Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 2,892 m²
EXKLUZÍVNA PONUKA – PREDAJ ROZSIAHLEHO AREÁLU S INVESTIČNÝM POTENCIÁLOM, MOST PRI BRATISLAVE Pr
Cena dohodou
Skladový objekt | Závodná | 1,345 m²
Promreal ponúka na predaj skladové priestory na Závodnej ulici v časti Bratislava – Podunajské
1,699,990 € 1264 €/m²
Administratívny objekt | Závodná | 199 m²
Promreal ponúka na prenájom kancelárske priestory na Závodnej ulici – časť Bratislava – Poduna
1,200 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Skladový objekt | Závodná | 1,345 m²
Promreal ponúka na prenájom skladové priestory na Závodnej ulici v časti Bratislava – Podunajs
5,500 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
Administratívny objekt | Mramorová | 330 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojacu administratívnu budovu situovanú v podnikateľsky etablova
656,000 € 1988 €/m²
Skladový objekt | Závodná | 1,130 m²
[b]Spoločnosť AVENUE RE, s.r.o. ponúka na PREDAJ murované a vykurované skladové haly 970 m2 s e
1,700,000 € 1504 €/m²
Skladový objekt | Závodná | 1,130 m²
[b]Spoločnosť AVENUE RE, s.r.o. ponúka na PRENÁJOM murované a vykurované skladové haly 970 m2 s
5,500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Skladový objekt | Závodná | 1,600 m²
[b]Realitná spoločnosť AVENUE RE, s.r.o. ponúka na PREDAJ samostatný výrobno-skladový areál v B
3,100,000 € 1938 €/m²
Polyfunkčný objekt | 330 m²
Na predaj moderná polyfunkčná budova s veľmi dobrou dostupnosťou v lokalite Podunajské Biskupic
649,000 € 1967 €/m²
Polyfunkčný objekt | Borekova | 250 m²
Ponúkame na dlhodobý prenájom priestranný, dvojpodlažný, 5 izbový rodinný dom s príslušenstvom,
1,970 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Garáž | Dudvážska | 0 m²
Garáž a pozemok sú v SÚKROMNOM VLASTNÍCTVE. Už nechcete v lete sadať do rozhorúčeného auta a v
21,000 €
Garáž | Lotyšská | 16 m²
16 m² | elektrina | garážový dom napojený na políciu | podiel na pozemku | ihneď k dispozícií
36,900 € 2306 €/m²
Polyfunkčný objekt | Vinohradnícka | 0 m²
TOP Realitka – Exkluzívne – ČISTÝ ROČNÝ VÝNOS 88.000€ Administratívno-výrobný-prevádzkový areál
1,149,999 €
Prevádzkový areál | Vinohradnícka | 0 m²
1,149,999 €
Iný objekt | Vinohradnícka | 0 m²
1,149,999 €
Reštaurácia | 1,500 m²
Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj portfólio 6 komerčných nehnuteľností s primárnym
Cena dohodou
Reštaurácia | 1,500 m²
Cena dohodou
Garáž | Kazanská | 12 m²
Ponúkame na predaj garážové parkovacie miesto, ktoré sa nachádza v -1.podlaží, v novostavbe byt
20,000 € 1667 €/m²
Polyfunkčný objekt | Bieloruská | 366 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojacu, dvojpodlažnú polyfunkčnú budovu (novostavbu) v atraktívn
699,000 € 1910 €/m²
Administratívny objekt | Borekova | 241 m²
Borekova ulica (PB, BA II.) - prenájom samostatného administratívneho objektu vo výmere 241 m2
6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Reštaurácia | Hviezdna | 400 m²
Naša realitná kancelária z poverenia majiteľa ponúka na prenájom Reštauráciu v mestskej časti P
Cena dohodou
Hotel, penzión, ubytovňa | 886 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj budovu v Podunajských Biskupiciach 3. nadzemné podlažia I. nadz
640,000 € 722 €/m²
Garáž | Geologická | 15 m²
Ponúkame na predaj podzemné garážové parkovacie státie v novostavbe bytového domu Geologická.
25,000 € 1667 €/m²
Garáž | Dudvážska | 14 m²
Ponúkame na predaj garáž – Dolné Hony, Dudvažská ulica (pri Tescu), Bratislava Cena: 20 000 €
20,000 € 1429 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.