Moderný 4-izbový dom v ŠTANDARDE – ideálne bývanie len 25 minút od Bratislavy!

Reality Oľdza

Rodinný dom | Nezadaná | 103.51 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom typu ALEX v novej rezidenčnej lokali

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Oľdza

257,500 € 2488 €/m²

Top
Top

Ikonická nehnuteľnosť s dušou – prestavaný historický mlyn premenený na luxusné bývanie pri Bratislave | Gofar |Exkluzívne

Reality Oľdza

Rodinný dom | Nezadaná | 310 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj jedinečnú rodinnú vilu, ktorá vznikla pre

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Oľdza

567,000 € 1829 €/m²

Na predaj štýlový rodinný dom s krásnou záhradou v obci Oľdza

Reality Oľdza

Rodinný dom | 75 m²

Moderný maklér exkluzívne ponúka na predaj štýlový 3-izbový rodinný dom v radovej zástavbe – mo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Oľdza

263,900 € 3519 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok zaradený v ÚP na výrobu a sklady

Reality Oľdza

Priemyselná zóna | 572 | 111,000 m²

Dunajská Streda – Oľdza – pozemky o celkovej výmere cca 111.000 m2, v blízkosti rýchlostnej kom

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Oľdza

58 €/m2 58 €/m2

Oľdza: pozemok 885 m2

Reality Oľdza

Záhrada | 885 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok, v súčasnosti záhrada, v obci Oľdza, cca 30 km vzdialenej od Bra

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Oľdza

95,000 € 107 €/m²

Rodinný dom v Oľdzi na veľkorysom pozemku 22 á

Reality Oľdza

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

REALITY GOLD – Bratislava s.r.o. ponúka pekný 4 izbový rodinný dom v obci Oľdza, postavený na v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Oľdza

235,000 € 1469 €/m²

Rodinný dom v Oľdzi na veľkorysom pozemku 22 á

Reality Oľdza

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Oľdza

235,000 € 1469 €/m²

Samostatný 4-Izbový rodinný dom na predaj

Reality Oľdza

Rodinný dom | 90 m²

Váš nový domov: moderná 4-izbová novostavba s terasou a pozemkom Predstavte si bývanie, kde sa

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Oľdza

245,000 € 2722 €/m²

Predaj priemyselný pozemok 3500m2 kataster Oľdza okres DS

Reality Oľdza

Priemyselná zóna | Hlavná | 3,500 m²

PRIEMYSEĽ - Predaj rozny pozemok parcela ,,C"s rozlohou 3500m2 na priemysel - lahka vyroba, skl

Publikované: 22.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Oľdza

235,000 € 67 €/m²

GODDESS PROPERTY- exkluzívne - PREDAJ - 9 izbový samostatný stojaci rodinný dom 372 m2 na pozemku 2 100 m2 - 2x garáž - 2x studňa - OĽDZA

Reality Oľdza

5 a viac izbový byt | Nezadaná | 371.92 m²

EXKLUZÍVNE | PRIESTRANNÝ 9-IZBOVÝ RODINNÝ DOM NA VEĽKOMETRÁŽNOM POZEMKU 2132 m² | OĽDZA GODDES

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Oľdza

435,000 € 1170 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVOSTAVBA - MODERNÝ 4 IZB. BUNGALOV S GARÁŽOU V OBCI OĽDZA

Reality Oľdza

Rodinný dom | 173 m²

Moderný 4 izbový bungalov s dvojgarážovu na predaj Ponúkame na predaj 4 izbový moderne zariaden

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 14.07.2025
Domy na predaj Oľdza

375,950 € 2173 €/m²

DIRECTREAL|Znížená cena len do konca roka! Na predaj pekný, nový 4 izbový rodinný dom v tichej uličke v Oľdzi.

Reality Oľdza

Rodinný dom | Oldza | 600 m²

Directreal Live - Pozri sa na túto nádhernú novinku! Na predaj máme pekný 4 izbový rodinný dom

Publikované: 07.08.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Oľdza

355,900 € 595 €/m²

DIRECTREAL|Stavebný pozemok na predaj v obci Oldza.

Reality Oľdza

Pozemok pre rodinné domy | Oldza | 900 m²

Directreal Live - Realitná kancelária Directreal Live ponúka na predaj stavebný pozemok vhodný

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Oľdza

120 €/m2 120 €/m2

BOSEN |Moderný 4 izbový bungalov s dvojgarážou

Reality Oľdza

Rodinný dom | 173 m²

Bosen Group Vám ponúka moderný dom v pokojnej ulici a komfort, ktorý si zamilujete. Tento štýl

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Oľdza

390,000 € 2254 €/m²

člen NARKS

Súkromný veľký slnečný pozemok 808m2 v projekte Malý Chotár

Reality Oľdza

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 808 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok č. 19 v modernom rezidenčnom projekte Malý Chotá

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Oľdza

129,280 € 160 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK V PROJEKTE MALÝ CHOTÁR – SÚKROMIE, SLNKO A PRÉMIOVÁ POLOHA

Reality Oľdza

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 670 m²

Ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok č. 42 v rezidenčnom projekte Malý Chotár v obci O

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Oľdza

Info v RK

Stavebný pozemok v projekte Malý Chotár – Oľdza, ideálne bývanie blízko Bratislavy

Reality Oľdza

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 615 m²

Ponúkame vám výnimočnú príležitosť na kúpu stavebného pozemku č.5 s výmerou 604 m² v novovybudo

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Oľdza

89,500 € 146 €/m²

Na predaj kompletne zariadený 4-izbový rodinný dom s bazénom a garážou v obci Oľdza

Reality Oľdza

Rodinný dom | 155 m²

Realitná kancelária Realityfree vám ponúka na predaj nádherný, nadštandardne riešený rodinný do

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Oľdza

339,880 € 2193 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Začnite stavať hneď POZEMOK v lokalite Malý Chotár Oľdza

Reality Oľdza

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 610 m²

Ponúkame vám výnimočnú príležitosť na kúpu stavebného pozemku č.69 s výmerou 610 m² v novovybud

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Oľdza

97,600 € 160 €/m²

Slnečný stavebný pozemok 668m2 v novej štvrti Malý Chotár Oľdza

Reality Oľdza

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 668 m²

Ponúkame vám výnimočnú príležitosť na kúpu stavebného pozemku č.60 s výmerou 668 m² v novovybud

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Oľdza

99,360 € 149 €/m²

Moderný 4 izbový rodinný dom v štandarde s veľkým pozemkom (709 m²) – 25 min. od BA

Reality Oľdza

Rodinný dom | Nezadaná | 109.84 m²

Projekt Malý Chotár v obci Oľdza ponúka to, čo dnes patrí medzi najvyhľadávanejšie benefity býv

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Oľdza

287,498 € 2617 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1419)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23056)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Upresniť hľadanie