NITRIANSKA BLATNICA - pozemok na výstavbu RD, 50€/m2

Reality Piešťany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²

Realitná kancelária TOPnehnuteľnosti.eu Vám ponúka na predaj pozemok ktorý vieme rozparcelovať

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

50 €/m2 50 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

BE.LIVE COMPANY- NA PREDAJ- NOVÝ- KOMPLETNE ZARIADENÝ- 1-IZBOVÝ BYT- S MOŽNOSŤOU ÚPRAVY NA 1,5-IZBOVÝ- BORY NOVÝ DVOR- MICHALA BUČIČA

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Michala Bučiča | 34.52 m²

Hľadáte ideálne prvé bývanie alebo investičnú príležitosť v modernej a vyhľadávanej lokalite?

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

209,900 € 6081 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ 3 izbového bytu v rekreačnom komplexe, lokalita Tále, Krpáčovo

Reality Dolná Lehota

3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s obývačkou, kuchyňou a dvoma spálňami, v uzatvorenom rekreačn

Publikované: 09.08.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Dolná Lehota

279,000 € 3875 €/m²

PREDAJ mezonetový byt, kompletne zariadený, lokalita Tále, Krpáčovo

Reality Dolná Lehota

2 izbový byt | Nezadaná | 55 m²

Ponúkame na predaj moderný mezonetový byt s obývačkou, kuchyňou a spálňou, ako investičnú príl

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 08.06.2025
Byty na predaj Dolná Lehota

199,000 € 3618 €/m²

PREDAJ 2-izbový kompletne zariadený byt s dvomi balkónmi, novostavba, Na Piesku, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Piesku | 47 m²

Ak hľadáte moderné a útulné bývanie s atmosférou domova, kam sa budete radi vracať, tento 2izbo

Publikované: 04.07.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

229,000 € 17 €/m²

PRENÁJOM 1 izbový byt so záhradkou, Broskyňová, Rovinka

Reality Rovinka

1 izbový byt | Broskyňová | 32 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový kompletne zariadený byt (32 m2) s vonkajším parkovacím miestom, n

Publikované: 02.09.2024 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na prenájom Rovinka

650 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Prenájom kompletne zariadeného 2i bytu, Na Piesku, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Piesku | 42 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2izbový byt (42 m2) s dvomi balkónmi v Ružinove, Na

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Predaj 5 izbového moderného domu, lokalita Tále, Krpáčovo

Reality Dolná Lehota

Rodinný dom | Nezadaná | 170 m²

Ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom, ktorý môže slúžiť na trvalé bývanie, ako dovolenkový

Publikované: 07.08.2024 Aktualizované: 31.10.2025
Domy na predaj Dolná Lehota

Info v RK

Záujem o kúpu 2-izbového bytu

Reality Trnava

2 izbový byt | Nezadaná | 40 m²

Záujem o kúpu 2-izbového bytu aj v úplnom, pôvodnom stave vhodný na kompletnú rekonštrukciu. V

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Trnava

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Na predaj: Praktický 3-izbový byt v pokojnej časti Piešťan

Reality Piešťany

3 izbový byt | 64 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj praktický 3izbový byt v širšom centre mest

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Piešťany

149,990 € 2344 €/m²

Novinka
Novinka

Luxusný 2i byt, projekt UNIVERSO, širšie centrum, loggia + TERASA s unikátnym výhľadom, 16/21p., KLÍMA, lokalita Nivy, ul. Ružová dolina, ihneď voľný

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 75 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na prenájom: luxusný 2 izb. byt v rezidenčnej novostavbe UNIVERS

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Prenájom 1.izbový byt, loggia, Čermáň

Reality Nitra

1 izbový byt | Hlboká | 37 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o Vám ponúka na prenájom čerstvo zrekonštruovaný 1.izbo

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Nitra

580 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj budovy s veľkým potenciálom na Estónskej ulici, Bratislava

Reality Bratislava-Vrakuňa

Administratívny objekt | Estónska | 357 m²

Realitná kancelária Bond Reality Vám ponúka na predaj 2-podlažnú budovu, ktorá sa nachádza v m

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Vrakuňa

950,000 € 2773 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Nové pozemky Banka aj s projektom

Reality Banka

Pozemok pre rodinné domy | Spojovacia | 498 m²

NOVÉ STAVEBNÉ POZEMKY | OBEC BANKA | PRI PIEŠŤANOCH Exkluzívne v zastúpení LuciaH REAL Ponúk

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Banka

220 €/m2 220 €/m2

Na predaj 3-izbový byt 80m² 2x lodžia Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | 80 m²

Popis: TOWER REALITY – exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt po kompletnej rek

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

148,000 € 1850 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom elegantný 2-izbový byt s bazénom pre rezidentov v projekte Agáty, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 51.41 m²

Moderné bývanie v obľúbenom rezidenčnom projekte Agáty v Dúbravke, v pokojnom prostredí v blíz

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

900 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

SENEC-novostavba rodinného domu-4 izby, parkovanie-VÝBORNÁ CENA

Reality Senec

Rodinný dom | Hviezdoslavova | 105.3 m²

Ak hľadáte dostupné bývanie v rodinnom dome priamo v Senci a za prijateľnú cenu, táto ponuka j

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Senec

259,000 € 2460 €/m²

DIRECTREAL|Starostlivo udržiavaný rodinný dom na výnimočnom, veľkorysom 38 árovom pozemku!

Reality Dolná Streda

Rodinný dom | Dolná Streda | 95 m²

Directreal Norea - Rodinný dom na výnimočnom, veľkorysom 38 árovom pozemku – Dolná Streda Hľa

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dolná Streda

227,000 € 2389 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Rodinný dom s nádhernou záhradou, ihneď voľný

Reality Sereď

Rodinný dom | Horný Čepeň | 150 m²

Directreal Norea - Predstavujem vám nehnuteľnosť, ktorá si vás získa nielen svojím potenciálom

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Sereď

169,900 € 1133 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

DIRECTREAL|Priestranný obchodný priestor na úžasnom mieste!

Reality Sereď

Obchodné priestory | Dolnomajerská | 84 m²

Directreal Norea - Obchodný priestor na Dolnomajerskej – investujte do priestoru s potenciálom

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Sereď

93,000 € 1107 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Priestranný, široký stavebný pozemok 805 m2 v tichej lokalite s prístupovou komunikáciou

Reality Sereď

Pozemok pre rodinné domy | Kasárenská | 805 m²

Directreal Norea - Hľadáte ideálne miesto pre váš budúci dom alebo výhodnú investíciu? Ponúka

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Sereď

124,200 € 154 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Rodinný dom s garážou v najlepšej lokalite Serede

Reality Sereď

Rodinný dom | Pod hrádzou | 180 m²

Directreal Norea - Ak túžite bývať v rodinnom dome, tak je veľká pravdepodobnosť, že ste si po

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Sereď

155,000 € 861 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Stavebný pozemok s platným stavebným povolením v TOP lokalite

Reality Sereď

Pozemok pre rodinné domy | Dolnočepenská | 964 m²

Directreal Norea - STAVEBNÝ POZEMOK S PLATNÝM STAVEBNÝM POVOLENÍM NA DOM S DVOMI BYTOVÝMI JEDN

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Sereď

124,000 € 129 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom 2 izbového bytu v centre mesta ul. Špitálska, Bratislava - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Špitálska | 45 m²

Miesto, kde sa bývanie mení na pocit domova… Na obľúbenej Špitálskej ulici vás čaká štýlový 2-i

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23016)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality v Martine (750)
Upresniť hľadanie