Na prenájom sklad / skladové plochy v meste Šurany

Reality Šurany

Skladový objekt | priemyselný areál | 124 m²

Ponúkame na prenájom sklad, ktorý sa nachádza v priemyselnej zóne Šurian - ELITEX. SKLAD - vým

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Objekty na prenájom Šurany

424 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNA PONUKA | Moderná administratívna budova na PREDAJ – Tuchyňa (296 m²)

Reality Tuchyňa

Administratívny objekt | 280 m²

TUreality EXKLUZÍVNE ponúka na predaj nadštandardnú administratívnu budovu, ktorá spája moderný

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Tuchyňa

450,000 € 1607 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Tureality ponúka na predaj veľmi zaujímavý viacúčelový Objekt v Lipt.Mikuláši-Okoličné

Reality Liptovský Mikuláš

Polyfunkčný objekt | 3,500 m²

TUreality ponúka na predaj polyfunkčný objekt s pozemkom 3500 m² – Okoličné, Liptovský Mikuláš

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Liptovský Mikuláš

750,000 € 214 €/m²

Rozsiahla budova za výhodnú cenu!

Reality Cinobaňa

Polyfunkčný objekt | Hlavná | 1,300 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj rozsiahlu budovu bývalého kultúrneho do

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Cinobaňa

37,990 € 29 €/m²

Na prenájom sklad / skladové plochy s betónovou plochou v meste Šurany.

Reality Šurany

Skladový objekt | priemyselný areál | 2,231 m²

Ponúkame na prenájom sklad, ktorý sa nachádza v priemyselnej zóne Šurian - ELITEX. K dispozícii

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Objekty na prenájom Šurany

6,693 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Polyfunkčná budova – Trenčín, Zlatovce - Bratislavská ul.

Reality Trenčín

Polyfunkčný objekt | 2,917 m²

TUreality ponúka na predaj výnimočnú polyfunkčnú budovu v atraktívnej časti Trenčín – Zlatovce,

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

Cena na vyžiadanie

Kryté parkovacie miesto/garáž v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garáž | Ulica 29. augusta | 0 m²

Na prenájom ponúkame parkovacie miesto v krytej podzemnej garáži na rohu ulíc 29.Augusta a Gros

Publikované: 05.01.2021 Aktualizované: 27.03.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

160 €/mesiac

BE.LIVE COMPANY- PRENÁJOM- 1000m2- KOMERČNÝ PRIESTOR- RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Komárňanská | 220 m²

Hľadáte priestor s potenciálom, ktorý vám dá slobodu rozhodnúť sa, ako ho využijete? Tento kome

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 07.10.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

3,500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

BE.LIVE COMPANY- PREDAJ- APARTMÁN- 101m2- VÝHĽAD NA CHOPOK- DOLNÁ LEHOTA

Reality Dolná Lehota

Apartmánový dom | Nezadaná | 101 m²

NA PREDAJ: Štýlové apartmány s výhľadom na Chopok – Dolná Lehota Ponúkame vám jedinečnú prílež

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Objekty na predaj Dolná Lehota

250,000 € 2475 €/m²

Meštiansky dom v centre

Reality Prešov

Polyfunkčný objekt | Kováčska | 400 m²

Ponúkam na predaj meštiansky dom, centrum, Prešov, ul. Kováčska, 10 m od ul. Hlavnej. Dom je po

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 19.01.2026
Objekty na predaj Prešov

260,000 € 650 €/m²

Na predaj garážové státie – Trnavská/Tomášikova, Ružinov

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Tomášikova | 17 m²

Koniec večnému hľadaniu miesta na parkovanie. Toto garážové státie o výmere 17 m² v suteréne ob

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

16,990 € 999 €/m²

NA PRENÁJOM Skladové a výrobné haly v TOP priemyselnej lokalite – Prievidza

Reality Prievidza

Skladový objekt | Cesta Poľnohospodárov | 128 m²

Róbert Svitok - Sprostredkovateľ predaja / Zlatá Brána REAL ponúka na prenájom rôzne veľkostné

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Objekty na prenájom Prievidza

3.3 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj ocelová opláštená hala v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Výrobný objekt | Nové Zámky | 800 m²

Ponúkame na predaj oceľovú opláštenú HALU, ktorá sa nachádza v Nových Zámkoch. Výhodou je lokal

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Objekty na predaj Nové Zámky

799,900 € 1000 €/m²

Komplet zariadená reštaurácia

Reality Vrútky

Reštaurácia | K. Kalocsaya | 250 m²

Prenájom kompletne zariadenej reštaurácie v atraktívnej lokalite Ponúkame na prenájom modernú,

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Objekty na prenájom Vrútky

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PRENÁJOM - JUŽNÁ TRIEDA - Sklad so strategickou polohou - 353 m2

Reality Košice-Juh

Skladový objekt | Južná trieda | 353 m²

Diamond Reality Benöczová s.r.o. Vám ponúka na prenájom sklad s FANTASTICKOU polohou. Výmera,

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Juh

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom výrobná hala - sklad

Reality Prešov

Skladový objekt | Strojnícka | 200 m²

PhDr. Erika Majorošová Diamond Reality Prešov. Ponúkame do prenájmu skladové, výrobné prípadne

Publikované: 30.03.2021 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Prešov

925 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Na prenájom výrobná hala s žeriavom a montážnou jamou

Reality Prešov

Opravárenský objekt | jesenná | 430 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam k prenájmu výrobnú halu s žeriavom

Publikované: 14.08.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Prešov

2,800 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelárske priestory v centre mesta s parkoviskom

Reality Prešov

Administratívny objekt | Masarykova | 80 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam na prenájom kancelárske priestory v

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026