Kancelárske priestory Šamorín

Reality Šamorín

Polyfunkčný objekt | Ulica Vicenzy | 1 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderné obchodné a kancelárske priestory v Šamoríne, iba 15 min. od Br

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na prenájom Šamorín

12 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory v Komárne

Reality Komárno

Administratívny objekt | Bratislavská cesta | 1 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderné kancelárske priestory v Komárne na Bratislavskej ceste. K dis

Publikované: 16.05.2024 Aktualizované: 22.04.2026
Objekty na prenájom Komárno

Cena dohodou

POZEMOK SO STAVEBNÝM POVOLENÍM

Reality Trnava

Skladový objekt | Nová | 914 m²

Ak Vám doterajšie ponuku existujúcich nehnuteľností nevyhovovali, ponúkame Vám na predaj pozemo

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Objekty na predaj Trnava

Cena dohodou

Prenájom priestorov na Pražskej ul. v Bratislave

Reality Bratislava

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 32 m²

Nebytový priestor sa nachádza v objekte na rohu Sokolskej a Pražskej ul. Je správne zasadený do

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 08.02.2026
Objekty na prenájom Bratislava

380 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Administratívna budova súp. č. 2978 s parkoviskom na Magnetovej ulici, v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Magnetová | 7,403 m²

UPOZORNENIE: Termín konania dražby: 17.09.2025 o 11:00 hod. Miesto konania dražby: sídlo notár

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Objekty na dražba Bratislava-Nové Mesto

7,030,000 € 950 €/m²

Lyžiarske stredisko v obci Krompachy, okres Spišská Nová Ves

Reality Krompachy

Iný objekt | Cintorínska | 4,566.8 m²

UPOZORNENIE: Najnižšie podanie: Minimálne prihodenie: Dražobná zábezpeka: Termín obhliadok

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Objekty na dražba Krompachy

2,810,000 € 615 €/m²

Výrobný a skladovací objekt v Zlatých Moravciach

Reality Zlaté Moravce

Prevádzkový areál | Staničná | 28,824 m²

Celková výmera pozemku ...................28 824 m2, zastavané plochy a nádvoria, z toho Výmera

Publikované: 14.09.2020 Aktualizované: 30.11.2025
Objekty na predaj Zlaté Moravce

4,849,000 € 168 €/m²

Kúpiť!!!, NIE prenajímať. Nová ponuka - kancelársky priestor na predaj s možnosťou parkovania vo Zvolene, 10 min pešo od námestia, kuchynka, soc.zariadenie, klíma. Investičná príležitosť!!!

Reality Zvolen

Administratívny objekt | 75 m²

Máme pre Vás exkluzívnu ponuku a to predaj kancelárie/ kancel.priestoru 10 min pešo od centra m

Publikované: 20.08.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Zvolen

220,000 € 2933 €/m²

Výnimočná investičná príležitosť na bývanie, podnikanie, prenájom – Architektonický ateliér na prestížnej adrese.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Úradnícka | 238 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj rodinný dom s vlastným pozemkom a vedľajšiu parcelu s Ateliérom so

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

664,000 € 2790 €/m²

Prenájom nebytových priestorov v centre mesta Gelnica

Reality Gelnica

Objekt pre obchod | Banícke Námestie | 43 m²

Ponúkame do prenájmov nebytové priestory v centre mesta Gelnica na Baníckom námestí. Priestory

Publikované: 19.12.2023 Aktualizované: 07.04.2026
Objekty na prenájom Gelnica

380 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM PREVÁDZKOVÉ/KANCELÁRSKE PRIESTORY P-118 110M2 PRI GALERII - LABORECKA 1 - VOĽNÉ OD 1.8.2025

Reality Košice-Západ

Objekt pre obchod | Laborecká | 110 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory. Stav objektu: kompletná rekonštrukci

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na prenájom Košice-Západ

1,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM KANCELÁRSKE/OBHODNÉ PRIESTORY P-205 36M2 PRI GALERII - LABORECKA 1 VOĽNÉ OD 1.9.2025

