Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj priestranný 5-izbový poschodový rod
435,000 € 2417 €/m²
Rodinný dom | 130.55 m²
BOND Reality v exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj samostatne stojaci rodinný dom
360,000 € 2758 €/m²
Rodinný dom | 122.2 m²
Na predaj: samostatne stojaci rodinný dom v obci Hviezdoslavov. Ponúkame na predaj jednopodlažn
320,000 € 2619 €/m²
2 izbový byt | Hviezdna ulica | 40 m²
RB HOME Reality ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom v kvalitnej tehlovej novostavb
155,000 € 3875 €/m²
Orná pôda | 10,115 m²
Ponúkame na predaj investičný pozemok neďaleko obce Hviezdoslavov, nachádzajúci sa vedľa asfalt
20 €/m2 20 €/m2
Rodinný dom | Škultétyho | 124 m²
Ponúkame na predaj krásny 4-izbový bungalov nachádzajúci sa v tichej a rodinnej lokalite Hviez
409,900 € 3306 €/m²
Rodinný dom | Nová | 142 m²
Ponúkame Vám veľmi pekný priestranný 4izbový rodinným dom, ktorý ponúka pohodlné bývanie v obci
Info v RK
3 izbový byt | 70 m²
JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom v obci Hviezdoslavov len
199,900 € 2856 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 225 m²
Predaj pozemkov cca 30kusov na Radové 4i domy v obci Hviezdoslavov. Pozemky su o výmere od 225
550 €/m2 550 €/m2
2 izbový byt | Hviezdna | 100 m²
Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti
220,000 € 2200 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1 m²
Ponúkame na predaj pozemky pre výstavbu rodinných domov v pokojnej časti obce Lehnice – Malý
169 € 169 €/m²
Iný stavebný pozemok | Ďatelinová | 18,732 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj investičný pozemok, s výmerou 18.732 m2 (cca. 76x246 metrov). Nac
36 €/m2 36 €/m2
Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu rodinný dom priamo v Hviezdoslavove, prípadne v blízkom
300,000 € 2308 €/m²
Rodinný dom | Hviezdoslavov | 223 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj 6 izbový rodinný vila do
489,000 € 2193 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Broskyňová | 4,771 m²
Rovinatý pozemok pravidelného, obdĺžnikového tvaru o výmere 4.771 m2 (šírka 35 m a dĺžka 133 m
Info v RK
Záhrada | Broskyňová | 12,300 m²
Na predaj: RANČ / HOSPODÁRSKA USADLOSŤ v tichej lokalite – Hviezdoslavov – Podháj (Broskyňová u
Info v RK
Rodinný dom | Rumančeková | 13 m²
Prenájom 2x zariadená izba v RD Hviezdoslavov. Jednej izbe je dvojposteľ, komplet zariadene TV
300 €/mesiac 23 €/mesiac/m²
Iný poľnohosp. pozemok | Podhájska ulica | 15,460 m²
Na predaj dva pozemky v extraviláne obce Hviezdoslavov (pri časti obce Podháj) v smere na Alžbe
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Slnečnicova | 681 m²
Ponúkame na predaj 3 stavebné pozemky (k dispozícii aj samostatne) na Slnečnicovej ulici vo Hvi
245 €/m2 245 €/m2
Rodinný dom | Veterná | 123 m²
Ponúkame na predaj nový 4 izbový tehlový bungalov na konci tichej slepej ulice v stabilizovanom
309,990 € 2520 €/m²
Rodinný dom | 104 m²
Ponúkame na predaj príjemný rodinný dom - bungalov s praktickou dispozíciou v novovybudovanej l
384,800 € 4019 €/m²
Rodinný dom | Zimná ulica | 148 m²
Cena: 329 000 € Stav: Holodom najvyššej kategórie (Dokončený exteriér: zámková dlažba, chodníky
329,900 € 2229 €/m²
Rodinný dom | Zimná ulica | 130 m²
Cena: 419 000 € (Aktuálna ponuka pred finálnym spustením rezortu) Cieľová hodnota po kompletizá
450,000 € 3462 €/m²
Rodinný dom | 96 m²
Ponúkame na predaj novostavbu - rodinný dom v pokojnej časti obce Hviezdoslavov – Podháj. Táto
325,000 € 3385 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.