Garáž | Popradská | 19 m²
Ponúkame Vám na prenájom malé objekty, 3 garáže Košice-Západ, Popradská. Popis nehnuteľnosti
300 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Objekt pre obchod | Laborecká | 72 m²
Ponúkame Vám na prenájom priestor pre: obchod, kaviareň, výdajňa, kaderníctvo.. lokalita: Košic
1,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Garáž | Popradská | 18 m²
300 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Nájomný dom | M. R. Štefánika | 82 m²
Ponúka niekto dom alebo 3 - 4 izb byt do prenájmu ? 0940 123 321
Cena dohodou
Garáž | 0 m²
Kúpim garáž v Leviciach s vysporiadaným pozemkom v osobnom vlastníctve. 0940 123 321
Cena dohodou
Objekt pre obchod | 1,708 m²
Reality Novohrad exkluzívne ponúka na predaj rozsiahly multifunkčný priemyselný areál v obci Ha
1,200,000 € 703 €/m²
Objekt pre obchod | 820 m²
Exkluzívne u nás. Ponúkame na predaj polyfunkčnú budovu o celkovej úžitkovej ploche 960 m², nac
Cena dohodou
Hotel, penzión, ubytovňa | 1,400 m²
Ponúkame na predaj unikátny rekreačný areál neďaleko Púchova pár kilometrov od obce Mojtín. Hot
699,000 € 707 €/m²
Skladový objekt | Považské Podhradie | 365 m²
Exkluzívne u nás. Ponúkame na prenájom administratívne priestory v Považskom Podhradí. Priestor
Cena dohodou
Skladový objekt | Milochov | 280 m²
Exkluzívne u nás. Ponúkame na prenájom výrobno-skladový areál nachádzajúci sa v priemyselnej zó
6,900 €/mesiac 25 €/mesiac/m²
Garáž | Zuzany Chalupovej | 0 m²
AMEXA REAL ponúka na prenájom garážové parkovacie státia v garážach B1, B2 a B3. » NÁJOMNÉ, NÁ
50 €/mesiac
Skladový objekt | Nezadaná | 36 m²
AnoReal: Ponúkame Vám na prenájom skladové priestory v Rosine. Vnútorná úžitková plocha je 36 m
5 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac
Reštaurácia | 491 m²
AnoReal: Ponúkame na predaj reštauráciu a štyri dvojizbové byty, ktoré sa nachádzajú v blízkost
Cena dohodou
Historický objekt | Mierové nám. | 1,000 m²
ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: Druh nehnuteľnosti: polyfunkčný objekt / historická budova Trenčín Stav: n
Cena dohodou
Historický objekt | Trenčianská | 300 m²
Ponúkame vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj unikátny projekt kultúrnej pamiatky a zárove
349,000 € 1163 €/m²
Garáž | 15 m²
Hľadáte spoľahlivé parkovanie v centre mesta? Prenajmite si parkovacie státie č. 62 v prestížno
100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Prevádzkový areál | Majdán | 5,594 m²
Ponúkam na predaj v krásnej lokalite Horných Orešian sklady, dielne, výrobnú halu, zbrojnicu s
649,000 € 116 €/m²
Skladový objekt | Beckovská | 1,900 m²
Ponúkame Vám na prenájom polyfunkčný objekt v tichej časti Trnávky na Beckovskej ulici. Objekt
4 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac
Garáž | Jarabinková | 0 m²
URBAN&PARTNER ponúka na predaj garážové parkovacie státia v projekte JARABINKY na Jarabinkovej
25,318 €
Garáž | Vrbovská cesta | 35 m²
Ponúkame Vám na predaj posledné voĺné parkovacie státia v areáli Ružového mlynu na Vrbovskej ce
10,990 € 314 €/m²
Polyfunkčný objekt | Nižné Kapustníky | 2,426 m²
Ako vlastník objektu ponúkame na predaj polyfunkčnú / administratívnu budovu v lokalite Košice-
5,500,000 € 2267 €/m²
Garáž | Stará Vajnorská | 15 m²
Spoločnosť Bjoern s.r.o. ponúka parkovanie vozidiel v oplotenom a monitorovanom areáli. Plocha
60 €/mesiac 2 €/mesiac/m²
Polyfunkčný objekt | Nižné Kapustníky | 8,900 m²
Ako vlastník objektu ponúkame na prenájom polyfunkčnú budovu v lokalite Košice-Juh, Nižné Kapu
Cena dohodou
Skladový objekt | Topoľčianska | 40 m²
Ponúkame Vám na prenájom sklad/ pivnicu v Žabokreky nad Nitrou, Topoľčianska ulica. Dobrý prís
70 €/mesiac 2 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.