0907 240 233 - Garáž na predaj v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

Garáž | Športová | 18 m²

Hľadáte bezpečné parkovanie alebo výhodnú investíciu? Máme pre vás ideálne riešenie! Realitná

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Dunajská Streda

19,990 € 1111 €/m²

☎️0917656551📞Kancelársky priestor 16,5 m2 na prenájom oproti OD TESCO v Dunajskej Strede od 210€/mesiac!!!!

Reality Dunajská Streda

Administratívny objekt | Hlavná | 16.5 m²

A-W Real Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor v novostavbe oproti OD TESCO Dunajská Stre

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Dunajská Streda

210 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

☎️ 0918/197 701 Na prenájom garáž s automatickou bránou pre jedno osobné auto v bytovom dome GRADUS - Dunajská Streda

A-W REAL ponúka na prenájom garáž s automatickou bránou v bytovom dome GRADUS - Dunajská Str

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Dunajská Streda

120 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

☎️0917656551📞Kancelársky priestor 13 m2 na prenájom oproti OD TESCO v Dunajskej Strede od 175€/mesiac!!!!

Reality Dunajská Streda

Administratívny objekt | Hlavná | 13 m²

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Dunajská Streda

175 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Apartmánový dom na predaj blízko termálneho kúpaliska

Reality Veľký Meder

Hotel, penzión, ubytovňa | neuvedené | 232 m²

Ponúkame Vám na predaj apartmánový dom blízko termálneho kúpaliska vo Veľkom Mederi. V apartmán

Publikované: 05.06.2022 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Veľký Meder

385,000 € 1659 €/m²

Kancelárský priestor 37,5 m2 na prenájom oproti OD TESCO v Dunajskej Strede od 250 EUR/mesiac!!!!

Reality Dunajská Streda

Administratívny objekt | Hlavná | 37 m²

A-W Real Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor v novostavbe oproti OD TESCO Dunajská Str

Publikované: 09.05.2023 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Dunajská Streda

250 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

DUNASJKÁ STREDA – OBCHODNÁ BUDOVA PRIAMO V CENTRE MESTA

Reality Dunajská Streda

Objekt pre obchod | Námestie Ármina Vámbéryho | 58 m²

Ponúkame Vám na predaj obchodnú / administratívnu budovu priamo v centre mesta Dunajskej Stredy

Publikované: 04.04.2024 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Dunajská Streda

98,600 € 1700 €/m²

DUNASJKÁ STREDA – OBCHODNÝ/ADMINISTRATÍVNY PRIESTOR PRIAMO V CENTRE MESTA

Reality Dunajská Streda

Administratívny objekt | Námestie Ármina Vámberyho | 58 m²

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM obchodný/administratívny priestor priamo v centre mesta Dunajskej Stre

Publikované: 12.05.2023 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Dunajská Streda

7 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

Garáž na prenájom v centre mesta.

Ponúkáme Vám na predaj garáž na predaj . Nachádza sa na križovatke Kračanská-Železničná ulica.

Publikované: 17.04.2024 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Dunajská Streda

80 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

TOP PONUKA: Strategický priemyselný areál v Orechovej Potôni – Priame napojenie na R7 a železnicu - CENA NA VYŽIADANIE v RK

Reality Orechová Potôň

Skladový objekt | Orechová Potôň | 1,875.85 m²

Hľadáte ideálne miesto pre vaše podnikanie s bezkonkurenčnou logistikou? Ponúkame na predaj kom

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Orechová Potôň

1 € 0 €/m²

Skvelá ponuka!!! Prenájom nebytového priestoru na podnikateľské účely v CENTRE Dunajskej Stredy, úž. plocha 54 m2, 2 prepojené miestnosti

Reality Dunajská Streda

Polyfunkčný objekt | Hlavná | 54 m²

A-W Real Vám ponúka na prenájom nezariadený nebytový priestor na ponikateľské účely v centre Du

Publikované: 23.09.2024 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Dunajská Streda

