Na prenájom sklad na Jesennej ul. v Prešove

Reality Prešov

Skladový objekt | Jesenna | 70 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam k prenájmu skladový priestor s kan

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Prešov

450 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

NA PREDAJ VEĽKÁ GARÁŽ | POZEMOK 35m² | JARNÁ - ROŽŇAVA

Reality Rožňava

Garáž | Jarná | 25 m²

Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám ponúka na predaj nadštandardne veľkú garáž

Publikované: 06.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Rožňava

16,000 € 640 €/m²

NA PREDAJ GARÁŽ, KALVÁRIA, KOŠICE SEVER

Reality Košice-Sever

Garáž | Na Kalvárii | 14 m²

Na predaj garáž v Košiciach – Kalvária (14 m²) Ponúkam na predaj suchú, udržiavanú garáž v

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Košice-Sever

25,500 € 1821 €/m²

Na prenájom sklad -kancelária na Levočskej ul. v Prešove bonus parkovanie pre jedno auto v podzemnej garáži zdarma.

Reality Prešov

Administratívny objekt | levočska | 40 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam na prenájom skladovacie-kancelárske

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Prešov

450 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelária na Strojníckej ul. v Prešove

Reality Prešov

Administratívny objekt | Strojnícka | 16 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam k prenajmu kancelarske priestory n

Publikované: 15.04.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Prešov

114 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na prenájom výrobné a skladovacie priestory Hanušovce

Reality Hanušovce nad Topľou

Skladový objekt | 2,000 m²

PhDr. Erika Majorošová Diamond Reality Prešov. Ponúkame do prenájmu kancelárske, skladové, výro

Publikované: 03.12.2021 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Hanušovce nad Topľou

4 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

Na prenájom sklad na Strojníckej ul. v Prešove

Reality Prešov

Skladový objekt | Strojnícka | 119 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond Reality Prešov s.r.o. ponúkam na dlhodobý prenájom sklad o rozloh

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Prešov

850 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na prenájom skladové priestory, prípadne výrobné priestory Cabaj-Čápor pri Nitre

Reality Cabaj-Čápor

Skladový objekt | Cabaj | 700 m²

Ponúkame na prenajom skladové, prípadne výrobné priestory v obci Cabaj - Čapor pri Nitre. Rôz

Publikované: 09.01.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Cabaj-Čápor

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Sklad na prenájom s výbornou polohou - 400 m2

Reality Košice-Nad jazerom

Skladový objekt | Jazerná | 400.32 m²

Diamond Reality Benöczová s.r.o. vám ponúka priestor na prenájom o výmere o výmere 400 m2 . Do

Publikované: 06.09.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Nad jazerom

3.7 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

Najlepšia INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: 2 BUDOVY - GABOLTOV okr. Bardejov

Reality Gaboltov

Objekt pre obchod | 1,735 m²

Diamond Reality Benöczová s.r.o. s vedomím JUDr. Petra Žoldoša, ako správcu majetku bfmr s.r.o.

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Gaboltov

1 € 277 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Garáž na predaj, Košice , Kuzmányho sídlisko, Belanská ulica

Reality Košice-Staré Mesto

Garáž | Belanská | 18 m²

Diamond Reality Vám exkluzívne ponúkam na predaj radovú garáž. Nájomné za pozemok pod garážou j

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

28,500 € 1583 €/m²

Na predaj poľnohospodársky objekt a pozemok 4.178 m2, Rozhanovce

Reality Rozhanovce

Skladový objekt | 4,178 m²

Ponúkame na predaj pozemky a poľnohospodársky objekt v areáli v blízkosti novovybudovanej diaľn

Publikované: 09.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Rozhanovce

1 € 0 €/m²

Na prenájom spevnená plocha

Reality Prešov

Prevádzkový areál | Herlianska | 495 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam k prenajmu spevnenú, oplotenú ploc

Publikované: 05.10.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Prešov

750 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Na prenájom sklad s kanceláriou na Jesennej ul. v Prešove

Reality Prešov

Skladový objekt | Jesenna | 355 m²

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Prešov

2,600 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na prenájom sklad na Strojníckej ul. v Prešove

Reality Prešov

Skladový objekt | Strojnícka | 602 m²

Publikované: 12.12.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Prešov

2,100 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Na predaj rekreačné zariadenie Patince - skvelá podnikateľská príležitosť

Reality Patince

Hotel, penzión, ubytovňa | Patince | 1,000 m²

Ponúkame na predaj rekreačné zariadenie v areáli termálneho kúpaliska v Patinciach. Nachádza sa

Publikované: 11.10.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Patince

355,000 € 355 €/m²

Na prenájom sklad - kancelária na Levočskej ul. v Prešove bonus parkovanie pre jedno auto v podzemnej garáži zdarma.

Reality Prešov

Administratívny objekt | Levočska | 30 m²

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Prešov

300 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom sklad- hala

Reality Prešov

Skladový objekt | Strojnícka | 127 m²

PhDr. Erika Majorošová Diamond Reality Prešov. Ponúkame do prenájmu skladové, výrobné prípadne

Publikované: 17.07.2021 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Prešov

492 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Na prenájom výrobná hala - sklad

Reality Prešov

Skladový objekt | Strojnícka | 200 m²

Publikované: 03.07.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Prešov

1,048 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Na prenájom sklad- lodný kontajner na Strojníckej ul. v Prešove

Reality Prešov

Skladový objekt | Strojnícka | 67 m²

Publikované: 20.04.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Prešov

105 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Na prenájom sklad

Reality Prešov

Skladový objekt | Sekčovska | 180 m²

PhDr. Erika Majorošová Diamond Reality Prešov. Ponúkame do prenájmu skladové, výrobné prípadn

Publikované: 05.05.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Prešov

4.5 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

Coworkingový priestor na prenájom v CASSOVARE

Reality Košice-Staré Mesto

Administratívny objekt | Žriedlova | 8 m²

Ing. Kristína Benöczová v spolupráci s Diamond Reality, vám ponúkajú reprezentatívne a zároveň

Publikované: 11.12.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Staré Mesto

133 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

ARTHUR - Predám Garáž

Reality Bratislava-Dúbravka

Garáž | Hanulova | 17 m²

Predám samostatne stojacu garáž v Dúbravke, 17m2, na Hanulovej ulici. V garáži je rozvod elktt

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Dúbravka

45,000 € 2647 €/m²

ARTHUR - Penzión s výdatným liečivým prameňom a veľkým pozemkom

Reality Stropkov

Polyfunkčný objekt | 900 m²

RK ARTHUR ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj 40 minút od Prešova výdatný liečivý minerálny

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Stropkov

400,000 € 444 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30369)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23114)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Upresniť hľadanie