Objekt s garážou , záhradou a parkovaním .

Reality Bratislava-Lamač

Polyfunkčný objekt | Furmanská | 100 m²

Predáme budovu momentálne využívanú ako kancelárie so strategickou polohou. Jedno - podlažná

Publikované: 29.03.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Lamač

500,000 € 5000 €/m²

Prenájom bytu s parkovacím miestom na Leškovej ul. .

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Leškova | 100 m²

Luxusný novučký byt v zrekonštruovanej historickej budove je zaujímavý pre klienta, ktorý h

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Investičná príležitosť v prémiovej lokalite pri Dunaji

Reality Bratislava-Petržalka

Hotel, penzión, ubytovňa | Vlastenecké námestie | 1,716 m²

Ponúkame na predaj využiteľný a kompletne vybavený hotel v blízkosti historickej starej časti

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

3,500,000 € 2040 €/m²

PRIESTRANNÝ 5 izb RD VO VRAKUNI BA II S POZEMKOM,3x PARKING

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Ráztočná | 145 m²

Ponúkame na predaj kvalitnú novostavbu 4izb a 5izb rodinného domu , v pokojnej časti Bratisla

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

385,000 € 2655 €/m²

EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ BYT | 194,6 m² | LUXUS, PRIESTOR A KOMFORT

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 194.6 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája priestor, eleganciu a moderné technológie? Tento výnimočný 4-izbov

Publikované: 29.11.2022 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

849,900 € 4367 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Arvin & Benet | Unikátny penthouse s veľkou terasou s krásnymi výhľadmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Slávičie údolie | 116 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj moderný 2i byt s terasou a parkingom v neuveriteľne tichej a zel

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 3440 €/m²

Príjemný 3i byt 67 m2, s lodžiou a parkovaním v príjemnej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 62 m²

EXPAT EXPERTS | Príjemný 3i byt 67 m2, s lodžiou a parkovaním v príjemnej lokalite Dispozícia

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PRENÁJOM obchodný priestor na Gorkého ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Gorkého | 220 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor, Gorkého ulica, Bratislava – Staré Mesto. Priestor má vý

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 21.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

5,500 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Prenájom menších kancelárií – Nitrianska ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Nitrianska | 14 m²

Ponúkame na prenájom menšie kancelárske priestory v bytovom dome na Nitrianska ulica, vo vyhľad

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

140 €/rok 10 €/rok/m²

Prenájom kancelárskych a komerčných priestorov – Pestovateľská ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Pestovateľská | 74 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske a komerčné priestory v administratívnej budove na Pestovateľsk

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

101 €/rok 1 €/rok/m²

Prenájom kancelárskych a komerčných priestorov – Bojnícka ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Bojnická | 474 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske a komerčné priestory v administratívnom objekte na Bojnícka ul

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

104 €/rok 0 €/rok/m²

Prenájom reprezentatívnych kancelárskych priestorov – Šafárikovo námestie, Bratislava – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Historický objekt | Šafárikovo námestie | 105 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v historickej secesnej budove na pre

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

154 €/rok 1 €/rok/m²

Prenájom kancelárskych priestorov – Galvaniho ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Galvaniho | 66 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v administratívnej budove na Galvaniho ulici v lokal

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

117 €/rok 2 €/rok/m²

Prenájom obchodného priestoru na Gorkého ulici v centre

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Gorkého | 220 m²

Ponuka obchodného priestoru v suterénu budovy na Gorkého ulici priamo v centre. Priestor je po

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

5,500 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Rezervované -Prenájom 2i kompletne prerobeného ale nezariadeného bytu na Nivách

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajzova | 55 m²

Ponúkame na prenájom 2i byt po kompletnej rekonštrukcii nachádzajúci sa v širšom centre Bratisl

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom, plne zariadený 2-izbový byt pri jazere Kuchajda, BA II - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 64 m²

Ponúkame na prenájom priestranný, kompletne zariadený 2-izbový byt v Bratislave - Ružinove, s v

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

630 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Exkluzívne na prenájom neobývaný 2-izbový byt s parkovacím miestom- Ovocne Sady

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 45 m²

Dahleh ponuka exkluzívne na prenájom neobývaný 2-izbový byt v novostavbe Ovocne Sady ul. Ivansk

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

770 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

SRA | Pozemok so starším rodinným domom, Rača – Albánska ulica

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Albánska | 316 m²

Ak hľadáte miesto, ktoré má charakter, potenciál a dobrú adresu, táto ponuka v bratislavskej Ra

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

ZNÍŽENÁ CENA! - River House - nepremeškajte jedinečnú príležitosť bývať uprostred prírody a zároveň na dosah mesta

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Brezová | 120.5 m²

Nepremeškajte jedinečnú príležitosť a splňte si sen bývať v dome s kvalitnou architektúrou s vý

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

507,000 € 4207 €/m²

Prenájom obchodného priestoru v novostavbe na Nejedlého ulici v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

Obchodné priestory | Nejedlého | 100 m²

Nebytový - obchodný priestor v novostavbe na Nejedlého ulici v Dúbravke. Tento obchodný priest

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Dúbravka

940 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

ARTHUR - 3 izbový moderný byt ul. Heydukova, lokalita centrum Starého mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Heydukova | 80 m²

3 izbový moderný byt ul. Heydukova, lokalita centrum Starého mesta, nová nadstavba s výťahom, 5

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PRENÁJOM! 3. izb. byt na Bôriku s parkovaním, BA I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Jančova | 79.85 m²

Tichý a svetlý 3 izb. byt vo výbornej lokalite Bôrik, na Čmelovci, BA I. Výmera bytu je 79,85 m

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 23.10.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Mestská vila s luxusnou záhradou na prenájom-vhodná ako kancelárske priestory firmy

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Brnianska | 889 m²

Ponúkame na prenájom priestrannú mestskú vilu v prestížnej časti Bratislavy, Staré Mesto. Vila

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 23.01.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

5,000 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Prenájom, 2,5 -izb. byt, NICE DIZAJN ENERGY, BA III – KOLOSEO,KUCHAJDA