Hotel, penzión, ubytovňa | Andreja Bažíka | 374 m²
RealiTana Vám ponúka na predaj exkluzívne zabehnutý penzión v centre Zuberca, kompletne zrekonš
415,000 € 1110 €/m²
Reštaurácia | Medzilaborce | 75 m²
This is automation description testing 182599723
500 € 7 €/m²
Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 515 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojacu prevádzkovú budovu v lokalite vzdialenej iba 2km od mesta
50,000 € 97 €/m²
Objekt pre obchod | 200 m²
V Štúrove jedna z dobre známych obchodných nehnuteľností (cca 441 m2 pozemok) hľadá svojho nov
165,000 € 825 €/m²
Polyfunkčný objekt | Nádvorie Európy | 160 m²
Na predaj: polyfunkčná budova v Komárne – Europské nádvorie Lokalita: Komárno, Europské nádvori
175,000 € 1094 €/m²
Polyfunkčný objekt | 270 m²
Moderná polyfunkčná budova na PREDAJ - KOMÁRNO, mestská časť NOVÁ STRÁŽ NA PREDAJ Vám ponúkame
299,000 € 1196 €/m²
Objekt pre obchod | Centrum | 92 m²
Ponúkam na predaj obchodné/kancelárske priestory v Komárne blízko autobusovej stanice. Dispozíc
98,000 € 1065 €/m²
Objekt pre obchod | 300 m²
Na predaj obchodné, kancelárske priestory. Ide o dve budovy: 1. budova Podlahová plocha :160 m2
190,000 € 633 €/m²
Polyfunkčný objekt | 400 m²
TUreality ponúka na predaj výnosnú polyfunkčnú budovu vo výbornej lokalite, ktorá je plne obsad
1,280,000 € 3200 €/m²
Garáž | Bratislavská cesta | 18 m²
Dám do prenájmu garáž na Bratislavskej ulici 18 m2 s elektrinou 240V. K dispozícii ihneď. Pri ž
80 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
Objekt pre obchod | Centrum | 110 m²
Okres: Čadca Mesto: Krásno nad Kysucou – centrum, Rozloha: 50 m2, prízemie,
450 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
Administratívny objekt | Nemocničná | 16 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor v tesnej blízkosti centra mesta. Cena 180,- Eur m
180 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Reštaurácia | Nezadaná | 300 m²
Branislav Kružlík z Allrisk Slovakia Vám ponúka na prenájom výnimočnú, kompletne zrekonštruovan
Info v RK
Garáž | L. Novomeského | 20 m²
Predstav si, že ráno sadneš do auta bez škrabania skiel, bez hľadania parkovania a hlavne – aut
29,500 € 1475 €/m²
Skladový objekt | Sereď | 1,500 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom zaujímavé skladové priestory. Pri vjazde do Serede cez žele
Cena dohodou
Administratívny objekt | Nemocničná | 29 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor v tesnej blízkosti centra mesta. Cena 300,- Eur m
300 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Administratívny objekt | Nemocničná | 24 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor v tesnej blízkosti centra mesta. Cena 280,- Eur m
280 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Skladový objekt | Nitrianska | 108 m²
Branislav Kružlík z Allrisk Slovakia Vám exkluzívne ponúka skladové priestory v Šintave na hlav
Info v RK
Skladový objekt | Čierna Voda | 600 m²
Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám ponúka na prenájom priemyselnú halu o výmere 600m2 v okrajovej
1,200 €/mesiac 2 €/mesiac/m²
Prevádzkový areál | Hlavná | 800 m²
Rozsiahly objekt o výmere 7748 m² v strategickej lokalite! Ponúkame na predaj podnikateľský obj
630,000 € 788 €/m²
Skladový objekt | _ | 500 m²
Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v oplotenom areáli v Č
2 €/m2/mesiac 2 €/m2/mesiac
Historický objekt | 0 m²
Allrisk Slovakia Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka zaujímavú historickú raritu. Československý
9,000 €
Reštaurácia | Starý Most | 200 m²
Allrisk Slovakia Vám ponúka na prenájom legendárnu reštauráciu Raketa. Jeden zo symbolov Serede
Cena dohodou
Objekt pre obchod | J. Feketeházyho | 60 m²
Ponúkame na prenájom obchod v centre mesta Šaľa. Nachádza sa na ulici J. Feketeházyho. Budova j
600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.