Pozemok pre rodinné domy | - | 572 m²
Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Červená Voda, okres Prešo
44,900 € 78 €/m²
3 izbový byt | Drienica | 57 m²
ANOVIA REAL ESTATE Vám ponúka na prenájom zariadený byt v novostavbe v obci Drienica: 3 - izbo
600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rekreačný pozemok | Drienica | 320 m²
Anovia real estate Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok určený na výstavbu chaty v rekreačne
18,500 € 58 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | - | 49 m²
SaleA – Váš partner v realitách ponúka EXKLUZÍVNE na predaj útulnú CHATU v rekreačnej oblasti D
59,900 € 1222 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 96 m²
SALEA Váš partner v realitách ponúka EXKLUZÍVNE DOM so záhradou za cenu GARSÓNKY. Tento romanti
79,000 € 823 €/m²
Rodinný dom | 17. Novembra | 160 m²
Hľadáte bývanie, ktoré reprezentuje váš vkus a zároveň poskytuje dokonalý pokoj v tesnej blízko
355,000 € 2219 €/m²
Orná pôda | Nezadaná | 7,422 m²
Ponúkame na predaj dve parcely ornej pôdy v obci Ražňany, okres Sabinov, o celkovej výmere 7 42
8,990 € 1 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 153 m²
Hľadáte pokojné bývanie s veľkým pozemkom, kde si deti môžu behať po záhrade a vy si vychutnáte
179,000 € 1170 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Hollého | 19 m²
Eston Reality exkluzívne ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovanú kanceláriu s výbornou dos
225 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Komenského | 37 m²
Tento byt je ideálnou voľbou ako štartovacie bývanie alebo investícia na prenájom. Vďaka prakti
114,900 € 3105 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Komenského | 8,679 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rozsiahly pozemok v lukratívnej časti mesta Sabinov, ktorý j
550,000 € 63 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Nezadaná | 1,890 m²
Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný horský hotel Šomka, situovaný v tichej lokalite ob
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 339 m²
Len pár minút od Prešova a Sabinova sa nachádza obec Daletice, pokojné miesto obklopené prírodo
Cena dohodou
Komerčná zóna | Nezadaná | 5,335 m²
PREDAJ POZEMKU – INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ S POTENCIÁLOM IBV Ponúkame na predaj slnečný pozemok n
Cena dohodou
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 110 m²
Chcete už túto jar prežiť v srdci prírody? Zažívať jedinečnú atmoséru rozvíjajúcej sa prírody v
129,000 € 1173 €/m²
Rodinný dom | Záhradná | 180 m²
Táto výnimočná nehnuteľnosť predstavuje dokonalé spojenie moderného dizajnu, elegancie a funkčn
Info v RK
3 izbový byt | - | 83.05 m²
Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s premyslenou dispozíciou, situovaný
154,000 € 1854 €/m²
3 izbový byt | - | 79.62 m²
155,000 € 1947 €/m²
3 izbový byt | - | 79.62 m²
155,000 € 1947 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 900 m²
Moderný maklér ponúka na predaj veľkorysý, slnečný, rovinatý pozemok s viacerými možnosťami výs
44,100 € 49 €/m²
3 izbový byt | - | 83.05 m²
154,000 € 1854 €/m²
Polyfunkčný objekt | Šarišské Sokolovce | 136 m²
Divízia BROKERAGE REAL ESTATE spoločnosti Keys Partners, a.s. v zastúpení nášho Klienta Vám v p
105,724.5 € 814 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Šarišské Sokolovce | 810 m²
Divízia BROKERAGE REAL ESTATE spoločnosti Keys Partners, a.s. v zastúpení nášho Klienta Vám v
52 €/m2 52 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 719 m²
BENARD reality ponúka na predaj pozemok v katastrálnom území Sabinov, časť Nižné Gelbeše. Nachá
55,000 € 76 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.