Veľká murovaná garáž v Rači, osobné vlastníctvo vrátane pozemku

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Nezadaná | 25 m²

V zastúpení vlastníka predáme - veľkú murovanú garáž - výmera 25 m2 - vyporiadaný pozemok v oso

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

44,000 € 1760 €/m²

NOVOSTAVBA 3 IZBOVÉHO BYTU ZA VÝBORNÚ CENU

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj novostabu 2,5 izbového bytu vo výbornej lokalite Nového mesta. Ak hľadá

Publikované: 18.04.2025 Aktualizované: 04.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

242,990 € 3797 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S LOGGIOU, BA - NOVÉ MESTO

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 61.32 m²

Ponúkame Vám na predaj novostabu 2 izbového bytu s loggiou vo výbornej lokalite Nového Mesta za

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

239,990 € 3914 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt v štandarde v novostavbe - bývanie, ktoré sa neodmieta

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 61.26 m²

Ponúkame Vám na predaj novostabu 2 izbového bytu vyhotoveného do štandrdu s loggiou vo výbornej

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

232,990 € 3803 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Jedinečný stavebný pozemok pre menší rodinný dom Pekná cesta, Bratislava

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Pekná cesta | 410 m²

Pekná cesta (BA III., Rača) – stavebný pozemok o výmere 410 m2, tichý v priamom dotyku s lesom,

Publikované: 04.03.2025 Aktualizované: 10.04.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

225,500 € 550 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÝ!!!Na predaj 1,5 izbový apartmán v BA III Malokrasňanská 42,34m2

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 35.24 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj krásny štýlový 1,5 izbový apartm

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

210,000 € 5959 €/m²

Dvoj garáž Rača - predaj

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Nezadaná | 26 m²

BOND Reality ponúka na predaj samostatnú dvoj -garáž so skladovým priestorom v podzemnej garáži

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Objekty na predaj Bratislava-Rača

36,900 € 1419 €/m²

člen NARKS

Garzónka s loggiou, Bratislava III - Račianska ulica

Reality Bratislava-Rača

Garsónka | Račianska | 26 m²

Grand Real hľadá na kúpu garzónku s loggiou na Račianskej ulici. Ponúknite! kontakt: 0903 148 5

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 08.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

135,000 € 5192 €/m²

DOBYT - 1 - IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM - RAČA VÝCHODNÉ

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Pri Šajbách | 41 m²

DOPYT ! Grand Real v zastúpení klienta hľadá na serióznu kúpu 1 - izbový byt spolu s balkónom v

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

154,000 € 3756 €/m²

Na predaj unikátna útulná chata na okraji lesa – Malé Karpaty TOP

Reality Bratislava-Rača

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 1,900 m²

Ponúkame Vám na predaj unikátnu útulnú chata na okraji lesa – Malé Karpaty. Miesto, kde sa zas

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Rača

84,900 € 45 €/m²

Na predaj výnimočný 4-izbový mezonet v prestížnom projekte Urban Residence

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Račianska | 172 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočný 4-izbový mezonet v prestížnom projekte Urban Residence na Rači

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

Byt na predaj - ul. Rudroffova, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rudroffova | 77 m²

Ponúkame Vám na predaj 3izbový byt vo vyhľadávanej mestskej časti Bratislava - Rínok Rača, s ná

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Rača

354,000 € 4597 €/m²

Ponúkame 3 izbový byt na predaj v Bratislave III TOP

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Pri Šajbách | 70 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt o výmere 70 m2 v obľúbenej lokalite Bratislava-Rača, ulica

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

209,990 € 3000 €/m²

Na predaj garáž bez pozemku v Bratislave III TOP

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Plickova | 18 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž bez pozemku nachádzajúcu sa na Plickovej ulici, v krajnom rade gar

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

45,000 € 2500 €/m²

Na predaj moderný a kompletne zariadený 2-izbový byt v Rači TOP

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Rustaveliho | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný a kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratisla

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

269,000 € 4203 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ADMINISTRATÍVNE budovy na PREDAJ, Na Pántoch – Rača

Reality Bratislava-Rača

Administratívny objekt | Na pántoch | 5,351 m²

Ponúkame na PREDAJ administratívne budovy na ulici na Pántoch v RAČI, Bratislava 3 v logisticko

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

4,400,000 € 822 €/m²

Záhrada na predaj s rozlohou 386m2, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Žabí majer | 386 m²

Ponúkame vám na predaj záhradu, BA III, Žabí majer. Záhrada je v osobnom vlastníctve. Rozloha

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

48,000 € 124 €/m²

Pozemok na predaj - ul. Bojnická, Bratislava III

Reality Bratislava-Rača

Iný stavebný pozemok | Bojnická | 668 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky na Žabom Majeri s priamym prístupom z Bojnickej ulice Pozemok

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 14.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

150,000 € 225 €/m²

Na predaj - pozemok, ul.Žabí majer, Bratislava III

Reality Bratislava-Rača

Iný stavebný pozemok | Žabí majer | 305 m²

Ponúkame na predaj záhradu – Žabí Majer, Bratislava Pozemok Výmera: 305 m² V osobnom vlastníc

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

57,900 € 190 €/m²

Nebytový priestor na predaj v Bratislave III TOP

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Rustaveliho | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj štýlový nebytový priestor – kaviareň v Bratislave, mestská časť Rača, si

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Rača

299,000 € 2492 €/m²

Byt na predaj - ul. Pri vinohradoch, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Pri vinohradoch | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 4i byt v stave holobyt v rodinnom dome, spoluvlastnícky podiel šty

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

299,900 € 2999 €/m²

Pozemok na predaj - ul. Žabí majer, Bratislava III

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Žabí majer | 318 m²

Ponúkame Vám na predaj záhradu v Ba-Rača Žabí Majer. Rozloha je 318m2, na záhrade sa nachádza

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

22,000 € 69 €/m²

Na predaj stavebný pozemok o výmere 503 m2 na Popolnej ulici v Bratislave TOP

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Popolná | 503 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok o výmere 503 m2 na Popolnej ulici v Bratislave – Rači,

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

330,000 € 656 €/m²

Polyfunkčná budova na predaj Bratislava 3, Staviteľská ulica

Reality Bratislava-Rača

Polyfunkčný objekt | Staviteľská | 1,474 m²

Reality Bratislava ponúka na predaj pekný a upravený zabehnutý areál s kancelárskymi, obchod

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8547)
Rodinné domy na predaj (23087)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Reality v Martine (740)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie