Rodinný dom | 174.84 m²
Samaria Real Vám ponúka na predaj kvalitne postavený nízko podlažný rodinný dom s galériou a g
375,000 € 2145 €/m²
3 izbový byt | Hviezdna ulica | 68 m²
na PREDAJ pripravený 3i príjemný byt s predzáhradkou a vlastným parkovaním = bývanie v pokojnej
279,972 € 4117 €/m²
Rodinný dom | Senecká cesta | 0 m²
Pre konkrétnu klientku hľadáme samostatne stojaci rodinný dom. Ideálne v štádiu holodom. V o
300,000 €
2 izbový byt | - | 77.44 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný, priestranný 2 izbový byt situovaný v p
176,000 € 2273 €/m²
2 izbový byt | Mesačná ulica | 70 m²
Ponúkame na predaj moderný, dizajnovo zariadený loftový byt v projekte Hviezdne bývanie v obci
290,000 € 4143 €/m²
Rodinný dom | Ulica pri hájovni | 50 m²
Predstavte si miesto, kde už dnes môžete bývať, a zároveň máte otvorený priestor vytvoriť si do
200,000 € 4000 €/m²
Rodinný dom | Čerešňarka | 142.41 m²
Predstavujeme tento moderný bungalov s čistými líniami, ktorý je navrhnutý tak, aby spájal nadč
389,990 € 2739 €/m²
Rodinný dom | 148 m²
Projekt MINIMAterra prináša, do Hviezdoslavova moderné a premyslené bývanie pre tých, čo hľad
433,000 € 2926 €/m²
Rodinný dom | Prašná ulica | 125 m²
Ponúkame na predaj 5 ročnú / kolaudácia 2020/novostavbu 4 i rodinného domu (bungalov), ktorý sa
349,000 € 2792 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 93 m²
Ponúkame na predaj Skolaudovanú novostavbu, 4-izbový RD s TEPELNÝM ČERPADLOM. Možnosť sa ihneď
279,000 € 3000 €/m²
Rodinný dom | Mätová | 119 m²
DUALITY REAL Vám ponúka v projekte NOVÝ HVIEZDOSLAVOV REZIDENCIE na predaj štýlový 4 izbový pr
279,999 € 1933 €/m²
Rodinný dom | Mätová ulica | 113 m²
DUALITY REAL Vám ponúka v projekte NOVÝ HVIEZDOSLAVOV REZIDENCIE na predaj moderný 4-izbový rod
350,000 € 3097 €/m²
Rodinný dom | Mätová ulica | 135 m²
DUALITY REAL Vám ponúka v projekte NOVÝ HVIEZDOSLAVOV REZIDENCIE na predaj moderný 5-izbový rod
400,000 € 2963 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Podhájska ulica | 11,839 m²
PREDAJ - pozemky s právoplatným územným rozhodnutím - obec HVIEZDOSLAVOV Ponúkame na predaj v
Info v RK
2 izbový byt | Senecká cesta | 58.3 m²
Ponúkame na predaj exkluzívny 2-izbový byt v novostavbe polyfunkčného domu Rezidencia Hviezdosl
189,900 € 3257 €/m²
Rodinný dom | Štefana Vidu | 113.7 m²
Moderne riešená 5 izbová novostavba, len 15minút autom do centra Bratislavy, s podlahovou ploch
369,000 € 2982 €/m²
2 izbový byt | Mesačná ulica | 45 m²
Na PRENÁJOM nadštandardný 2-izbový byt s balkónom, parkovaním a vlastným vykurovaním. Ponúkame
650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Parková | 0 m²
Rodinný dom, k.ú. Hviezdoslavov Dom je prízemný. Nachádza sa v bežnej zástavbe rodinných domov
270,000 €
Orná pôda | ............. | 25,000 m²
Directreal Live - Predám ornú pôdu o výmere 25000m2 (cca 160x160m) v tesnom kontakte zastavane
40 €/m2 40 €/m2
4 izbový byt | 90 m²
ASTER Reality ponúka na predaj byty v rodinnom dome s 4 bytmi. Byty sa nachádzajú v kľudnej lo
219,990 € 2111 €/m²
Rodinný dom | Mätová ulica | 117 m²
HF&HD realitná kancelária Vám ponúka na predaj kompletne zariadený 4-izbový, rodinný dom v novo
319,900 € 2734 €/m²
Garáž | Rumančeková | 15 m²
BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj novú plechovú garáž vo Hviezdoslavove, (lokalita Rumančeková u
18,000 € 1200 €/m²
Rodinný dom | Parková | 61 m²
Loyalters by Bosen Group Vám ponúka na predaj 2 izbový rodinný dom v pôvodnom stave s priestran
270,000 € 4426 €/m²
Rodinný dom | Hviezdoslavov | 72 m²
BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj 3 izbový RD v dvojdome, časť Lehnice (lokalita Kolónia- k dost
194,990 € 2273 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.