta | 994 m²
*** TICHÁ ULICA PLNÁ ZELENE, TERMÁLNE KÚPALISKO *** EXKLUZÍVNE v predaji iba v LEGEND stavebný
55,000 € 55 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,540 m²
*** MOŽNOSŤ VÝSTAVBY REKREAČNÉHO OBJEKTU S PROJEKTOVOU DOKUMENTÁCIOU, STAVEBNÉ POVOLENIE *** E
188,000 € 122 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nesvadská cesta | 1,500 m²
*** VÝBORNÁ LOKALITA, KRÁSNY A SLNEČNÝ POZEMOK, OPLOTENÝ *** EXKLUZÍVNE v predaji iba v LEGEND
49,500 € 33 €/m²
Orná pôda | Kolta | 446,704 m²
Ponúkame na predaj poľnohospodársku usadlosť v extraviláne obce Kolta, vzdialenej od Nových Zá
1,786,816 € 4 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 804 m²
Hladate si pozemok v Nových Zamkoch.?Ponukame vam pozemok o rozlohe 804m2 so starším domom ktor
119,990 € 149 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Slovenská | 664 m²
EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok v meste Nové Zámky, na Slovenskej ulici. PO
106,000 € 160 €/m²
Priemyselná zóna | 3,064 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok o výmere 3064 m2 s vydaným stavebným povolením na výrob
330,000 € 108 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Západ slnka | 970 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v lokalite za tescom na ulici Západ slnka. Pozemok má t
180,000 € 186 €/m²
Komerčná zóna | M.R.Štefánika | 370 m²
Stavebný pozemok v úplnom centre mesta, pri Zámčane. Výmera 3,7 ár. Na pozemku sa nachádzajú 4
130,000 € 351 €/m²
Priemyselná zóna | Viničná | 1,354 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebnú parcelu v priemyselnej zóne mesta na Viničnej ulici s možnosťou
166,000 € 123 €/m²
Rybník, jazero | 6,700 m²
Ponúkame Vám na predaj jazero o celkovej výmere 67 ár v chatovej lokalite v Nových Zámkoch. Prí
59,000 € 9 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.