Polyfunkčný objekt | Palisády | 1,128 m²
Ponúkame na predaj historickú reprezentatívnu administratívnu budovu nachádzajúcu sa na Zrínsk
Cena dohodou
Administratívny objekt | Palisády | 1,128 m²
Cena dohodou
Historický objekt | Palisády | 1,128 m²
Ponúkame na predaj historickú reprezentatívnu administratívnu budovu nachádzajúcu sa na Zrín
Cena dohodou
Garáž | Saratovská | 1 m²
Ponúkame na prenájom parkovacie miesto – garážové státie v domovej garáži v suteréne nového byt
80 €/mesiac 80 €/mesiac/m²
Skladový objekt | Rampová | 294 m²
Na prenájom Vám ponúkame skladový priestor 294m2 na ulici Rampová v lokalite Staré mesto. Obje
2,399 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Skladový objekt | Holubyho | 164 m²
Na prenájom Vám ponúkame skladové priestory od 164m2 do 261m2 na ulici Holubyho oproti OMV Južn
6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Administratívny objekt | Holubyho | 155 m²
Na prenájom Vám ponúkame priestranný kancelársky priestor o rozlohe 155m2 na ulici Holubyho opr
11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Polyfunkčný objekt | 500 m²
SHARK REAL Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj kompletne zrekonštruovanú polyfunkčnú b
1,890,000 € 3780 €/m²
Polyfunkčný objekt | Jókaiho ul. | 405 m²
Vážení záujemcovia! Ponúkame Vám na predaj lukratívne situovaný polyfunkčný objekt v centre Ko
288,888 € 713 €/m²
Polyfunkčný objekt | Komárňanská cesta | 2,150 m²
Vážení záujemcovia! Ponúkame Vám na predaj exkluzívny obchodný priestor, aktuálne využívaný ako
Cena dohodou
Garáž | Alexandra Matušku | 37 m²
Hľadáte bezpečné parkovanie na Sekčove alebo praktický skladový priestor s elektrinou? Ponúkam
52,000 € 1405 €/m²
Objekt pre obchod | 60 m²
HD reality ponúka na odstúpenie (odpredaj) zabehnutú, fungujúcu prevádzku novinového stánku s
29,900 € 498 €/m²
Reštaurácia | 100 m²
Realitná kancelária HD Reality ponúka na prenájom priestor štýlovej kamennej vínotéky vhodný aj
350 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
Polyfunkčný objekt | Hodruša Hámre | 522 m²
HD reality ponúka na predaj zaujímavú investičnú budovu v obci Hodruša-Hámre, vzdialenú 13 km o
149,900 € 287 €/m²
Iný objekt | Nezadaná | 800 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj plne funkčný autoservis v obci Vinné, pripravený na okamžité pokr
299,990 € 375 €/m²
Polyfunkčný objekt | Mierová | 1,711 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj polyfunkčnú budovu v priamom centre mesta Želiezovce na pozemku o
530,000 € 310 €/m²
Polyfunkčný objekt | Ul. Čsl. armády | 1,140 m²
Exkluzívne ponúkam na predaj polyfunkčnú budovu v úplnom centre mesta Levice, v blízkosti Námes
860,000 € 754 €/m²
Polyfunkčný objekt | nezadaná | 200 m²
Ponúkame na predaj podnikateľský objekt - budovu s veľkým pozemkom v Dunajskej Lužnej . V budo
Cena dohodou
Polyfunkčný objekt | Grösslingova | 1,035 m²
Ponúkame na predaj polyfunkčnú budovu na Grösslingovej ul., ktorá vznikla rekonštrukciou histor
2,900,000 € 2802 €/m²
Garáž | 18 m²
Realitná kancelária A-W Real Vám ponúka na predaj murovanú garáž s montážnou jamou a s elektric
20,000 € 1111 €/m²
Administratívny objekt | Galantská cesta | 330 m²
Potrebujete funkčné a priestranné kancelárske priestory pre vašu firmu? Tu ste na správnom mies
7 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac
Garáž | Galantská | 17 m²
Ponúkáme Vám v centre mesta garáž na prenájom nachádza sa na galantskej ceste. Je zabezpečený
100 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Garáž | Nevädzová | 18 m²
Z poverenia majiteľa Vám ponúkame garáž v meste Dunajská Streda. Výborná lokalita Informácie:
16,000 € 889 €/m²
Skladový objekt | neuvedená | 1,875.85 m²
Hľadáte ideálne miesto pre vaše podnikanie s bezkonkurenčnou logistikou? Ponúkame na predaj
1 € 0 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.