Veľkorysý rodinný dom s bazénom

Reality Lipany

Rodinný dom | Nezadaná | 289 m²

Hľadáte priestranné bývanie po kompletnej rekonštrukcii, s veľkým pozemkom, bazénom a viacerými

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Lipany

399,999 € 1384 €/m²

Záhrada-pozemok 1437m2 Sabinov 53.000,-Eur

Reality Sabinov

Záhrada | 1,437 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj rovinatý pozemok v meste Sabinov. Technické informácie a špecifi

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Sabinov

53,000 € 37 €/m²

Investičný pozemok 3.000m2 Lipany, okres Sabinov 15,-Eur/m2

Reality Lipany

Záhrada | Moyzesova | 3,000 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj rovinatý investičný pozemok v meste Lipany, okres Sabinov. Techn

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Lipany

15 €/m2 15 €/m2

Rekreačný pozemok Dubovica-Žliabky, 2423m2

Reality Dubovica

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 2,423 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj rekreačný pozemok v obci Dubovica, okres Sabinov. Technické info

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Dubovica

39,990 € 17 €/m²

REZERVOVANÉ!!! REKREAČNÁ CHATA – DRIENICA

Reality Drienica

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 109 m²

T2 REAL realitná kancelária ponúka EXKLUZÍVNE na predaj kompletne zariadenú 4-izbovú rekreačnú

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Drienica

229,900 € 2109 €/m²

REZERVOVANÉ! EXKLUZÍVNE! Rodinný dom, Ostrovany, pozemok 2202 m2

Reality Ostrovany

Rodinný dom | 2,202 m²

Skôr, než začnete čítať text inzerátu, pozrite si videoprehliadku: https://youtu.be/1MlPq6q--bI

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Ostrovany

137,000 € 62 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavba –budova školy s areálom (okolitými a zastavanými pozemkami)

Reality Sabinov

Komerčná zóna | Kukučínová | 913 m²

Ponúkame Vám na predaj budovu školy s pozemkami v Sabinove na ul. Kukučínová 1, Obchodnou ver

Publikované: 10.02.2022 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Sabinov

1,140,751.8 € 1249 €/m²

Budova školského internátu s pozemkom

Reality Sabinov

Iný objekt | SNP | 3,276 m²

Jedná sa o budovu montovanú z betónových plošných dielcov, ktorá pozostáva zo siedmych nadzemn

Publikované: 14.02.2022 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na predaj Sabinov

463,507.74 € 141 €/m²

.:REZERVOVANÉ:.Rodinný dom Lipany s pozemkom 461m2, okres Sabinov

Reality Lipany

Rodinný dom | Odbojárska | 145 m²

.:REZERVOVANÉ:. Rodinný dom Lipany s pozemkom o výmere 461m2, okres Sabinov. – dom pozostáva z

Publikované: 28.06.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Lipany

Info v RK

ZNÍŽENÁ CENA !!! - Výnimočný RODINNÝ DOM - HANIGOVCE (okres SB)

Reality Hanigovce

Rodinný dom | Nezadaná | 185 m²

Popis nehnuteľnosti T2 REAL realitná kancelária ponúka EXKLUZÍVNE na predaj naozaj výnimočný ro

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Domy na predaj Hanigovce

Cena dohodou

Predaj ornej pôdy – Sabinov, kú Orkucany (5 902 m²)

Reality Sabinov

Orná pôda | Višňová | 5,902 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu pri meste Sabinov, ideálnu na hospodárenie alebo ako investičnú pr

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 21.10.2025
Pozemky na predaj Sabinov

0.79 €/m2 1 €/m2

NOVOSTAVBA Bytový dom ŠEJBA B1 LIPANY

Reality Lipany

3 izbový byt | Komenského | 86.43 m²

Exkluzívne novostavba bytového domu ŠEJBA B1 Lipany, okres Sabinov. Technické informácie a špe

Publikované: 15.05.2024 Aktualizované: 16.02.2026
Byty na predaj Lipany

169,092 € 1956 €/m²

Rodinný dom v príjemnej lokalite s možnosťou rekonštrukcie

Reality Sabinov

Rodinný dom | 108 m²

Ponúkame Vám na predaj rozostavaný rodinný dom v príjemnej lokalite s pozemkom o výmere 514 m2

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 12.06.2025
Domy na predaj Sabinov

Cena dohodou

NA PREDAJ 1-izbový byt v Šarišských Michaľanoch

Reality Šarišské Michaľany

1 izbový byt | Pod Lesíkom | 28.4 m²

Ponúkame na predaj investičný 1-izbový byt v Šarišských Michaľanoch v pôvodnom stave. Byt sa n

Publikované: 25.02.2025 Aktualizované: 25.02.2025
Byty na predaj Šarišské Michaľany

60,000 € 2113 €/m²

Prevadzkova budova na predaj

Reality Šarišské Michaľany

Iný objekt | Jarková | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj prevádzkový objekt v obci Šarišské Michaľany , na ulici Jarková. Ploch

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 27.01.2025
Objekty na predaj Šarišské Michaľany

150,000 €

Prenájom skladovo - vyrobných priestorov

Reality Lipany

Obchodné priestory | Kapitána Nálepku | 80 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Lipany, Kapitána Nálepku. Plocha: ú

Publikované: 09.01.2025 Aktualizované: 09.01.2025
Priestory na prenájom Lipany

200 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

.:REZERVOVANÉ:. NOVOSTAVBA Rodinného domu Poloma s pozemkom 690m2, okres Sabinov

Reality Poloma

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

.:REZERVOVANÉ:. rodinný dom + pozemok o výmere 690m2 v obci Poloma, okres Sabinov. Technické i

Publikované: 29.01.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Poloma

Info v RK

Pozemok v Sabinove s rodinným domom-upravená cena-investičná príležitosť!

Reality Sabinov

Pozemok pre rodinné domy | 3,177 m²

Chcete pozemok s rodinným domom,kde sa môžete realizovať? Ponúkame Vám na predaj rozsiahly poze

Publikované: 11.04.2024 Aktualizované: 18.06.2025
Pozemky na predaj Sabinov

166,000 € 52 €/m²

Polyfunkčný objekt

Reality Ostrovany

Iný priestor | Nezadaná | 350 m²

Typ: Polyfunkčná budova ( Výrobné, skladové haly a administratívne zázemie s vlastnou kotolnou

Publikované: 07.03.2024 Aktualizované: 07.03.2024
Priestory na prenájom Ostrovany

Cena dohodou

Prenájom komerčných priestorov-výroba,sklady a kancelárie-Š.Michaľany

Reality Šarišské Michaľany

Iný priestor | 930 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory v Šarišských Michaľanoch v samostatno

Publikované: 02.02.2024 Aktualizované: 10.04.2025
Priestory na prenájom Šarišské Michaľany

1,500 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

STAVEBNÉ POZEMKY V OBCI HUBOŠOVCE, 10 KM OD MESTA PREŠOV

Reality Hubošovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 750 m²

V pokojnej, prírodou obklopenej obci Hubošovce vzdialenej iba 10 km od mesta Prešov a 12 km od

Publikované: 06.07.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Hubošovce

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (738)
Rodinné domy na predaj (23069)
Byty na predaj v Bratislave (8557)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30431)
Upresniť hľadanie