Prenájom skladu

Reality Trnava

Skladový objekt | Priemyselná | 456 m²

Ponúkame na prenájom skladovú halu na Priemyselnej ulici v Trnave. Jedná sa o jednopodlažný obj

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Objekty na prenájom Trnava

69.19 €/m2/rok 0 €/m2/rok

Investičná príležitosť v prémiovej lokalite pri Dunaji

Reality Bratislava-Petržalka

Hotel, penzión, ubytovňa | Vlastenecké námestie | 1,716 m²

Ponúkame na predaj využiteľný a kompletne vybavený hotel v blízkosti historickej starej časti

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

3,500,000 € 2040 €/m²

VÝROBNO - SKLADOVÁ HALA - TOPOĽČANY

Reality Topoľčany

Výrobný objekt | Dopravná | 1,400 m²

Ponúkame na predaj udržiavaný objekt z roku 1983, ktorý kombinuje administratívne zázemie s výr

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Objekty na predaj Topoľčany

1,480,000 € 1057 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom menších kancelárií – Nitrianska ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Nitrianska | 14 m²

Ponúkame na prenájom menšie kancelárske priestory v bytovom dome na Nitrianska ulica, vo vyhľad

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

140 €/rok 10 €/rok/m²

Prenájom kancelárskych a komerčných priestorov – Pestovateľská ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Pestovateľská | 74 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske a komerčné priestory v administratívnej budove na Pestovateľsk

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

101 €/rok 1 €/rok/m²

Prenájom kancelárskych a komerčných priestorov – Bojnícka ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Bojnická | 474 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske a komerčné priestory v administratívnom objekte na Bojnícka ul

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

104 €/rok 0 €/rok/m²

Prenájom reprezentatívnych kancelárskych priestorov – Šafárikovo námestie, Bratislava – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Historický objekt | Šafárikovo námestie | 105 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v historickej secesnej budove na pre

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

154 €/rok 1 €/rok/m²

Prenájom kancelárskych priestorov – Galvaniho ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Galvaniho | 66 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v administratívnej budove na Galvaniho ulici v lokal

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

117 €/rok 2 €/rok/m²

Na predaj garáž Jesenná ulica - Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

Garáž | Jesenná | 14 m²

Ponúkame na predaj garáž s prídavným odkladacím priestorom v atraktívnej lokalite Starého Me

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

37,990 € 2714 €/m²

Lev Reality - Veľký otvorený komerčný priestor na prevádzku v centre mesta Levice

Reality Levice

Objekt pre obchod | Mlynská ul. | 96 m²

Parametre • Úžitková plocha: 96 m² priamo v Mlyne • Dispozícia: Otvorený priestor + kancelária

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Objekty na prenájom Levice

880 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na prenájom: Priestory 370 m2, Trenčín - Súvoz

Reality Trenčín

Skladový objekt | Súvoz | 370 m²

Ponúkame na prenájom priestory 370 m2 v budove, na adrese Súvoz (v areáli bývalej Konštrukty) v

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Trenčín

Cena dohodou

Víkendová chata alebo rodinný dom s obrovským priestorom 117m2 Koromľa

Reality Koromľa

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 117 m²

Hľadáte únik z mestského zhonu? Miesto, kde ticho lieči a príroda začína hneď za plotom? Ponúk

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Koromľa

40,000 € 342 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom skladové priestory - garáž v meste Šurany

Reality Šurany

Skladový objekt | Priemyselný areál | 100 m²

TRINITY realitná kancelária ponúka na prenájom nebytové skladové priestory - garáž v meste Šura

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Objekty na prenájom Šurany

500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Exk. predaj spoluvlastn.podielu na kanc., sklade, pozemkoch a bytu vo Vrbovom

Reality Vrbové

Polyfunkčný objekt | Sídlisko 9. mája | 550 m²

COMACCreality s.r.o. Exkluzívne u nás. Chcete spojiť prácu s relaxom a ubytovaním? Ponúkame na

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Objekty na predaj Vrbové

Info v RK

Prenajmeme skladovo - výrobnú halu s kanceláriami a žeriavom v Seredi

Reality Sereď

Skladový objekt | Niklová | 380 m²

Prenajmeme halu s portálovým žeriavom a administratívnym vstavkom v obci Sereď v okrese Galanta

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Objekty na prenájom Sereď

5,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Vonkajšie parkovacie miesto, Čermáň, Dúhové bývanie

Reality Nitra

Garáž | Potravinárska | 12 m²

Ponúkame na predaj vonkajšie parkovacie miesto na Čermáni pred Dúhovým bývaním. Parkovacie mies

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Objekty na predaj Nitra

9,900 € 825 €/m²

Prenajmem sklad, kancelarie a pristrešky, Prešov, Šváby

Reality Prešov

Skladový objekt | Pionierska | 0 m²

Prenajmem sklady a prístrešok pre nákladné autá. Sklad1 /cca50m2/ cena 4 EUR/mesiac bez DPH, sk

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Objekty na prenájom Prešov

Cena dohodou

Prenajmem garáž- pneuservis, Šváby, Prešov

Reality Prešov

Garáž | Pionierska | 0 m²

Ponúkame priestor pre 2garáž - pneuservis, lokalita Prešov, Šváby, začiatok smer Delňa, 102,66m

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Objekty na prenájom Prešov

Cena dohodou

Mestská vila s luxusnou záhradou na prenájom-vhodná ako kancelárske priestory firmy

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Brnianska | 889 m²

Ponúkame na prenájom priestrannú mestskú vilu v prestížnej časti Bratislavy, Staré Mesto. Vila

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 23.01.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

5,000 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

PRENÁJOM Kancelárske priestory, Piešťany - centrum

Reality Piešťany

Administratívny objekt | Nitrianska | 33 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v centre Piešťan na Nitrianskej ulici v Piešťano

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Piešťany

520 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

PRENÁJOM Kancelárske priestory, Piešťany - centrum

Reality Piešťany

Administratívny objekt | Nitrianska | 33 m²