CREDA | prenájom 1 662 m2 výrobná hala, Nitra

Reality Nitra

Výrobný objekt | Priemyselná | 1,662 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na prenájom výrobné priestory s mostovým žeriavom v priemyselnom ar

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Objekty na prenájom Nitra

5,400 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

CREDA | prenájom 4 938 m2 výrobná hala s výjazdom na R1, Lužianky

Reality Lužianky

Výrobný objekt | 4,938 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na prenájom výrobné priestory o výmere 4 938 m2 v priemyselnom areá

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Objekty na prenájom Lužianky

29,000 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

CREDA | prenájom potravinový sklad Nitra - Dolné Krškany

Reality Nitra

Skladový objekt | 640 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na prenájom skladové priestory v Nitre, Dolné Krškany. S

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na prenájom Nitra

Cena dohodou

CREDA | predaj areál s halami, Trenčianske Bohuslavice

Reality Trenčín

Prevádzkový areál | 3,200 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj pozemok s jestvujúcimi priemyselnými objektami. Pozemky s

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Objekty na predaj Trenčín

Cena dohodou

CREDA | predaj priemyselný areál, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Prevádzkový areál | Šurianska | 30,950 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj priemyselný areál v Nových Zámkoch. V blízkosti sa nachád

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Objekty na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

CREDA | predaj priemyselný objekt s pozemkom, Trenčianske Bohuslavice

Reality Trenčianske Bohuslavice

Skladový objekt | 991 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj skladový objekt s pozemkom, ktorý je súčasťou priemyselné

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Objekty na predaj Trenčianske Bohuslavice

Cena dohodou

CREDA | predaj skladová hala s administratívou, Zlaté Moravce, Beňadická cesta

Reality Zlaté Moravce

Skladový objekt | Beňadická cesta | 1,342 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj novostavbu skladovej haly s administratívou na Beňadickej

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Objekty na predaj Zlaté Moravce

1,050,000 € 782 €/m²

CREDA | prenájom sklad s administratívou, priemyselný park Nitra - Sever

Reality Nitra

Skladový objekt | 6,080 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na prenájom skladovú halu s administratívou v priemyselnom parku Ni

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na prenájom Nitra

Cena dohodou

CREDA | predaj priemyselný areál, Nitra, Murgašova

Reality Nitra

Prevádzkový areál | Murgašova | 5,564 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj priemyselný areál v Nitre. Areál má výborné napojenie na

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Nitra

2,900,000 € 521 €/m²

CREDA | predaj hala 477 m2 s pozemkom 4 837 m2 , Malé Zálužie, okres Nitra

Reality Malé Zálužie

Iný objekt | Malé Zálužie 6 | 477 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj objekt v obci Malé Zálužie vzdialenej od krajského mesta

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Malé Zálužie

400,000 € 839 €/m²

CREDA | predaj zrekonštruovaná budova, Topoľčany, Dopravná

Reality Topoľčany

Výrobný objekt | Dopravná | 4,000 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj 4-podlažnú budovu v Topoľčanoch na Dopravnej u

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Topoľčany

Info v RK

CREDA | prenájom 1 041 m2 skladová hala s kanceláriami, Nitra – Dolné Krškany

Reality Nitra

Skladový objekt | Síkarská | 1,041 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na prenájom skladové/výrobné priestory na Sikárskej ul. v Nitre – D

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na prenájom Nitra

5,000 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

CREDA | prenájom 1 500 m2 kancelárske priestory, Nitra - Chrenová

Reality Nitra

Administratívny objekt | Dlhá | 1,500 m²

Webová stránka: www.tripoint-nitra.sk CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na prenájom kancelárske prie

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Objekty na prenájom Nitra

Cena dohodou

CREDA | predaj komerčný objekt, Lužianky

Reality Lužianky

Polyfunkčný objekt | Vinárska | 750 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj komerčný objekt v obci Lužianky. K nehnuteľnosti je rozpr

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Lužianky

Cena dohodou

CREDA | prenájom 1 500 m2 výrobná / skladová hala, Martin

Reality Martin

Výrobný objekt | Robotnícka | 1,500 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na prenájom výrobné / skladové priestory o celkovej výmere 1 500 m

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na prenájom Martin

5,300 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

CREDA | predaj komerčný areál, Nové Zámky, Výpalisko

Reality Nové Zámky

Iný objekt | Výpalisko | 7,274 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj komerčný areál v Nových Zámkoch na hlavnom ťahu cesty I/6

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

CREDA | predaj výrobný areál, Rišňovce

Reality Rišňovce

Výrobný objekt | Nezadaná | 2,763 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj výrobný areál v obci Rišňovce. Areál má výborn

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Rišňovce

2,200,000 € 796 €/m²

CREDA | prenájom 3 000 m2 výrobná / skladová hala, Martin

Reality Martin

Výrobný objekt | Robotnícka | 3,000 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na prenájom výrobné / skladové priestory o celkovej výmere 5 000 m

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na prenájom Martin

9,000 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

CREDA | prenájom sklad, Beckov

Reality Beckov

Skladový objekt | 6,800 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na prenájom novopostavené skladové priestory kategórie A v Novom Me

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na prenájom Beckov

Cena dohodou

CREDA | prenájom výrobný objekt, Pezinok

Reality Pezinok

Výrobný objekt | Šenkvická cesta | 7,491 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na prenájom plne funkčný priemyselno-výrobný areál v meste Pezinok.

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Objekty na prenájom Pezinok

Cena dohodou

CREDA | prenájom sklad / výroba s parkovaním, Nitra - Mlynárce

Reality Nitra

Skladový objekt | Dubíkova | 300 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na prenájom skladové / výrobné priestory s parkoviskom. Priestory s

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na prenájom Nitra

2,000 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

CREDA | predaj výrobná hala so žeriavom, Tovarníky, Topoľčany

Reality Topoľčany

Výrobný objekt | Odbojárov | 2,195 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj výrobnú halu so žeriavmi. V prípade záujmu mož

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Topoľčany

1,330,000 € 606 €/m²

CREDA | prenájom skladové/výrobné priestory, Nitra

Reality Nitra

Výrobný objekt | Priemyselná | 510 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na prenájom výrobné priestory v priemyselnom areáli na ul. Priemyse

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na prenájom Nitra

1,650 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

CREDA | predaj komerčný objekt - reštaurácia 860 m2 , Šintava okres Galanta

Reality Šintava

Reštaurácia | Mierové námestie | 869 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj zabehnutú, ziskovú reštauráciu, ktorá sa nachádza v centr

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Šintava

412,000 € 474 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Byty na predaj v Bratislave (8526)
Reality v Martine (738)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23100)
Upresniť hľadanie