RE0006309-18-000250 (23379) Aktualizovaný: 01. 03. 2021 1. publikácia: 01. 03. 2021

Bytový dom v centre Trenčína

x
Trenčín • Slovenská republika Ukázať na mape
Ukázať na mape

1 € 0 €/m2

Základné informácie

Druh:
Iný komerčný objekt

Typ:
Predaj

Celková podlahová plocha:
2578 m²
Info
Ponúkame Vám na predaj bytový dom v centre Trenčína. Lukratívna nehnuteľnosť v centre mesta, vhodná na ďalší prenájom (atraktívne bývanie v centre mesta – teda výnosné nájomné) resp. na ďalší predaj bytov jednotlivo. Takisto vhodné po rekonštrukcii na hotel, penzión, hostel, polyfunkčný dom a iné.

Dom má celkovo 3 nadzemné podlažia + podkrovie a 1 podzemné podlažie. Vo vnútri bloku sú dve átriá. Dom má 3 vchody.

Jedná sa o bytový/polyfunkčný dom s obchodnými priestormi na prízemí a v suteréne, bytmi a kanceláriami na ďalších poschodiach.  Celková plocha bytov a obchodných, resp. kancelárskych priestorov je 2578 m2 + pivnice a spoločné priestory (schodištia, chodby) + 2 átria. V minulosti bol dom postupne čiastočne rekonštruovaný, v rámci poslednej rekonštrukcie bolo prerobené podkrovie na byty.

V suteréne sú dva obchodné priestory, z ktorých každý má samostatný vchod z ulice (reštaurácia a obchod), ďalej dielňa a spoločné pivničné kobky.

Na prízemí bolo pôvodne 6 bytov, ktoré v posledných rokoch slúžia ako obchodné priestory (2 z nich momentálne zlatníctvo, odevy). 

Ďalšie dve poschodia tvoria pôvodné byty a podkrovie tvoria nové byty so šikmými stropmi a strešnými oknami.

Konštrukcia domu je tehlová, základy betónové, strecha je sedlová. V dome je zavedený plyn. Byty majú plynové bojlery na ohrev vody a plynové kúrenie cez gamaty vyústené do komínov, podkrovné byty majú elektrické kúrenie a ohrev teplej vody. V bytoch sú drevené parkety, v podkrovných bytoch laminátová plávajúca podlaha. Byty majú lodžie smerom do ulice, resp. balkóny do átria.

Byty sú rôznych veľkostí od malých až po pekné, veľké, priestorovo zaujímavé veľkometrážne byty.

V dome je 30 bytov (resp. 24 bytov a 6 obchodných priestorov na prízemí) z toho 11 podkrovných bytov s celkovou výmerou 2142 m2  a ďalej 3 obchodné priestory v suteréne s výmerou 435 m2. Výmery bytov sú od 32 m2 až po 110 m2. Momentálne sú prenajaté všetky podkrovné byty a 2 obchodné priestory na prízemí.

Kupujúci neplatí žiadnu províziu pre RK. Cena nehnuteľnosti na vyžiadanie v realitnej kancelárii. Súčasťou našich služieb je právne poradenstvo, vyhotovenie zmlúv a návrhu na vklad do katastra  nehnuteľností, ako aj sprostredkovanie hypotekárneho poradenstva pre získanie výhodných podmienok pri vybavovaní hypotekárneho úveru a kompletný právny servis. Pri kúpe Vám zabezpečíme kompletný servis od obhliadok až po spracovanie zmlúv a prevod nehnuteľností.

V prípade záujmu Vám ďalšie informácie poskytneme, buď e-mailom, resp. na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod
Prečítať viac
Charakteristika

Stav nehnuteľnosti:
pôvodný stav

Forma vlastníctva:
iné

Prevažujúca konštrukcia objektu:
zmiešaná konštrukcia
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Komerčné Reality, s.r.o.

Komerčné Reality, s.r.o.

Ponuky spoločnosti: 330

Sibírska 0 • 85101, Bratislava - Nové Mesto (SK)
Komerčné Reality, s.r.o.

1 € 0 €/m2

Mgr. Roland Bončo

+4212
Zobraziť číslo