Priestor pre sklad | Hlohovecká | 1 m²
Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom nový, moderný a
7.5 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Galvaniho 12 | 2,018 m²
Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na predaj plne obsadený kome
4,500,000 € 2230 €/m²
Administratívny objekt | Štefánikova | 1 m²
Ponúkame na predaj skutočne výnimočnú a luxusnú kompletne zrekonštruovanú historickú budovu, kt
Cena dohodou
Pozemok pre bytovú výstavbu | 11,603 m²
Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na predaj stavebný pozemok s
1,160,300 € 100 €/m²
Priestor pre výrobu | Devínska Nová Ves 7465 | 1 m²
Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom výrobno-skladový
7.5 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac
Priestor pre sklad | Bojnická | 1 m²
Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom skladový priesto
4.3 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Estónska | 332.5 m²
Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na predaj samostatne stojací
890,000 € 2677 €/m²
Priestor pre sklad | Nižné Kapustníky | 8,903 m²
Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na predaj komerčný areál, kt
5,500,000 € 618 €/m²
Priestor pre výrobu | Aurela Stodolu | 300 m²
Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na predaj budúce samostatné
510,000 € 1700 €/m²
Obchodné priestory | Aurela Stodolu | 300 m²
Realitná kancleária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na predaj novopostavený samo
510,000 € 1700 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 73.08 m²
Hľadáte domov, kde bude mať vaša rodina viac pokoja, súkromia a priestoru na bežný život? Mies
126,000 € 1724 €/m²
Rodinný dom | Slivková | 120 m²
samostatne stojaci bungalov | uzavretý súkromný areál |veľkorysý pozemok 600 m² | vlastná studň
417,000 € 3475 €/m²
Rodinný dom | Stromová | 139.06 m²
Realitná kancelária Angels Real Vám prináša exkluzívne do ponuky krásny 4-izbový rodinný dom s
454,000 € 3265 €/m²
1 izbový byt | Prostějovská | 40 m²
Ponúkame Vám na predaj útulný 1 izbový byt v pôvodnom stave s možnosťou vytvorenia funkčného 2
126,900 € 3173 €/m²
Rodinný dom | Hviezdna | 160 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom, ktorý vďaka dokončeniu a rozsiahlym ú
264,000 € 1650 €/m²
2 izbový byt | 60 m²
ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: NOVOSTAVBA – ANNA PARK, Slávičia ul, Miloslavov, Výťah. 2-izbový byt, vý
600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Mierová | 1 m²
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – NOVOSTAVBA NA REPÍKOVEJ ULICI, BRATISLAVA! Dva samostatné 5-izbové rod
629,000 € 629000 €/m²
1 izbový byt | Beňadická | 35 m²
LUCA & DOREN ponúka na predaj prakticky riešený 1-izbový byt s možnosťou využitia ako 1,5-izbov
184,000 € 5257 €/m²
3 izbový byt | Nábrežie sv. Cyrila | 78 m²
LUCA & DOREN ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt po nadštandardnej kompletnej rekonštrukcii
159,500 € 2045 €/m²
2 izbový byt | Na výslní | 84 m²
EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM – Štýlový 2-izbový rohový byt s veľkou terasou (29 m²) a garážou | VILL
720 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 116.34 m²
Ponúkame na predaj samostatný nízkoenergetický priestranný 4-izbový rodinný dom - bungalov, hol
291,000 € 2501 €/m²
Rodinný dom | 215 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Dolné Orešany, len 15 km od Trnavy, na úpätí Malých K
75,000 € 349 €/m²
Rodinný dom | 139.4 m²
PREDAJ - rodinný dom, Leopoldov, celková rozloha 428m² Ponúkame na predaj moderný rodinný dom
229,000 € 1643 €/m²
3 izbový byt | Šustekova | 68.4 m²
Predaj: Priestranný 3-izbový tehlový byt na Šustekovej ulici (začiatok Petržalky) NOVOSTAVBA
299,700 € 4382 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.