Novostavba – 2-izb. byty, centrum Lipian

Reality Lipany

2 izbový byt | Sládkovičova | 54 m²

Ponúkame na predaj 2-izbové byty v novom rezidenčnom projekte na ulici Sládkovičova, priamo v c

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Lipany

121,900 € 2257 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj pozemok v obci Šarišské Michaľany

Reality Šarišské Michaľany

Pozemok pre rodinné domy | Mlynská | 675 m²

Lucia Majerník s Realitná spoločnosť Leonides Real Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 08.07.2025
Pozemky na predaj Šarišské Michaľany

31,725 € 47 €/m²

Na predaj veľký poschodový rodinný dom v obci Rožkovany

Reality Rožkovany

Rodinný dom | Rožkovany | 171 m²

Leonides Real realitná spoločnosť a Lucia Majerník Vám ponúka na predaj veľký rodinný dom v obc

Publikované: 26.08.2024 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Rožkovany

299,000 € 1749 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RODINNÝ DOM | SABINOV | RADOVÁ ZÁSTAVBA

Reality Sabinov

Rodinný dom | Levočská | 120 m²

Ak ste videli naše video zo Sabinova, možno ste nadobudli pocit, že k tomuto domu pribaľujeme a

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Sabinov

249,990 € 2083 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ – Priestranný 6 izbový dom s garážou v Sabinove

Reality Sabinov

Rodinný dom | Fraňa Kráľa | 217.9 m²

Na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom v Sabinove – tiché bývanie s výbornou úsporou energi

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Sabinov

Info v RK

Predaj: 1,5 izbový byt v Sabinove

Reality Sabinov

1 izbový byt | 17. Novembra | 40 m²

🏠 Zrekonštruovaný 1,5 - izbový byt v Sabinove Realitná kancelária ARCHEUS Prešov 🛡️ vám exkluzí

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Sabinov

119,800 € 2995 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM – Kancelárske priestory a výr. haly Lipany

Reality Dubovica

Priestor pre výrobu | Dubovica/Lipany | 1,165 m²

PRENÁJOM – VÝROBNÉ HALY A KANCELÁRSKE PRIESTORY Lipany – Dubovica Na prenájom ponúkame funkčný

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Dubovica

5 €/m2 0 €/m2

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ – Výrobné haly a admin. priestory Lipany/ Dubovica

Reality Dubovica

Priestor pre výrobu | Dubovica/Lipany | 1,165 m²

PREDAJ – VÝROBNÉ HALY A KANCELÁRSKE PRIESTORY Lipany – Dubovica Na predaj ponúkame funkčný a ko

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Dubovica

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj pozemku 8292m2, Sabinov, ul. Levočská

Reality Sabinov

Pozemok pre rodinné domy | Levočská | 8,292 m²

Ponúkame na predaj priestranný pozemok s výmerou 8 292 m² v okresnom meste Sabinov, parcela reg

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Sabinov

32 €/m2 32 €/m2

1 izbový byt, Jarovnice, 44 m 2

Reality Jarovnice

1 izbový byt | Jarovnice | 44 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový byt s výmerou 44 m² v obci Jarovnice s výbornou dostupnosťou do o

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Jarovnice

28,000 € 636 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj chata – rekreačná oblasť Drienica

Reality Drienica

Chalupa, rekreačný domček | Drienica | 0 m²

🏡 Na predaj chata – rekreačná oblasť Drienica – Lysá Ponúkame na predaj útulnú rekreačnú chatu

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Drienica

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom – Drienica

Reality Drienica

Rodinný dom | Drienica | 0 m²

🏡 Na predaj rodinný dom – Drienica – Lysá Ponúkame na predaj rodinný dom v obľúbenom horskom st

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Drienica

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom - výrobné haly Sabinov

Reality Sabinov

Priestor pre výrobu | Sabinov | 780 m²

PRENÁJOM – VÝROBNÉ HALY SABINOV Na prenájom ponúkame funkčný a kompletne vybavený areál v sta

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Sabinov

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

Stavebný pozemok Pečovská Nová Ves - 970m2

Reality Pečovská Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Pečovská Nová Ves | 970 m²

🌞 NA PREDAJ – Lukratívny stavebný pozemok 970 m² | Pečovská Nová Ves 🏡 Hľadáte ideálne miesto p

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Pečovská Nová Ves

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Pozemok v obci Torysa okres Sabinov s rozlohou 2295 m2

Reality Torysa

Pozemok pre rodinné domy | Torysa | 2,295 m²

Ponúkame na predaj pozemok v obci Torysa s výmerou 2295m2. Pozemok sa nachádza v dobrej lokalit

Publikované: 15.05.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Torysa

19 €/m2 19 €/m2

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom, obec Kamenica, pozemok 522 m2

Reality Kamenica

Rodinný dom | Kamenica | 0 m²

Na predaj starší rodinný dom – Kamenica, okres Sabinov. Ponúkame na predaj starší rodinný dom n

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kamenica

79,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúkame na predaj 4 izb.bungalov v obci Brezovička.

Reality Brezovička

Rodinný dom | Nezadaná | 152 m²

Ponúkame na predaj 4 izb.novostavbu bungalov - rekreačný dom v obci Brezovička. Obec Brezovička

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Brezovička

120,000 € 789 €/m²

REZERVOVANÝ, LIPANY, 2 PODLAŽNÝ RODINNÝ DOM S GARÁŽOU, 644 M2, ROVINKY

Reality Lipany

Rodinný dom | Rovinky | 150 m²

REZERVOVANÝ! Útulný rodinný dom v tichej novovybudovanej lokalite Rovinky, Lipany. Možná zám

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Lipany

255,000 € 1700 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRENÁJOM SKLAD./VÝROB.PRIESTOR, SABINOV, UL. POD ŠVABĽOVKOU

Reality Sabinov

Priestor pre sklad | Pod Švabľovkou | 210 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný a zateplený objekt vhodný na skladové alebo ľahké výrobné

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Sabinov

3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

EXKLUZÍVNE Pozemok na predaj

Reality Sabinov

Záhrada | 0 m²

Exkluzívny pozemok sa nachádza v tichej lokalite záhradkárskej oblasti na okraji mesta Sabinov,

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Sabinov

45,000 €

Vidiecky dom s potenciálom a veľkorysým pozemkom v obci Rožkovany (025-12-BIPE)

Reality Rožkovany

Rodinný dom | 139 m²

Na predaj vidiecky dom s veľkým pozemkom v obci Rožkovany Ponúkame Vám vidiecky dom s veľkým p

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Rožkovany

75,000 € 540 €/m²

Predaj pozemku so základovou doskou – Jakovany, Sabinov

Reality Jakovany

Pozemok pre rodinné domy | 1 m²

Predaj pozemku so základovou doskou – Jakovany, okres Sabinov Ponúkame na predaj priestranný p

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Jakovany

1 € 1 €/m²

Jedinečná ponuka! Vidiecky dom v Nižnom Slavkove . /F141-12-ALPO/

Reality Nižný Slavkov

Rodinný dom | 0 m²

Ponúkame Vám vidiecky dom nachádzajúci sa v tichej a pokojnej obci Nižný Slavkov. Dom je zrekon

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nižný Slavkov

1 €

80000€ + 35000€ novostavba Ostrovany (F556-12-ANM)

Reality Ostrovany

Rodinný dom | Ostrovany | 106 m²

F556-12-ANM Rodinný dom Bývate v byte a uvažujete o výstavbe alebo kúpe rodinného domu? Ponúka

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Ostrovany

115,000 € 1085 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8558)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23070)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Upresniť hľadanie