Rekreačný pozemok | 3,233 m²
Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti
22,000 € 7 €/m²
Komerčná zóna | Uzovský Šalgov | 12,361 m²
Predávame EXKLUZÍVNE investičný pozemok Uzovský Šalgov 12 361 m2 len za 17 €/m2 = 210137,- Eur
17 €/m2 17 €/m2
Rodinný dom | Na Trubalovec 33 | 80 m²
KING REAL Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj nehnuteľnosť (budova/prevádzka) postavenú na pozemku
129,900 € 1624 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Na Trubalovec | 1,511 m²
KING REAL Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1511m2 na ktorom sa nachádz
129,900 € 86 €/m²
Objekt pre obchod | - | 80 m²
Cena na vyžiadanie
Hotel, penzión, ubytovňa | Nám. slobody 1 | 3,533 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj nádherný, historický hotel v centre mesta Sabinov. 3D obhliadka:
2,599,990 € 736 €/m²
Orná pôda | 1,803 m²
JK034P DJS Reality, Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v obci Červenica pri Sabinove.. •
Cena dohodou
Orná pôda | 1 m²
JK011PD DJS Reality, hľadá pre klienta pozemok v týchto lokalitách Ľutina, Olejníkov, Majdan, A
100,000 € 100000 €/m²
Rodinný dom | 106 m²
.Chcete bývať vo vlastnom domčeku v lokalite medzi mestami Prešov a Sabinov? Obec Ostrovany pon
115,000 € 1274 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Šarišské Dravce | 804 m²
ZÁKLADNÉ ÚDAJE: • Lokalita: Šarišské Dravce • Účel využitia: stavebný pozemok • Sklon pozemku:
38,990 € 48 €/m²
Polyfunkčný objekt | Areál Imuny | 1,951 m²
Ponúkame na predaj výrobné, administratívne a skladové budovy nachádzajúce sa v areáli IMUNY v
430,000 € 220 €/m²
Rodinný dom | Odbojarska | 180 m²
Ponúkame na predaj veľký 7‑izbový rodinný dom v Lipanoch, ktorý prešiel viacerými dôležitými
247,000 € 1372 €/m²
3 izbový byt | Jarovnice | 64 m²
Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti vám ponúka na predaj 3 izbový byt s vlastným kúrením, kt
94,000 € 1469 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Drienica | 55 m²
🌟 Rarita na Drienici – murovaná chata po rekonštrukcii s obecnou vodou, kanalizáciou a vlastnou
129,500 € 2355 €/m²
1 izbový byt | SNP | 38 m²
Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti vám ponúka na predaj moderný a útulný 1 izbový byt o vým
115,000 € 3026 €/m²
Rodinný dom | 120.75 m²
BIZ REALITY Vám ponúka na predaj moderné 5 izbové rodinné domy priamo v centre Šarišských Dravi
Info v RK
Rodinný dom | 220 m²
Melior reality by Braňo Čuri Vám ponúka na predaj priestranný dvojgeneračný rodinný dom v obci
249,900 € 1136 €/m²
2 izbový byt | 59.5 m²
REZERVOVANÉ 2-izbový byt, s balkónom v meste Sabinov. Komenského ulica, je prostredie pl
Cena dohodou
Garáž | 24 m²
Peter Kováč a realitné centrum PRO HOME, má pre vás, vo výhradnom zastúpení majiteľa, na predaj
Cena dohodou
3 izbový byt | 17. novembra | 74 m²
REZERVOVANÉ! Avlas reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s lódžiou v srdci Sabinov
155,000 € 2095 €/m²
Garáž | 19 m²
Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o Ponúkame na predaj tehlovú garáž o výmere 21m2 s elektr
28,490 € 1499 €/m²
Záhrada | Hliník | 676 m²
Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám ponúka na predaj investičný pozemok v Sabinove. Jedná sa
32,000 € 47 €/m²
2 izbový byt | Jarovnice 191 | 45 m²
KING REAL Vám exkluzívne ponúka na PREDAJ zrekonštruovaný, 2 izbový byt s dvomi pozemkami v obc
1 € 0 €/m²
Objekt pre obchod | Holého | 422 m²
Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj modernú komerčnú budovu s výbornou dostupnosťou a
633,000 € 1500 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.