3 izbový tehlový byt s balkónom, výťahom v širšom centre - Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | J. Donca | 62 m²

Predaj 3-izbového tehlového bytu v širšom centre mesta Zvolen na ulici J. Donča 3-izbový byt

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Zvolen

159,500 € 2573 €/m²

člen NARKS

Pozemok 7900m2 Detva - Hriňová časť Blato - Na predaj

Reality Hriňová

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 7,900 m²

AKM Kapital realitná kancelária 0905 285 610 v exkluzívnom zastúpení predáva rozsiahly pozemok

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Hriňová

45,900 € 6 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom 1551m2 Zvolen obec Babiná na predaj

Reality Babiná

Rodinný dom | Plánkova | 1,551 m²

AKM Kapital realitná kancelária 0905 285 610 v exkluzívnom zastúpení predáva rodinný dom obci B

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Babiná

119,000 € 77 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom Zvolen - Dobrá Niva na PREDAJ

Reality Zvolen

Rodinný dom | Dobronivská cesta | 419 m²

AKM Kapital realitná kancelária 0905 285 610 v exkluzívnom zastúpení predáva rodinný dom Zvolen

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Zvolen

249,900 € 596 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok 1828 m2 Zvolen obec Kalinka-Slatinské Lazy na predaj

Reality Vígľašská Huta-Kalinka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,750 m²

AKM Kapital realitná kancelária 0905 285 610 v exkluzívnom zastúpení predáva stavebný pozemok Z

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Vígľašská Huta-Kalinka

49,900 € 29 €/m²

člen NARKS

1, 5 izbový tehlový byt Zvolen - centrum s terasou 10m²

Reality Zvolen

1 izbový byt | I. Lihoveckého | 44 m²

AKM Kapital realitná kancelária 0905 285 610 v exkluzívnom zastúpení predáva 2 izbový byt s veľ

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Zvolen

114,900 € 2611 €/m²

člen NARKS

Nadštandardný Rodinný dom 1750m2 Zvolen - Sliač na predaj

Reality Zvolen

Rodinný dom | A. Sládkoviča | 1,750 m²

Luxusný rodinný dom 1750m2 Zvolen – Sliač AKM Kapital realitná kancelária 0905 285 610 v exklu

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Zvolen

593,000 € 339 €/m²

člen NARKS

3 izbový byt s balkónom 75m2 Zvolen - Západ

Reality Zvolen

3 izbový byt | Tulská | 75 m²

AKM Kapital realitná kancelária 0905 285 610 v exkluzívnom zastúpení predáva. Priestranný 3-izb

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Zvolen

159,000 € 2120 €/m²

člen NARKS

Obchodné priestory Zvolen - v širšom centre s parkovaním - NA PRENÁJOM

Reality Zvolen

Polyfunkčný objekt | J. Švermu | 160 m²

Prenájom moderných obchodných priestorov – Zvolen, blízke centrum Reprezentatívne obchodné pri

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Zvolen

1,590 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rekreačná Chata - Zvolen - Kováčová na Predaj

Reality Kováčová

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 339 m²

Predaj rekreačnej chaty – Zvolen v obci Kováčová Ponúkame na predaj rekreačnú chatu nachádzaj

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kováčová

89,000 € 263 €/m²

člen NARKS

2 izbový tehlový byt Zvolen centrum s terasou 10m² na predaj

Reality Zvolen

2 izbový byt | I. Lihoveckého | 43 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Zvolen

114,900 € 2672 €/m²

člen NARKS

Posledný stavebný pozemok 699m2 Zvolen Hronská Dúbrava na predaj

Reality Zvolen

Pozemok pre rodinné domy | Železničná | 699 m²

Posledný stavebný pozemok 699m2 Zvolen Hronská Dúbrava na predaj POSLEDNÝ stavebný pozemok Zv

Publikované: 16.11.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

89 €/m2 89 €/m2

člen NARKS

Moderný, nízkonákladový, veľkorysý 4 izbový bungalov v Modre, nová štvrť

Reality Modra

Rodinný dom | 111 m²

Ponúkame na predaj moderný a kvalitne postavený 4-izbový bungalov s nízkymi prevádzkovými nákla

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Modra

469,900 € 4233 €/m²

Novinka
Novinka

Hľadáte zaujímavý dom ? Nitra - Štitáte : na predaj krásny 4-izbový dom.

Reality Štitáre

Rodinný dom | 149.25 m²

Realitná kancelária Pegas real ponúka na predaj zaujímavú novostavbu rodinného domu v obci Štit

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Štitáre

239,900 € 1607 €/m²

Novinka
Novinka

Radový RD - Pod Sokolom, výhľad na pyramídu, vlastná garáž

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Rodinný dom | Pod Sokolom | 250 m²

Ponúkame na predaj radový RD v lukratívnej časti obce Nitrianske Hrnčiarovce - Pod Sokolom s vý

Publikované: 16.10.2023 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

360,000 € 1440 €/m²

creative solution s.r.o. - prenájom skladového priestoru - 206m2 - BA III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 206 m²

Využite naše BEZPLATNÉ služby, NEPLAŤTE províziu a vyberajte z najaktuálnejšej ponuky realitnej

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,345 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Svetlý 2-izbový, zariadený byt s balkónom a úžasnou atmosférou v príjemnej lokalite Pezinka - časť Muškát na Hroznovej ulici.

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 58 m²

Ponúkame na predaj príjemný a svetlý 2-izbový byt v pokojnej a obľúbenej časti Pezinka – na Hro

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

175,000 € 3017 €/m²

Novinka
Novinka

POSTAVME SPOLOČNE VÁŠ NOVÝ DOMOV!

Reality Trnava

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Moderné drevodomy pre ľudí, ktorí chcú bývať inak. Domy na mieru, podľa vlastnej predstavy a št

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Trnava

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

Bývanie pri parku: 3i byt s veľkou lodžiou a garážou. Beňovského, BAIV

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Beňovského | 76.5 m²

Svetlý 3-izbový byt vo vyhľadávanej a mimoriadne zelenej časti Dúbravky – na Beňovského ulici.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

269,500 € 3523 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Predaj bytu 3-izbový 70 m²

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 70 m²

Ponúkam na predaj výnimočný 3-izbový byt (nie apartmán) v novostavbe MATADORKA na začiatku Petr

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

309,800 € 4426 €/m²

Novinka
Novinka

Na Predaj krásny 5 izbový RD Malý Raj - Slovesnký Grob

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Pri parku | 123 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj krásny kompletne zariadený rodin

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

425,000 € 3455 €/m²

Novinka
Novinka

MAXIS REAL: NA PRENÁJOM: 3 izbový byt na Veternej ulici

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Veterná | 69 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt s 2 spálňami prispôsobený pre bývanie 2 dospelých pracujúcich

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Trnava

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Dohoda možná: Stavebný pozemok so stavebným povolením v obci KRAJNÉ – pripravený na OKAMŽITÚ výstavbu

Reality Krajné

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 665 m²

Hľadáte ideálne miesto pre váš nový domov v pokojnom prostredí s krásnou prírodou? Ponúkame na

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Krajné

39,000 € 59 €/m²

CREDA | prenájom 1400 m2 sklad, Bratislava - Rača

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Na pántoch | 1,400 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na prenájom skladové priestory v priemyselnom parku v Rači - ul. Na

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

7,200 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30291)
Rodinné domy na predaj (23021)
Reality v Martine (751)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Upresniť hľadanie