Skladový objekt | Kopčianska | 10 m²
Prenajmeme nebytové priestory s možnosťou skladovania podľa Vašich potrieb v priemyselnom areál
6.6 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Pri Vápenickom potoku | 133 m²
REZERVOVANÉ Berg & Bauman Vám ponúka na predaj krásnu, luxusnú novostavbu v Záhorskej Bystrici.
Info v RK
3 izbový byt | Ružinovská | 70 m²
Diamond Home Services ponúka na prenájom príjemný 3-izbový byt (72 m²) v okolí Ružinovskej ulic
800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 118 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj luxusný 2-izbový byt na nábreží Dunaja s výhľadom na promená
Info v RK
2 izbový byt | Gunduličova | 60 m²
Ponúkame krásny zrekonštruovaný priestranný byt v Bratislava - Staré mesto, na krátkodobý prená
Cena dohodou
2 izbový byt | Pribinova | 68 m²
Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na prenájom moderný a kompletne zariadený 2-izbový byt
1,200 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
Spevnené plochy | Turbínová | 700 m²
Dávame do ponuky prenájom vlastného pozemku v rozvijajúcej sa priemyseljnej lokalite na Turbíno
1,500 €/mesiac 2 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Jazmínová | 480 m²
Stavebný pozemok 480 m2 v tichej lokalite Bratislavy, všetky IS. Ponúkame na predaj investičný
216,000 € 450 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 168 m²
Prenajmeme samostatný administratívny priestor v Bratislave II. Ružinov na Trnavskej ceste. Pri
10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
1 izbový byt | 32 m²
Na predaj 1-izbový čiastočne zrekonštruovaný byt o výmere 28,42 m² s loggiou cca 4 m², nachádza
180,000 € 5625 €/m²
4 izbový byt | 70 m²
Ponúkame na predaj 4-izbový byt v pôvodnom stave na vyhľadávanej adrese v Ružinove – Martinčeko
255,000 € 3643 €/m²
1 izbový byt | Prístavná | 40 m²
Ponúkame na prenájom moderne zariadený 1-izbový byt v prestížnej novostavbe Prístavná – mieste,
700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Kapitulská | 161.68 m²
English version of the listing is available below. Realitná kancelária FRANK ZICHER vám predst
489,000 € 3024 €/m²
4 izbový byt | Bajkalská | 138 m²
Hľadáte byt, kde má každý člen domácnosti dostatok priestoru, úložné riešenia dávajú zmysel a a
1,500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Mierová | 68 m²
Na základe poverenia vlastníka ponúkame na predaj svetlý, veľmi dobre dispozične riešený 3-izbo
Info v RK
1 izbový byt | 35 m²
TUreality ponúka na predaj 1‑izbový byt v modernom bytovom komplexe na Bajkalskej ulici v Brati
199,999 € 5714 €/m²
2 izbový byt | Radlinského | 56 m²
Ponúkame iba u nás Nový Luxusný 2iz. byt v Rezidencii Blumental v meste Bratislava - Staré mest
1,500 €/mesiac 27 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 215 m²
Predaj exkluzívneho 5-izbového rodinného domu pri golfovom ihrisku v Píniovej Aleji (okres Mala
790,000 € 3674 €/m²
3 izbový byt | Hlboká | 133 m²
Aktuálna ponuka : A6.12: Prenajmeme 133 m2 3 izbový byt ( 2 spálne) s balkónom 32m2 , s dvoma
2,690 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
Komerčná zóna | Popradská | 5,868 m²
Predáme pozemky v katastrálnom území Podunajské Biskupice na Popradskej ulici. Pozemky tvoria
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Krajná | 300 m²
Prenajmeme reprezentatívne kancelárie v administratívnej budove. Budova je umiestnená v blíz
9.9 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac
4 izbový byt | Hlboká | 118 m²
Aktuálna ponuka: A6.11: Prenajmeme 118 m2 4 izbový byt ( 3 spálne) s dvoma kúpeľňami, šatník
2,360 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Hlboká | 150 m²
Aktuálna ponuka A5.10. : Prenajmeme 150 m2 4 izbový byt ( 3 spálne) s dvoma kúpeľňami, šatní
3,100 €/mesiac 21 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Hlboká | 118 m²
2,360 €/mesiac 2360 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.