2 izbový byt | Železničná | 52 m²
Ponúkame na predaj slnečný 2-izbový byt s predzáhradkou a vlastným parkovacím státím v novostav
244,900 € 4710 €/m²
Rodinný dom | Brezová | 120.5 m²
Nepremeškajte jedinečnú príležitosť a splňte si sen bývať v dome s kvalitnou architektúrou s vý
507,000 € 4207 €/m²
2 izbový byt | Majerská | 60.17 m²
Ponúkame už dokončené úplne nové byty v modernej rezidencii na Majerskej ulici. Byt sa nachádz
238,000 € 3739 €/m²
2 izbový byt | Stavbárska | 35.39 m²
AMEXA REAL ponúka exkluzívne na predaj svetlý, kompletne zrekonštruovaný, 2-izbový byt s 2 lodž
139,000 € 3928 €/m²
1 izbový byt | Bebravská | 35 m²
Ponúkame na predaj pekný, útulný a slnečný 1-izbový byt nachádzajúci sa v mestskej časti Vrakuň
146,000 € 4171 €/m²
Rodinný dom | Podpriehradná | 350 m²
Na predaj výhradne u Nás v realitnej kancelárii Byvo-rodinný dom momentálne rekolaudovaný na zd
740,000 € 2114 €/m²
Rodinný dom | Majerská | 354 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ing. Katarína Paršová, kontakt: 0905 784 757, nehnuteľnosť s
412,360 € 1165 €/m²
2 izbový byt | 50 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Bratislave, mestská časť Vrakuňa. Celkov
155,000 € 3100 €/m²
Rodinný dom | Vŕbová | 180 m²
DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj dvojpodlažný obchodno prevádzkový objekt, nachádzajúci sa vo Vra
233,900 € 1299 €/m²
Reštauračné priestory | Vŕbová | 180 m²
Ponúkame na predaj dvojpodlažný obchodno prevádzkový objekt, nachádzajúci sa vo Vrakuni na Vŕbo
233,900 € 1299 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 7,256 m²
Ponúkame na predaj atraktívny investičný pozemok evidovaný ako orná pôda, nachádzajúci sa medzi
11 €/m2 11 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²
DOM-REALÍT, ponúkame na prenájom pozemok, spevnenú plochu vhodnú na podnikanie, skladovanie, p
1,000 €/mesiac 1 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Čiližská | 47.5 m²
Ponúkame na predaj moderne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávanej časti Bratislavy – Vrak
205,000 € 4316 €/m²
Rodinný dom | Begóniová | 135 m²
Ponúkame na predaj moderný a kvalitne postavený 4. izbový rodinný dom v radovej zástavbe na Beg
364,000 € 2696 €/m²
3 izbový byt | Hradská 36 A | 71.38 m²
ACCENT REAL ponúka na predaj svetlý 2-izbový byt, ktorý spája moderný mestský život s vysokou m
285,000 € 3993 €/m²
2 izbový byt | Hradská 36 A | 71.38 m²
ACCENT REAL ponúka na predaj veľmi pekný, slnečný 2-izbový byt, ktorý spája moderný mestský živ
285,000 € 3993 €/m²
Garáž | Rajčianska | 13.87 m²
Ponúkame na predaj garáž na Rajčianskej ulici. Garáž je vpravo, každé auto má svoj vlastný vch
26,000 € 1875 €/m²
3 izbový byt | Rajecká | 70 m²
VIDEO BYTU: https://www.instagram.com/reel/DQoTTGYDBvU/?igsh=MXNyNndlNGZpMXMwOQ== Ponúkame Vám
232,000 € 3314 €/m²
4 izbový byt | Poľnohospodárska | 80 m²
Dávame pre Vás do ponuky 4-Izbový Luxus na mieru :) Tento 4-Izbový byt je úplne odlišný a iný o
265,000 € 3313 €/m²
Rodinný dom | Stavbárska | 88 m²
JKV Real v zastúpení klienta ponúka na predaj príjemný bungalow nachádzajúci sa v bratislavskej
439,990 € 5000 €/m²
4 izbový byt | Rajčianska | 72 m²
Ponúkame na predaj krásny 4-izbový byt v tichej a vyhľadávanej časti Bratislavy. Byt sa nachádz
265,000 € 3681 €/m²
Rodinný dom | 320 m²
Moderná novostavba dvojdomu skolaudovaná v r. 2020 v atraktívnej lokalite priamo pri lesoparku
1,350,000 € 4219 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Dvojkrížna | 21 m²
Ponúkame na prenájom kancelárie v administratívnej budove vo Vrakuni , novostavba. Výmery 21m2,
205 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Vážska | 56.13 m²
Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na prenájom zariadený 2-
570 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.