Záhrada na predaj TOP

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Žabí majer | 302 m²

Dostupné bývanie v prírode s komfortom mesta na dosah ruky. Na predaj záhrada s modulárnym do

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

149,000 € 493 €/m²

BA Rača 3izb byt na predaj

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Dopravná | 0 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na Družstevnej ulici v mestskej časti Rača ZÁKLADNÉ INFORMÁCI

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

249,000 €

NA PREDAJ, 1-izbový byt s parkovacím miestom v pokojnej lokalite v Rači

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Na pasekách | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 1-izbový, kompletne zariadený byt v nov

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

166,000 €

REZERVOVANÉ! Na predaj štýlový 2-izbový byt v novostavbe – Malokrasňanská ulica, Rača, Bratislava

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Malokrasňanská | 52.43 m²

Ponúkame na predaj krásny a moderne zariadený 2-izbový byt v novostavbe v obľúbenej a pokojnej

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

239,000 € 4558 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - Na predaj - Rodinný dom v Rači na Zvončekovej ulici

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Zvončeková | 104 m²

Realitná kancelária Mentor Group Real Estate ponúka na predaj starší rodinný dom v pôvodnom sta

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

325,000 € 3125 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RD Rača - vaše nové fitness/fyzio štúdio. A váš nový dom. Všetko v jednom.

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Plickova | 221 m²

Ak hľadáte priestor, v ktorom môžete žiť aj pracovať, vytvoriť si vlastné štúdio pohybu, fyzio-

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

599,000 € 2710 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

STARŠÍ 3 IZBOVÝ RODINNÝ DOM, RAČA- ALSTROVA

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Alstrova | 58.13 m²

Hľadáte pokojné bývanie s rodinnou atmosférou v blízkosti prírody ale na skok od mesta? Táto po

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

279,000 € 4800 €/m²

3–5 izbový mezonet v Krasňanoch, ktorý rastie s rodinou | 3 svetové strany | električka pred domom

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Cyprichova | 111 m²

Sú nehnuteľnosti, ktoré vás zaujmú hneď pri prvom vstupe svojím charakterom a nápaditosťou. Te

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

497,000 € 4477 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ - Luxusný rodinný dom s panoramatickým výhľadom na Bratislavu, wellness zónou a garážou

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Podkarpatská | 280 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, priestranný rodinný dom, situovaný v pokojnej a vyhľadávanej čast

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

719,900 € 2571 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Cyprichova | 110 m²

Sú nehnuteľnosti, ktoré vás zaujmú hneď pri prvom vstupe svojím charakterom a nápaditosťou. Ten

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

497,000 € 4518 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ - Na predaj 1-izbový byt Rača-Paseky

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Na pasekách | 29.81 m²

Hľadáte investičnú príležitosť alebo štartovací byt? Realitná kancelária Mentor Group Real Est

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

139,900 € 4693 €/m²

PREDAJ 3-izbový dom vo Vajnoroch – skvelá cena, príjemné bývanie

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Roľnícka | 130 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája pokoj, priestor a výbornú dostupnosť do mesta? Tento štýlový tehlo

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

276,990 € 2131 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - 3-izbový dom v BA – záhrada 156 m², tichý uzavretý dvor

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Alstrová | 112 m²

REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj 3-izbový dvojpodlažný rodinný dom so záhradou, nachádzajúci sa

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

285,990 € 2553 €/m²

Na predaj pozemok s drevostavbou – Bojnická ul.

Reality Bratislava-Rača

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 90 m²

Na predaj pozemok s drevostavbou – Bojnická ul. Rača / BA III. Osobné vlastníctvo, na široké mo

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Rača

129,000 € 1433 €/m²

Záhrada – Rača v lokalite Nová hora

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Nezadaná | 487 m²

GRAFT ponúka Záhradu v lokalite Nová hora. Rozloha pozemku: 487 m² + podiel na prístupovej ces

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

150,000 € 308 €/m²

Stavebný pozemok v novo vybudovanej lokalite v mestskej časti Rača, Bratislava.

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Popolná | 503 m²

GRAFT ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 503 m² v novo vybudovanej lokalite v mestskej

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

290,000 € 577 €/m²

NÁDHERNÝ SLNEČNÝ POZEMOK POD LESOM (1427M2) S KOMPLETNE ZARIADENÝM 4-IZBOVÝM MOBILNÝM DOMOM (100M2) - PEKNÁ CESTA RAČA

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Pekná cesta | 1,427 m²

Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný pozemok s mobilným domom v krásnom prostredí pod lesom, v bl

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

257,000 € 180 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - STAVEBNÝ POZEMOK - RAČA (MOŽNOSŤ ROZDELENIA NA TRI ČASTI)

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre bytovú výstavbu | Rača | 2,089 m²

ACCENT REAL ponúka na predaj stavebný pozemok na rekreačnú stavbu (chatu) v lokalite Bratislava

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

410,000 € 196 €/m²

Na predaj administratívna budovu Bratislava - Krasňany.

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Krasnany | 680 m²

Ponúkame Vám na predaj administratívnu budovu v mestskej časti Bratislava-Krasňany - Hubenného

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Rača

1,390,000 € 2044 €/m²

Na predaj administratívna budova v Krasňanoch.

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Hubenného | 635 m²

Ponúkame na predaj administratívna budova v Krasňanoch – ideálna investícia! Ponúkame na preda

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Rača

1,390,000 € 2189 €/m²

PREDANÉ: 2 izbový byt v Rači - Pri Šajbách v tichej lokalite za najnižšiu cenu

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Pri Šajbách | 52 m²

Na predaj: 2 izbový byt v Bratislave – Rači, na ulici: Pri Šajbách, podlahová plocha bytu je 48

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

169,000 € 3250 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj polyfunkčný objekt – BA - Rača

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Hubeného | 635 m²

Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt na Hubeného ulici v Bratislave – Rača - Krasňany Dvojpodl

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Rača

1,390,000 € 2189 €/m²

Investičný pozemok Rača

Reality Bratislava-Rača

Orná pôda | Zvončeková | 15,000 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Real

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

Luxusný dvojpodlažný dom s bazénom, saunou a veľkou záhradou

Reality Bratislava-Rača

Chalupa, rekreačný domček | Žabí Majer | 448 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, priestranný a nadštandardne riešený dvojpodlažný dom v obľúbenej

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Rača

647,000 € 1444 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23086)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Byty na predaj v Bratislave (8545)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30412)
Reality v Martine (740)
Upresniť hľadanie