Na Predaj - tehlový, 5i rodinný dom na krásnom pozemku v Tešedíkove

Reality Galanta

Rodinný dom | 240 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj výnimočnú, tehlovú stavbu rodinného domu ktorý svojou atmosfé

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Galanta

259,000 € 1079 €/m²

PREDAJ - Veľký 5i rodinný dom v obci Cífer

Reality Cífer

Rodinný dom | 300 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta RK TOPOSREAL-ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom,nachá- dzaj

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Cífer

335,000 € 1117 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ – STARŠÍ TEHLOVÝ RODINNÝ DOM V DOBROM STAVE PRI TRNAVE

Reality Hrnčiarovce nad Parnou

Rodinný dom | 100 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta – RK - TOPOSREAL – ponúkame na predaj samostatný tehlový rodinný

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Hrnčiarovce nad Parnou

179,900 € 1799 €/m²

NA PREDAJ, Veľký, tehlový, 2i byt, 95 m2, 3xloggia, Smolenice

Reality Trnava

2 izbový byt | 95 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta-RK TOPOSREAL-ponúkame na predaj veľký 2-izbový byt,nachádzajúci

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

105,000 € 1105 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Kod 64/26°° Ostrov Pag, Novalja, app. 68m2 3+kk, dve terasy, 500 m od mora

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

CHORVATSKO-NEMOVITOSTI.cz ponúka moderný trojizbový apartmán s celkovou výmerou 68 m² s dvoma t

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

224,300 € 3299 €/m²

Novinka
Novinka

SÚLOVCE - 4 izbová rozostavaná novostavba pod lesom

Reality Nitra

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Realitná kancelária TOPnehnutelnosti.eu Vám ponúka jedinečnú príležitosť nadobudnúť moderný rod

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

160,000 € 1333 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom s veľkým pozemkom na predaj v Koniarovciach – ideálny na rekonštrukciu podľa vašich predstáv

Reality Nitra

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Realitná kancelária topnehnutelnosti.eu Vám ponúka na predaj rodinný v obci Koniarovce, len 15

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

67,000 € 670 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Súkromná ulica / stavebný pozemok pri rybníku v Dvoranoch nad Nitrou

Reality Dvorany nad Nitrou

Pozemok pre rodinné domy | 621 m²

Realitná kancelária TOPnehnuteľnosti.eu Vám s radosťou predstavuje jedinečnú príležitosť kúpy š

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dvorany nad Nitrou

Cena dohodou

TOPOĽČANY - 4 izbový, 132m2, pokojné a nadherné bývanie

Reality Topoľčany

4 izbový byt | Nezadaná | 132 m²

Realitná kancelária TOPnehnutelnosti.eu Vám ponúka na predaj exkluzívny 4-izbový byt v Topoľčan

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľký Klíž - 3 izbová novostavba pod lesom

Reality Veľký Klíž

Rodinný dom | 80 m²

Realitná kancelária TOPnehnuteľnosti.eu Vám ponúka veľkú príležitosť v podobe 3-izbového domu a

Publikované: 09.02.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Veľký Klíž

Cena dohodou

Vyhne-na predaj exkluzívny pozemok 22972m2 SUPER CENA!!!

Reality Vyhne

Rekreačný pozemok | 22,972 m²

Realitná kancelária TOPnehnuteľnosti.eu Vám ponúka jedinečnú príležitosť. A to predaj stavebnéh

Publikované: 27.03.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Vyhne

6 €/m2 6 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pozemok 3 157 m² Dvorany nad Nitrou

Reality Dvorany nad Nitrou

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,157 m²

Realitná kancelária TOPnehnuteľnosti.eu Vám ponúka na predaj Rozľahlý stavebný pozemok 3 157 m²

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dvorany nad Nitrou

Cena dohodou

Trenčín - pozemok 650 m2 na výstavbu RD v pokojnej časti mesta

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Záblatie | 650 m²

Realitná kancelária TOPnehnuteľnosti.eu Vám ponúka na predaj pozemok v Trenčíne časť Záblatie.

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

230 €/m2 230 €/m2

Chrabrany - pozemok na peknom mieste s prístupovom z dvoch strán

Reality Chrabrany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 7,664 m²

Realitná kancelária TOPnehnuteľnosti.eu Vám ponúka na predaj pozemok s prístupovou cestou v kat

Publikované: 13.06.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Chrabrany

35,000 € 5 €/m²

NITRIANSKA BLATNICA-RD moderný, kompletná rekonštrukcia

Reality Piešťany

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Realitná kancelária TOPnehnuteľnosti.eu Vám ponúka na predaj rodinný dom postavený v obci Nitri

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Piešťany

215,000 € 2389 €/m²

Solčany 4i. RD s letnou kuchyňou a garážou REZERVOVANÉ

Reality Solčany

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Realitná kancelária TOPnehnuteľnosti.eu Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom s

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Solčany

129,990 € 650 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HRUŠOVANY - rodinny dom s garážou NOVÁ CENA

Reality Nitra

Rodinný dom | Nezadaná | 190 m²

Realitná kancelária TOPnehnutelnosti.eu ponúka na predaj rodinný dom 15 minút od krajského mest

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

239,000 € 1258 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BOJNA - pozemok vo vybornej ulici, možnosť rozparcelovania

Reality Bojná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 7,444 m²

Realitná kancelária TOPnehnuteľnosti.eu Vám ponúka na predaj rozľahlý stavebný pozemok s rozloh

Publikované: 06.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bojná

Cena dohodou

Bojná-krásny veľký pozemok na stavbu RD, 37- árov, šírka 19m

Reality Bojná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,722 m²

Realitná kancelária TOPnehnuteľnosti Vám ponúka na predaj rozľahlý stavebný pozemok s rozlohou

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bojná

Cena dohodou

CHRABRANY - nádherný dom s garážou a peknou záhradou

Reality Chrabrany

Rodinný dom | Nezadaná | 190 m²

Realitná kancelária TOPnehnuteľnosti.eu ponúka: priestranný 5-izbový rodinný dom v Chrabranoch

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Chrabrany

265,000 € 1395 €/m²

OPONICE - 4 izbový RD vo výstavbe na kľúč

Reality Oponice

Rodinný dom | Nezadaná | 95 m²

Realitná kancelária TOPnehnuteľnosti.eu Vám exkluzívne ponúka novostavbu rodinného domu v pokoj

Publikované: 08.02.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Oponice

199,990 € 1680 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Útulný 3-izbový byt s balkónom a pivnicami v centre Topoľčian, ideálny pre rodiny aj jednotlivcov

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Nezadaná | 65 m²

Realitná kancelária TOPnehnutelnosti.eu ponúka na predaj nádherný 3-izbový byt v srdci Topoľčia

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Útulný rodinný dom v pokojnej lokalite Veľké Ripňany s veľkým pozemkom a výbornou dostupnosťou

Reality Veľké Ripňany

Rodinný dom | Nezadaná | 89 m²

Realitná kancelária TOPnehnutelnosti.eu ponúka na predaj veľmi zachovalý rodinný dom v pokojnej

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Veľké Ripňany

95,000 € 1067 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TOPOĽČANY - zariadená garsónka na sídlisku JUH

Reality Topoľčany

Garsónka | Nezadaná | 19 m²

Hľadáte svoje prvé vlastné bývanie, kde nemusíte pohnúť ani prstom? Realitná kancelária TOPnehn

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

79,000 € 4158 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Reality v Martine (750)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Rodinné domy na predaj (23016)
Upresniť hľadanie