Chalupa, rekreačný domček | Drienica | 188 m²
F462-13-ANM V rekreačnej zóne na Drienici blízko sedačkovej lanovky šikovne zasadená do terénu
228,900 € 1218 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Drienica | 65 m²
F478-13-ANMi Chata Neďaleko sedačkovej lanovky "drienica-lysa" v časti "besná" vskutku v krásn
50,000 € 769 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Drienica | 780 m²
(F633-14-ANM) Aj vy hľadáte svoj "zelený" pozemok na oddych, relax, chatárčenie či celoročné bý
49,900 € 64 €/m²
Rekreačný pozemok | 560 m²
F514-14-ANM V nádhernej prírode - stavebný pozemok určený pre výstavbu chaty - skutočný relax -
26,000 € 46 €/m²
Rekreačný pozemok | 0 m²
Exkluzívne vám ponúkame na predaj pozemky v atraktívnej lokalite pri Aquaparku v Lipanoch smer
35 €/m2
Pozemok pre bytovú výstavbu | Brezovička | 0 m²
Ponúkame na predaj pozemky v tichom prostredí prírody intravilánu obce Brezovička- Historický M
12 €/m2
2 izbový byt | 0 m²
Ak túžite po kvalitnom a komfortnom bývaní v komornejšom prostredí, ponúkame vám 2 topkové 2 iz
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
Stavebný pozemok so základovou doskou v tichej obci Jakovanoch, je so stavebným povolením a pro
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | 0 m²
Exkluzívne vám ponúkame na predaj pozemky v zaujímavej lokalite pri Aquaparku v Lipanoch smero
35 €/m2
Rodinný dom | 60 m²
EVB019DOP Reality Smolko - realitná kancelária, hľadáme pre nášho klienta starší domček v Sabin
100,000 € 1667 €/m²
Záhrada | 340 m²
EVB030P REZERVOVANÉ !!! Reality Smolko - realitná kancelária Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj n
Info v RK
Orná pôda | Nezadaná | 1,974 m²
EVB025P Reality Smolko - realitná kancelária Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj dva mierne svahovi
Info v RK
Skladový objekt | Nezadaná | 0 m²
EVB028S Reality Smolko - realitná kancelária - hľadáme pre konkrétneho klienta sklad, priestor
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | 64 m²
EVB034B Reality Smolko - realitná kancelária Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj investič
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | 2,000 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rovinatý stavebný pozemok v časti okresného mesta Sabino
180,000 € 90 €/m²
Garsónka | 20 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsonku v Sabinove, najlepšie v pôvodnom stave. Bliž
70,000 € 3500 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²
90,000 € 90 €/m²
Rodinný dom | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom. Bližšie informácie Vám radi poskytneme n
Cena dohodou
1 izbový byt | 40 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Sabinove, najlepšie v pôvodnom stave.
90,000 € 2250 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 300 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší pozemok na mobilný dom v Sabinove a blízkom okolí
30,000 € 100 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Poloma | 5,720 m²
Directreal Super - 🟩 EXKLUZÍVNE LEN U NÁS! Directreal Super vám ponúka na predaj lukratívny po
88,000 € 15 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
Uvažujete o predaji nehnuteľnosti na vidieku? Využite naše dlhoročné skúsenosti s predajom vidi
Cena dohodou
Rodinný dom | 0 m²
Cena dohodou
Rodinný dom | 70 m²
Drevenička v malebnej obci Majdan osloví najmä milovníkov historického bývania. Je v pôvodnom s
37,000 € 571 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.