Na prenájom sklad-chladiarensko-mraziarenská časť

Reality Košice-Vyšné Opátske

Skladový objekt | Opatovská | 290 m²

Diana Reality ponúka v logistickom areáli na Vyšnom Opátskom sklad-chladiarensko-mraziarensk

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Vyšné Opátske

2,871 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Ponúkame zabehnuté nehnuteľnosti vo Vysokých Tatrách

Reality Vysoké Tatry

Hotel, penzión, ubytovňa | Kyselka | 1 m²

Bližšie info v RK, kontakt: 0911123402,prosím len vážny a solventný záujemca

Publikované: 27.06.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Vysoké Tatry

1 € 1 €/m²

Na prenájom sklad 800 m2 ,voľný september 2025

Reality Košice-Vyšné Opátske

Skladový objekt | Opatovská | 5,440 m²

Diana Reality ponúka v logistickom areáli na Vyšnom Opátskom skladové priestory s výmerou 800 m

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Vyšné Opátske

5,440 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Prenájom skladového priestoru v logistickom areáli

Reality Košice-Vyšné Opátske

Skladový objekt | Opatovská | 204 m²

Diana Reality ponúka v logistickom areáli na Vyšnom Opátskom skladové priestory s výmerou 204,4

Publikované: 07.08.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Vyšné Opátske

1,267.59 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelária v logistickom areáli

Reality Košice-Vyšné Opátske

Administratívny objekt | Opatovská | 37 m²

Diana Reality ponúka na prenájom priestor - kanceláriu , výmera 37,12 m2, na 1. NP v admin

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Vyšné Opátske

367.48 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predaj penziónu v centre Tatranskej Lomnice

Reality Vysoké Tatry

Hotel, penzión, ubytovňa | Tatranská Lomnica | 1,400 m²

Diana Reality ponúka na predaj penzión , situovaný v Tatranskej Lomnici v lokalite Jamy pod Lom

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Vysoké Tatry

3,000,000 € 2143 €/m²

PODNIKATEĽSKÉ PRIESTORY NA PRENÁJOM

Reality Levice

Objekt pre obchod | 40 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom podnikateľský priestor, ktorý sa nachádza v Obchodnom dome

Publikované: 06.12.2023 Aktualizované: 21.08.2025
Objekty na prenájom Levice

360 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PRENÁJOM PODNIKATEĽSKÝCH PRIESTOROV

Reality Levice

Skladový objekt | 22 m²

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 22.08.2025
Objekty na prenájom Levice

200 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

VÝHODNÁ CENA ZA PRENÁJOM PODNIKATEĽSKÝCH PRIESTOROV V TLMAČOCH

Reality Tlmače

Polyfunkčný objekt | 203 m²

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 22.08.2025
Objekty na prenájom Tlmače

400 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

VÝHODNÁ CENA! PRENÁJOM PODNIKATEĽSKÝCH PRIESTOROV V TLMAČOCH

Reality Tlmače

Polyfunkčný objekt | 180 m²

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 22.08.2025
Objekty na prenájom Tlmače

400 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

VÝHODNÁ PONUKA! PRENÁJOM PODNIKATEĽSKÝCH PRIESTOROV V TLMAČOCH

Reality Tlmače

Polyfunkčný objekt | 378 m²

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 22.08.2025
Objekty na prenájom Tlmače

760 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

PODNIKATEĽSKÉ PRIESTORY NA PRENÁJOM

Reality Tlmače

Polyfunkčný objekt | 40 m²

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 22.08.2025
Objekty na prenájom Tlmače

150 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

PODNIKATEĽSKÉ PRIESTORY NA PRENÁJOM

Reality Levice

Iný objekt | 1 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom podnikateľské priestory, ktoré sa nachádzajú v Leviciach v

