Moderný 1,5 izbový byt s vlastnou predzáhradkou v projekte Oppidum

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Uzbecká | 59 m²

Ponúkame na predaj moderný 1,5-izbový byt s vlastnou predzáhradkou v novostavbe na Uzbeckej uli

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

231,990 € 3932 €/m²

NA PREDAJ 3-IZBOVÝ RD S GARÁŽOU A VEĽKÝM POZEMKOM, BRATISLAVA–VRAKUŇA

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Vrakuňa | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový starší rodinný dom, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej bratislav

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

375,000 € 3750 €/m²

Novostavba Samostatne stojací moderný 5-izbový tehlový rodinný dom v obľúbenej mestskej časti Vrakuňa na ulici Majerská Záhrady

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Majerská | 130 m²

Ponúkame na predaj Samostatne stojacu Novostavbu moderný 5-izbový tehlový rodinný dom v obľúben

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

333,000 € 2562 €/m²

Apartim sro predá 2 izbový byt na Stavbárskej ulici vo Vrakuni.

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Stavbárska | 41.17 m²

Apartim sro predá 2 izbový byt na Stavbárskej ulici vo Vrakuni. Má rozlohu 41,17 m2 a nachádza

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

95,000 € 2308 €/m²

DIRECTREAL|4-izbový byt s výbornou dispozíciou vo Vrakuni, Bebravská ulica

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Bebravská | 81.8 m²

Directreal Smile - Hľadáte poctivý 4-izbový byt s výbornou dispozíciou, kde má každá miestnosť

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

239,000 € 2922 €/m²

DIRECTREAL|Moderný a štýlovo zariadený 1,5-izbový byt s prakticky riešenou dispozíciou, situovaný v pokojnej lokalite - Vrakuňa.

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Pod gaštanmi | 37 m²

Directreal Doma - 1,5-izbový byt | Novostavba | Zariadený | Avion | Vlastná záhrada + parkovac

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

145,000 € 3919 €/m²

DIRECTREAL|Útulný zrekonštruovaný a zariadený bytík, stačí sa nasťahovať!

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Slatinská | 35 m²

Directreal Office - Vo výhradnom zastúpení ponúkam na predaj tento príjemný zrekonštruovaný 1

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

149,900 € 4283 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Bebravská | 81.8 m²

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

239,000 € 2922 €/m²

NA PREDAJ pozemok pri Vrakunskom lesíku, 317 m2, Rebarborova ulica, Vrakuňa.

Reality Bratislava-Vrakuňa

Pozemok pre rodinné domy | Rebarborová | 317 m²

NA PREDAJ stavebný pozemok, 317 m2, Rebarborova ulica, Vrakuňa. Ponúkame na predaj atraktívny

Publikované: 22.08.2024 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

149,000 € 470 €/m²

3-izbový byt na Čiližskej ulici na predaj

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | 74.55 m²

Zenith reality pre Vás exkluzívne pripravuje na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom. Ce

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

269,900 € 3620 €/m²

Moderný dom ukrytý za nenápadným vizuálom z ulice

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Anízová | 293.61 m²

Na prvý pohľad pôsobí tento rodinný dom z ulice nenápadne. Po prekročení prahu však okamžite

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

1,050,000 € 3576 €/m²

MARKENBERG I Slnečný pozemok pre výstavbu rodinného domu

Reality Bratislava-Vrakuňa

Pozemok pre rodinné domy | Priehradná | 1,358 m²

MARKENBERG ponúka na predaj pozemok s výmerou 1 358 m² na ulici Priehradná 2 v Bratislavskej Vr

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

575,000 € 423 €/m²

REZERVOVANÉ Štýlový 2i byt 61m2, s klimatizáciou, parkovaním a bazénom

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | 61 m²

EXPAT EXPERTS I Dokonalý štýlový 2i byt 61m2, s klimatizáciou, parkovaním a bazénom Dispozícia

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj slnečný pozemok - záhrada s murovanou, podpivničenou záhradnou chatou – Vrakuňa, Levanduľová ulica.

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rekreačný pozemok | Levanduľová | 667 m²

Predaj INVESTIČNÝ slnečný pozemok s murovanou, podpivničenou záhradnou chatou – Vrakuňa, Levand

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

145,000 € 217 €/m²

Predaj MUROVANÁ, podpivničená záhradná chata so slnečný pozemkom - Vrakuňa, Levanduľová ulica

Reality Bratislava-Vrakuňa

Záhradná chatka | Levanduľová | 17 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj murovanú, podpivničenú záhradnú chatku so VEĽKÝM slnečný poze

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Vrakuňa

145,000 € 8529 €/m²

NUERA︱4i dom: krásna záhrada s dospelými stromami a letný domček

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Majerská | 159 m²

Realitná kancelária Nuera Vám ponúka na predaj veľmi príjemný 4-izbový rodinný dom nachádzajúci

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

440,000 € 2767 €/m²

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok 1090 m² Čučoriedková ulica

Reality Bratislava-Vrakuňa

Komerčná zóna | Čučoriedková | 1,088 m²

-pozemok o výmere 1090 m² v blízkosti hlavného ťahu a Harley pubu -elektrina, voda v dosahu - n

Publikované: 03.12.2021 Aktualizované: 25.08.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

570,000 € 524 €/m²

člen NARKS

Predaj 2 izbového bytu, Píniová ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Píniová | 58.8 m²

Ponúkame na predaj útulný a veľmi dobre dispozične riešený 2-izbový byt situovaný na Píniovej u

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

210,000 € 3571 €/m²

Predaj Záhrada 257m2, Lesopark Vrakuňa, Bratislava - Vrakuňa, Brezová ulica

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rekreačný pozemok | Brezová | 257 m²

WIN – WIN ponúka exkluzívne na predaj záhradu v tichom a uzavretom areáli v Bratislave – Vrakuň

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 17.07.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

99,900 € 389 €/m²

NA PREDAJ ZAUJÍMAVÝ PRIESTOR S POZEMKOM A PARKOVANÍM BRATISLAVA VRAKUŇA

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Pod gaštanmi | 25 m²

Na predaj nebytový priestor ( sklad, mobilné bývanie, kancelária ) s pozemkom a parkovaním. Za

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

95,000 € 3800 €/m²

Na predaj 2-izbový byt v Bratislave – Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Stavbárska | 42 m²

BOND Reality ponúka na predaj vkusne a kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

118,000 € 2810 €/m²

člen NARKS

ARISE Pripravujeme 4 izbový byt na predaj.

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Poľnohospodárska | 81 m²

Realitná kancelária Arise, člen siete Bosen Group, vám exkluzívne ponúka na predaj 4-izbový byt

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

224,000 € 2765 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ - BOSEN | Praktický 4 izbový byt 81 m2, Bratislava - Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Rajecká | 81.74 m²

REZERVOVANÉ - Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 4- izbový byt na

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

214,990 € 2630 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

7 IZB. RODINNÝ DOM SO ZÁHRADOU NA ZAČIATKU VRAKUNE, PRIEHRADNÁ ULICA

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Priehradná | 226 m²

Ponúkame Vám na predaj 7-izbový rodinný dom s balkónom tarasou a záhrdou na Priehradnej ulici,

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

439,000 € 1942 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Rodinné domy na predaj (23085)
Reality v Martine (740)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30414)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Upresniť hľadanie