REZERVOVANÉ:Luxusný 2-izbový byt v top lokalite, Koceľova ul., BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Koceľova | 60 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert ponúka na predaj veľkorysý, zrekonštruovaný, plnohodnotný, 2

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PRENÁJOM: priestranný 2-izb. byt v pokojnej lokalite Jaroviec

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Mandľová | 60 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert Vám ponúka na prenájom veľký, kompletne zariadený 2-izbový b

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Jarovce

660 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ! Dvojgarzónka na predaj | Topoľčianska - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Topoľčianska | 42 m²

Na túto ponuku nám zostali ďalší záujemci, ak máte podobnú nehnuteľnosť v Petržalke, neváhajte

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

169,900 € 4045 €/m²

TALASA UTOPIAN VILLAGE | Etapa - Talasa Terra

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

TALASA 
UTOPIAN VILLAGE : TRVALO UDRŽATEĽNÝ DOMOV V EL Vergel, pár metrov od pláže La Almadrab

Publikované: 26.03.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

234,000 € 3441 €/m²

Na predaj exkluzívna usadlosť s nekonečnými možnosťami využitia!

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nevyplnená | 659 m²

Snívate o jedinečnej nehnuteľnosti, ktorá spája luxusné bývanie, rekreačnú atmosféru a komerčn

Publikované: 18.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

1,100,000 € 1669 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenájom kancelárie, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 28 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kancelárske priestory v Ružinove na Košickej uli

Publikované: 24.04.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

531.7 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

3-izbový / 2-spálňový prémiový apartmán s výhľadom na more | Chorvátsko - Primošten

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Moderný, luxusne zariadený apartmán na prízemí exkluzívneho rezidenčného komplexu, ktorý sa na

Publikované: 25.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

798,420 € 5663 €/m²

3-izbový apartmán v Dénia | Španielsko | Costa Blanca

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Objavte projekt EDENIA, rezidenčnú oázu so všetkým, čo potrebujete, strategicky umiestnenú v E

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

377,000 € 5027 €/m²

3-izbový / 2-spálňový apartmán v Brodarica, Šibenik - Okolie | 76,17m2

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Novopostavený apartmán v Brodarici – na prízemí s predzáhradkou. RE/MAX ponúka na predaj mode

Publikované: 25.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

225,000 € 2961 €/m²

VEĽKÁ KANCELÁRIA S VLASTNOU TERASOU | 214 m² | BBC1 | BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 214 m²

Reprezentatívne sídlo spoločnosti s exteriérovým benefitom Ponúkame na prenájom kancelársky p

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,525.2 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Dvojgeneračný rodinný dom, Malinovo

Reality Malinovo

Rodinný dom | Petőfiho | 260 m²

Rodinný dom s potenciálom dvojgeneračného bývania Malinovo – Petöfiho ulica 9 Úžitková plocha

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Malinovo

450,000 € 1731 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Investičná príležitosť - obchodné priestory v atraktívnej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Trnavská cesta | 120 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj obchodné priestory v atraktívnej lokalite. Radi

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

409,000 € 3408 €/m²

PRENÁJOM 2-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM | JÉGÉHO

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégeho | 55 m²

Ponúkame na prenájom moderný a plne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej novostavbe na Jégého ul

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom kancelárie od 20 m v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 20 m²

Na prenájom kancelárske priestory v širšom centre Bratislavy. Kancelárska budova sa nachádza

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Kancelária 32 m² na prenájom | Pestovateľská ulica, Bratislava – Ružinov | Ihneď k dispozícii

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 32 m²

Pestovateľská ulica – Ponúkame na prenájom samostatnú kanceláriu s výmerou 32 m², situovanú na

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

304 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Priestranný 3-izbový byt s loggiou a klimatizáciou na Eisnerovej ulici, Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Eisnerova | 74 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt na Eisnerovej ul

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

239,900 € 3242 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Vynikajúca ponuka - 3 izbový byt Bratislava Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Nejedlého | 76 m²

Na predaj moderný 3 izbový byt v 12 ročnej novostavbe na Nejedlého ulici v Bratislave Dúbravke

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

280,000 € 3684 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranné kancelárske priestory 300 m² na prenájom | Pestovateľská ulica, Bratislava – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 300 m²

Pestovateľská ulica – Ponúkame na prenájom samostatný kancelársky priestor s celkovou výmerou

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Slnečný pozemok 400 m² – Dolné Kostolné Polia - Čunovo

Reality Bratislava-Čunovo

Záhrada | Nevyplnená | 400 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok s výmerou 400 m² v atraktívnej lokalite Br

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

95,000 € 238 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok v priemyselnej zóne Bernolákova

Reality Bernolákovo

Komerčná zóna | Nevyplnená | 2,896 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v priemyselnej časti B

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

179 €/m2 179 €/m2

Na predaj orná pôda v extraviláne Záhorskej Vsi

Reality Záhorská Ves

Orná pôda | Nevyplnená | 7,422 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj viacero pozemkov v extraviláne obce Záh

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Záhorská Ves

19,900 € 3 €/m²

NA PREDAJ novostavba rodinného dvojdomu podľa vašich predstáv

Reality Nitra

Rodinný dom | Nevyplnená | 106 m²

Moderné rodinné bývanie na dosah prírody aj práce – 4-izbový prízemný dvojdom v Mladom Háji (H

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

219,000 € 2066 €/m²

Komerčný objekt 5090m2 Košice, administratívna budova + pozemok

Reality Košice-Nad jazerom

Administratívny objekt | Nevyplnená | 5,090 m²

VÝHODNÁ PRÍLEŽITOSŤ na PODNIKANIE a DEVELOPEROV. Lokalita - Košice nad Jazerom RE/MAX ponúka n

Publikované: 04.03.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Košice-Nad jazerom

Cena dohodou

NA PREDAJ: Pozemok (rekreačný) 2033m2, ulica Stará Stupavská, BA III - Rača

Reality Bratislava-Rača

Lúka, pasienok | Stará Stupavská | 2,033 m²

Realitná kancelária RE/​MAX ponúka exkluzívne na predaj krásny rekreačný pozemok o výmere 2033

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

70 €/m2 70 €/m2

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (750)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30310)
Rodinné domy na predaj (23020)
Upresniť hľadanie