Publikované: 17.01.2023 Aktualizované: 02.07.2025
Objekty na prenájom Levice

3 €/m2/mesiac 3 €/m2/mesiac

CREDA | prenájom komerčný objekt, Nitra, Novozámocká

Reality Nitra

Objekt pre obchod | Novozámocká | 120 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na prenájom komerčný objekt s oploteným dvorom na Novozámockej cest

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na prenájom Nitra

1,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

CREDA | prenájom zateplené skladové / výrobné priestory, Studienka

Reality Studienka

Výrobný objekt | Nezadaná | 2,000 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na prenájom priestory v priemyselnom areáli v obci Studienka. Hala

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na prenájom Studienka

3,000 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Exkluzívne u nás. Ponúkame na prenájom výrobno-skladový areál nachádzajúci sa v priemyselnej zóne pri ceste na Milochov.

Reality Považská Bystrica

Skladový objekt | Milochov | 280 m²

Exkluzívne u nás. Ponúkame na prenájom výrobno-skladový areál nachádzajúci sa v priemyselnej zó

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Považská Bystrica

6,900 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Výrobno-skladová hala na prenájom – BTS projekt Považská Bystrica.

Reality Považská Bystrica

Výrobný objekt | 3,400 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom budúcu výrobno-skladovú halu vo vyhľadávanej priemyselnej zóne v

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Považská Bystrica

Cena dohodou

Garáž na Predaj

Reality Detva

Garáž | Záhradná | 20 m²

LDreality s. r. o., Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj garáž na Záhradnej ulici na síd

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Objekty na predaj Detva

18,500 € 925 €/m²

PRENÁJOM - výrobné a skladové priestory aj s kanceláriami - ÚĽANY NAD ŽITAVOU

Reality Úľany nad Žitavou

Výrobný objekt | Hlavná | 880 m²

Hľadáš miesto pre svoj biznis? Tu je všetko, čo potrebuješ – pod jednou strechou! Predstav si

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 28.11.2025
Objekty na prenájom Úľany nad Žitavou

3,000 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Plášťovce, okr. Levice - budova s príslušenstvom a pozemkami

Reality Plášťovce

Iný objekt | Nezadaná | 486 m²

Slovenská pošta, a.s., ponúka na predaj budovu s príslušenstvom v k. ú. Plášťovce, Plášťovce 63

Publikované: 29.05.2024 Aktualizované: 23.02.2026
Objekty na predaj Plášťovce

47,674.92 € 98 €/m²

Krajná Poľana - budova s príslušenstvom a pozemky

Reality Krajná Poľana

Iný objekt | Nezadaná | 247.27 m²

Slovenská pošta, a.s., ponúka na predaj budovu pošty a pozemok v obci Krajná Poľana 5, 090 05

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Objekty na predaj Krajná Poľana

27,597.08 € 112 €/m²

Oľka - budova s príslušenstvom a pozemky

Reality Oľka

Iný objekt | Nezadaná | 158.1 m²

Slovenská pošta, a.s., ponúka na predaj budovu a pozemky v obci Oľka, číslo 103, okres Medzilab

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Objekty na predaj Oľka

30,466.05 € 193 €/m²

Bratislava - Nové Mesto, ul. Tomášikova predaj budov s príslušenstvom a pozemkami

Reality Bratislava-Nové Mesto

Iný objekt | Tomášikova | 16,530 m²

Slovenská pošta, a. s., ponúka na predaj objekt na ul. Tomášikova č. 54, Bratislava - Nové Mest

Publikované: 12.09.2024 Aktualizované: 26.01.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

10,026,357.75 € 607 €/m²

Radzovce - administratívna budova a pozemky

Reality Radzovce

Administratívny objekt | Radzovce | 441.61 m²

Slovenská pošta, a.s., ponúka na predaj budovu pošty a pozemky v k. ú. Radzovce, na ulici Radzo

Publikované: 24.06.2022 Aktualizované: 23.02.2026
Objekty na predaj Radzovce

46,566.91 € 208 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (737)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30377)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Rodinné domy na predaj (23109)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Upresniť hľadanie