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom nebytového priestoru na podnikateľské účely v CENTRE Dunajskej Stredy, úž. plocha 63 m2

Reality Dunajská Streda

Polyfunkčný objekt | Korzo Bélu Bartóka | 63 m²

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Dunajská Streda

440 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

DUNAJSKÁ STREDA - KANCELÁRSKY PRIESTOR NA PRENÁJOM

Reality Dunajská Streda

Administratívny objekt | neuvedené | 17 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Dunajskej Strede. Nachádza sa na 2. poschodí,

Publikované: 20.01.2016 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Dunajská Streda

240 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Kancelársky priestor na prenájom v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

Administratívny objekt | neuvedené | 48 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor v Dunajskej Strede. Úžitková plocha je 48 m2. Z u

Publikované: 21.01.2018 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Dunajská Streda

350 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Kancelársky priestor s klimatizáciou na prenájom

Reality Dunajská Streda

Administratívny objekt | neuvedené | 16.15 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor s klimatizáciou v Dunajskej Strede, v blízkosti c

Publikované: 27.09.2017 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Dunajská Streda

240 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

TOP PONUKA! Strategický priemyselný areál v Orechovej Potôni

Reality Orechová Potôň

Skladový objekt | 1,875.85 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI Hľadáte ideálne miesto pre vaše podnikanie s bezkonkurenčnou logistikou? P

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Orechová Potôň

1 € 0 €/m²

Apartmány na prenájom.

Reality Dunajská Streda

Apartmánový dom | 20 m²

Ponúkáme Vám na prenájom apartmány v meste Dunajská Streda. Každý apartmán je samostatná bytov

Publikované: 18.01.2024 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Dunajská Streda

10 €/deň 1 €/deň/m²

Kostolné Kračany - skladové - prevádzkové priestory na predaj za cenu pozemku

Reality Kostolné Kračany

Skladový objekt | Amadeho Kračany | 769 m²

Ponúkame Vám na predaj skladové - prevádzkové priestory za cenu pozemku. Celková výmera pozemku

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Kostolné Kračany

255,000 € 332 €/m²

0911 234 656 Prenájom skladový priestor v centre mesta + vlastné parkovanie

Reality Dunajská Streda

Skladový objekt | 288 m²

Ponúkam na prenájom skladový/prevádzkový priestor nachádzajúci sa v centre mesta s výbornou dos

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Dunajská Streda

1,800 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

☎️ 0918197701- PREDAJ - Nebytových priestorov Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Objekt pre obchod | 44 m²

A-W REAL ponúka na predaj kancelárie-nebytové priestory v Dunajskej Strede na ulici Biskupa Ko

Publikované: 06.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Dunajská Streda

88,000 € 2000 €/m²

PRENÁJOM VONKAJŠIEHO PARKOVACIEHO MIESTA, GOGOĽOVÁ ULICA, PETRŽALKA,

Reality Bratislava-Petržalka

Iný objekt | Gogoľova | 0 m²

Ponúkame Vám na prenájom vonkajšie parkovacie miesto pri polyfunkčnom objekte Septimo 2, na uli

Publikované: 15.05.2024 Aktualizované: 10.06.2024
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

DOPYTUJEME MUROVANÚ GARÁŽ V PETRŽALKE

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Námestie Hraničiarov | 18 m²

Pre klienta s vlastnými zdrojmi hľadáme na kúpu Garáž v Petržalke. Vyhovuje: Námestie hraničiar

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

40,000 € 2222 €/m²

Neibrs | EUROVEA TOWER | Prenájom 2x parking -1.P.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garáž | Pribinova | 18 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na prenájom dve parkovacie miesta vedľa seba v suteréne za ra

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

250 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Neibrs | Parkovacie miesto v spoločnej garáži, City Park, veža B

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Plynárenská | 10 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj jedno parkovacie miesto v suteréne za rampou s pria

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

26,500 € 2650 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23028)
Reality v Martine (741)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Upresniť hľadanie