Reality Košice-Západ

Objekt pre obchod | Laborecká | 35.6 m²

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na prenájom Košice-Západ

350 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Devínska Nová Ves - Garáž na Hradištnej s pivnicou na predaj

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garáž | Hradištná | 18 m²

Ponúkame na predaj garáž v osobnom vlastníctve (súpisné číslo a pozemok) na Hradištnej ulici. V

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

55,000 € 3056 €/m²

NA PRENÁJOM KANCELÁRSKE PRIESTORY P-205 36M2 PRI GALERII - LABORECKA 1

Reality Košice-Západ

Administratívny objekt | Laborecká | 36 m²

Publikované: 06.02.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na prenájom Košice-Západ

330 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PARKING RÍNOK RAČA

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Rudroffova | 499 m²

Rínok Rača, nové obytné zelené centrum Rače s novootvorenou nákupnou promenádou, prináša svojim

Publikované: 18.12.2024 Aktualizované: 14.01.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

90 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Horné Saliby obchodný priestor

Reality Horné Saliby

Objekt pre obchod | 394 m²

Ponúkame Vám na predaj komerčné a prevádzkové priestory Horné Saliby. Zastavaná plocha o výmer

Publikované: 15.02.2023 Aktualizované: 06.03.2026
Objekty na predaj Horné Saliby

210,000 € 533 €/m²

Prenájom objektu v Dolných Otrokoviciach, okres Hlohovec

Reality Dolné Otrokovce

Skladový objekt | Nezadaná | 580 m²

Prenájom skladových priestorov v obci Dolné Otrokovice, o rozlohe 580 m2. Na prízemí 290 m2 a

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Objekty na prenájom Dolné Otrokovce

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Holíč

Reality Holíč

Výrobný objekt | Kopčanská | 6,803 m²

Nabízíme k pronájmu prémiovou administrativně-výrobní halu. Priemyselný areál sa nachádza na ju

Publikované: 11.02.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Objekty na predaj Holíč

Info v RK

STORE.TO | Prenájom jedinečných mestských skladových priestorov

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Na pántoch | 450 m²

Projekt vo výstavbe STORE.TO ponúka na prenájom flexibilné skladové priestory so širokými možno

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj bytový dom – Hrušovany (11 km od automobilky Jaguar Land Rover)

Reality Lužianky

Nájomný dom | Cez panské | 447.38 m²

Ponúkame na predaj moderný bytový dom v obci Hrušovany, vzdialenej len 11 km od závodu Jaguar L

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Objekty na predaj Lužianky

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame do prenájmu spevnené plochy od 500 m2 až do 5000 m2

Reality Bratislava-Vajnory

Spevnené plochy | Pri starom letisku | 5,000 m²

Ponúkame do prenájmu viaceré spevnené plochy v rámci areálu s rozlohami od 500 m2 až do 50000 m

Publikované: 23.08.2024 Aktualizované: 16.12.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Vajnory

Cena dohodou

Výrobný areál Michalovce / Production site Michalovce

Reality Michalovce

Výrobný objekt | Užhorodská | 36,200 m²

Predmetný areál je vhodný pre všetky druhy výrobných spoločností, ktoré hľadajú kvalitné priest

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 27.06.2025
Objekty na predaj Michalovce

Cena dohodou

Garážové státie na predaj v projekte City Park

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Plynárenská | 13 m²

Ponúkame na predaj garážové parkovacie státie v projekte City Park. Parkovacie státie sa nachád

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Penzión - Oščadnica

Reality Oščadnica

Hotel, penzión, ubytovňa | Nezadaná | 590 m²

Ponúkame na predaj výnimočný rodinný dom s dušou penziónu v srdci obľúbenej rekreačnej lokality

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Objekty na predaj Oščadnica

425,000 € 720 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8530)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Rodinné domy na predaj (23106)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30375)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (737)
Upresniť hľadanie