Priestor pre sklad | 3,000 m²
PONÚKAME NA PRENÁJOM SKLADOVÉ A VÝROBNÉ HALY – VRÁBLE (OKRES NITRA) Moderné priemyselné pries
Cena dohodou
3 izbový byt | luky | 74 m²
Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom priestranný 3-izbový byt v
650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Horný Ohaj | 1,489 m²
Ponúkame na predaj slnečný pozemok o výmere 1 489 m² v obci Horný Ohaj. Pozemok sa nachádza v
150,000 € 101 €/m²
1 izbový byt | šturová | 57 m²
Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom na prenájom priestranný 1-
500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
1 izbový byt | žitava | 31 m²
Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom 1-izbový byt nachádzajúci
480 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
1 izbový byt | lúky | 36 m²
Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom útulný 1-izbový byt vo Vrá
430 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 63 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj príjemný a moderne riešený 2-izbový
169,900 € 2697 €/m²
Rodinný dom | 224 m²
B10 Vám ponúka na predaj priestranný trojpodlažný rodinný dom s obytným podkrovím, vstavanou ga
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | Hliníková | 160 m²
Directreal Exkluziv - Na predaj 5-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom v meste Vráble !! Hľ
105,000 € 656 €/m²
Reštaurácia | Moravská | 752 m²
Directreal Exkluziv - VÝBORNÁ INVESTÍCIA!!! Na predaj reštaurácia s penziónom, Vráble Ponúkam
449,000 € 597 €/m²
3 izbový byt | Sídlisko Lúky | 74 m²
Directreal Exkluziv - EXKLUZÍVNE Ponúkam na predaj/výmenu prerobený 3 izbový byt, Vráble, Lúky
145,000 € 1959 €/m²
Vinica, chmelnica | Vinohrady | 3,202 m²
Directreal Exkluziv - Ponúkam na predaj vinicu v meste Vráble, v blízkosti reštaurácie Viecha,
68,000 € 21 €/m²
Rodinný dom | Horný Ohaj | 105 m²
Directreal Exkluziv - Ponúkam na predaj 4i novostavbu vo Vrábľoch (časť Horný Ohaj), pozemok 1
254,000 € 2419 €/m²
Rodinný dom | - | 220 m²
Moderný maklér ponúka na predaj priestranný trojpodlažný rodinný dom v štandarde v obci Nová Ve
282,150 € 1283 €/m²
1 izbový byt | 1. mája | 39 m²
EXKLUZÍVNA PONUKA. Ste náročný klient a hľadáte prenájom v meste Vráble? Dávame Vám do pozorno
460 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,421 m²
Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj pozemok s výmerou 1.421 m2 v zastavanej časti
14,000 € 10 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom na Hornom Ohaji, m
184,000 € 1227 €/m²
Rodinný dom | Levická | 100 m²
V exkluzívnom zastúpení majiteľa predávame 3-izbový rodinný dom v centre mesta Vráble, na Levi
189,000 € 1890 €/m²
Rodinný dom | Levická | 100 m²
V exkluzívnom zastúpení majiteľa predávame 3-izbový rodinný dom v centre mesta Vráble, na Levic
180,000 € 1800 €/m²
Komerčná zóna | Moravská | 2,899 m²
Ste developer a hľadáte nové lokality na výstavbu bytov? Ideálne v meste Vráble a nech môžete z
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | Vinice | 11,015 m²
Ste developer a hľadáte nové lokality na výstavbu menších rekreačných nehnuteľností? Ideálne v
30 €/m2 30 €/m2
Priestor pre sklad | Staničná | 170 m²
Ponúkam na dlhodobý prenájom skladové priestory v meste Vráble na Staničnej ulici v uzatvorenom
500 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Staničná | 56.47 m²
Ponúkam na dlhodobý prenájom priestory v meste Vráble na Staničnej ulici v uzatvorenom dvore.
550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 67 m²
Predmetom dražby je 3-izbový byt na Sídlisku Lúky vo Vrábloch. Byt sa nachádza na 7.p. bytového
80,400 € 1200 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.