Pre klienta hľadáme 4-izbový byt vo Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre nášho klienta 4-izbový byt vo Vrakuni. Byt by mal byť aspoň čiastočne zrekonštruova

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Vrakuňa

Cena dohodou

Pre konkrétneho klienta - 2 izbový byt v Bratislave - Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Nezadaná | 40 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt. Balkón/loggia - nie je podmienkou. Stav bytu - as

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Vrakuňa

165,000 € 4125 €/m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt na Hnileckej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Hnilecká | 65.5 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt na Hnileckej ulici v Bratislave – Vrakuňa. Byt sa nachádza sa

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

215,000 € 3282 €/m²

Pre klienta hľadáme 1-izbový byt vo Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre nášho klienta 1- izbový byt vo Vrakuni. Byt by mal byť aspoň čiastočne zrekonštruov

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Vrakuňa

Cena dohodou

Pre klienta hľadáme 4-izbový byt vo Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Vrakuňa

Cena dohodou

Na predaj novozrekonštruovaný 4-izbový byt, Toryská ul., kúpou voľný

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Toryská | 84 m²

Číslo ponuky : 2736, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

269,900 € 3213 €/m²

Na prenájom garáž, 16 m², v garážovom dome, Dvojkrížna ul., voľný od 1.7.2026

Reality Bratislava-Vrakuňa

Garáž | Dvojkrížna | 16 m²

Číslo ponuky : 2745, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk Realitná kancelária V

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

130 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Príjemný 5i RD 180m2, pozemok 480m2, GARÁŽ, Ostružinová ul., BA II-Vrakuňa, KLÍMA, terasa, tichá, zelená lokalita v zástavbe nových rodinných domov

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Ostružinová | 200 m²

Predaj útulného 5 izb. rodinného domu s garážou a pozemkom 480m2 v tichej, zelenej lokalite mes

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

499,000 € 2495 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Ostružinová | 200 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

499,000 € 2495 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Krásny 3 izb.byt s DVOMI BALKÓNMI a garáž.státím v NOVOSTAVBE na Kazanskej ulici v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Kazanská | 93.06 m²

Krásny 3 izbový byt s DVOMI BALKÓNMI a garážovým státím v NOVOSTAVBE na Kazanskej ulici v Podun

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

287,000 € 3084 €/m²

Čiastočne zrekonštruovaný 3-izb. byt na Toryskej ul. vo Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Toryská | 67.92 m²

Čiastočne zrekonštruovaný 3-izb. byt na Toryskej ul. vo Vrakuni. Byt aj pozemok v osobnom vlast

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

204,000 € 3004 €/m²

Samostatná garáž na Bodvianskej ul. vo Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

Garáž | Bodvianska | 13.5 m²

Samostatná garáž na Bodvianskej ul. vo Vrakuni. Samostatná garáž o rozlohe 13,5m2, nachádzajúca

Publikované: 06.01.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Vrakuňa

25,000 € 1852 €/m²

Garážové státie na Kríkovej ul. vo Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

Garáž | Kríková | 0 m²

Garážové státie na Kríkovej ul. vo Vrakuni. Garážové státie v osobnom vlastníctve, o rozlohe 12

Publikované: 31.05.2024 Aktualizované: 20.01.2025
Objekty na predaj Bratislava-Vrakuňa

24,000 €

Samostatná garáž na Bebravskej ul. vo Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

Garáž | Bebravská | 13 m²

Samostatná garáž na Bebravskej ul. vo Vrakuni. Zrenovovaná samostatná garáž o rozlohe 13m2, nac

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 29.12.2025
Objekty na predaj Bratislava-Vrakuňa

26,000 € 2153 €/m²

Garáž na Toryskej ul. vo Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

Garáž | Toryská | 14 m²

Garáž na Toryskej ul. vo Vrakuni. Prostredné státie o rozlohe cca. 14m2, nachádzajúce sa v troj

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 09.12.2025
Objekty na predaj Bratislava-Vrakuňa

22,990 € 1714 €/m²

BABONY TRE Útulný 1-izbový byt s garážou (Bratislava)

Reality Bratislava-Vrakuňa

Garsónka | Podunajská | 30 m²

Útulný 1-izbový byt s garážou (Bratislava) Ponúkame na prenájom príjemný a kompletne zariadený

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

590 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Parkovacie miesto v podzemnej garáži - ul. Stavbárska č. 19B

Reality Bratislava-Vrakuňa

Garáž | Stavbárska | 12 m²

Predaj parkovacieho miesta v podzemnej garáži bytového domu na ulici Stavbárska č. 19B v Bratis

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Vrakuňa

17,500 € 1458 €/m²

Samostatná garáž v podzemnom parkovacom dome - ul. Stavbárska

Reality Bratislava-Vrakuňa

Garáž | Stavbárska | 16 m²

Garáž v podzemnej garáži na ulici Stavbárska Detaily: - Plocha: cca. 16 m2 - rozmer: 2,78 x

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Vrakuňa

28,000 € 1750 €/m²

Exkluzívne na predaj pozemok so záhradnou chatou- Vrakuňa, Ostružinová ulica

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rekreačný pozemok | Ostružinová | 500 m²

Ponúkame na predaj krásny rovinatý rekreačný pozemok v zastavanej časti obce Bratislava II. na

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

159,900 € 320 €/m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 garsónku Stavbárska, Pentagon

Reality Bratislava-Vrakuňa

Dvojgarsónka | Nezadaná | 40 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu 2 garsónku na Stavbárskej s balkónom alebo aj bez. Môže

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 28.02.2026
Byty na kúpa Bratislava-Vrakuňa

85,000 € 2125 €/m²

4 Izbový byt na Kríkovej ulici na predaj

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Kríková | 82 m²

Kríková ulica (Vrakuňa, BA II.) - na predaj svetlý, klimatizovaný 4 izbový byt s výmerou 82 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

259,000 € 3159 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok na ul. Pod gaštanmi na predaj

Reality Bratislava-Vrakuňa

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Pod gaštanmi | 5,751 m²

Ulica Pod gaštanmi (Ružinov, BA II.) - Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 5.

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

Info v RK

člen NARKS

NOVOSTAVBA posledného 2izb. mezonetu s veľkou terasou, rezidencia Majerská

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Majerská | 78.37 m²

Ponúkame na PREDAJ posledné voľné byty. KOLAUDACIA UŽ TUTO JAR. Moderná rezidencii na Majerskej

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

255,000 € 2999 €/m²

člen NARKS

PREPOJENIE BÝVANIA S PODNIKANÍM – priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom a krásnou záhradou, Malodunajská ul., Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Malodunajská | 476 m²

BOND Reality v exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj trojpodlažný rodinný dom s dvom

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

689,000 € 1447 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality v Martine (740)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Rodinné domy na predaj (23085)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30414)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Upresniť hľadanie