PREDAJ:STAVEBNÝ POZEMOK V CENTRE ZÁHORSKEJ BYSTRICE – VÝNIMOČNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ - ideálny aj na výstavbu 3 domov

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Čsl. tankistov | 2,420 m²

Andrea Smolinská ponúka exkluzívne na predaj výnimočný stavebný pozemok situovaný v samotnom ce

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

450 €/m2 450 €/m2

PREDAJ| Priestranná 6i vila s krytým bazénom v objatí rajskej prírody Malých Karpát

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Bratislavská | 550 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočnú 6-izbovú vilu zasadenú v objatí rajskej prírody Malých Karpát.

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj: 1 až 2 parkovacie miesta v garáži – Rezidencia Kolísky, Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Garáž | Ota Holúska | 20 m²

Ponúkam na predaj jedno/dve parkovacie miesta v podzemnej garáži Rezidencia Kolísky, v atraktív

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

26,000 € 1300 €/m²

PREDAJ| Exkluzívna 5i vila s vyhrievaným bazénom a dizajnovou záhradou

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Bratislavská | 350 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj luxusnú 5izbovú vilu s úžitkovou plochou 350 m2, nachádzajúcu

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Info v RK

Rezervované.. na prenájom zariadený veĺký 2ibyt v Bratislave MČ Záhorská Bystrica-Bratislavská ulica.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Bratislavská | 68 m²

Ponúkame na prenájom zariadený veľký 2ibyt v Bratislave MČ Záhorská Bystrica-Bratislavská ulica

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rezervované Ponúkame na prenájom zariadený veĺký 2ibyt v Bratislave MČ Záhorská Bystrice-Bratislavská ulica.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Bratislavská | 65.56 m²

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

790 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman – PREDAJ - 5-izbový dom B2, TOP ŠTANDARD, NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Pri Vápenickom potoku | 1 m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman Vám ponúka na predaj krásnu, luxusnú novostavbu v Záhorskej Bystrici.

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 06.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Info v RK

REZERVOVANÉ Berg & Bauman – PREDAJ - 5-izbový dom B1, TOP ŠTANDARD, NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Pri Vápenickom potoku | 133 m²

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 06.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Info v RK

Dizajnový 5-izbový dom v príjemnej lokalite Píniovej Aleji pri Záhorskej Bystrici

Predaj exkluzívneho 5-izbového rodinného domu pri golfovom ihrisku v Píniovej Aleji (okres Mala

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

790,000 € 3674 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ| Trojpodlažný 5i rodinný dom s výhľadom na Pajštún

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Prídavková | 189.4 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj samostatne stojaci 5izbový rodinný dom s vlastným pozemkom a

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Info v RK

PREDAJ| Samostatne stojaci 5i rodinný dom s vyhľadom na Pajštún

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Prídavková | 160.6 m²

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 14.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Info v RK

PREDAJ| Samostatne stojaci 4i rodinný dom| Bývajte s výhľadom na Pajštún

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Prídavková | 140.2 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj samostatne stojaci 4izbový rodinný dom s vlastným pozemkom a

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 15.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

789,000 € 5628 €/m²

PREDAJ| Bývajte s výhľadom na Pajštún- Samostatne stojace rodinné domy

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Prídavková | 160.6 m²

Exkliuzívne Vám ponúkame na predaj 3 unikátne samostatne stojace rodinné domy s vlastným pozem

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Info v RK

2 izb byt s balkónom: projekt SÝKORKY v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 46.1 m²

Hľadanie bývania je častokrát o kompromisoch. U nás ich robiť nemusíte! Nová lukratívna štvrť S

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

204,575 € 4438 €/m²

Pozemok sa nachádza v lokalite medzi Bormi, Záhorskou Bystricou a VW

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Orná pôda | Záhorská | 380 m²

Územie prešlo pozemkovými úpravami a predpokladá sa jeho veľký developerský rozvoj, nakoľko väč

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

9,999 € 26 €/m²

Investičná príležitosť v Záhorskej Bystrici – dvojdom 220 m² pripravený na prenájom

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Československých tankistov | 220 m²

Resido Concept Vám ponúka investičný dvojdom v centre Záhorskej Bystrice s vysokým výnosom a m

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

459,000 € 2086 €/m²

AZ. KEREPUŠKY || Záhorská Bystrica || 5 izbový rodinný dom || novostavba + 2x parkovacie státie v cene

POSLEDNÉ 2 RODINNÉ DOMY KEREPUŠKY! Kerepušky je nová výstavba rodinných domov, ktorá vám prináš

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

529,000 € 4408 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REKREAČNÁ CHATA, BA IV– LAMAČ, PLÁNKY

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Chalupa, rekreačný domček | Plánky | 30 m²

Na predaj ponúkame útulnú rekreačnú murovanú chatu s čiastočným podpivničením o zastavanej ploc

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

129,900 € 4330 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 6-izbového domu v BA- Záhorskej Bystrici, ulica Na Vlkovkách 6

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Na Vlkovkách 6 | 145 m²

Predaj: Záhorská Bystrica, priestranný 6-izbový rodinný dom v Záhorskej Bystrici, ulica Na Vlko

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

449,900 € 3103 €/m²

Záhradná chatka - IDEÁLNA INVESTÍCIA DO BUDÚCNA

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Chalupa, rekreačný domček | Strmý vŕšok | 78.43 m²

Záhradná chatka na rekonštrukciu sa nachádza v záhradkárskej osade Strmé Vŕšky, priamo pod leso

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 16.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

140,000 € 1785 €/m²

Nádherný pozemok v Záhorskej Bystrici, v tichu pri lese s projektom pre výstavbu dvojdomu.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Prídavková | 1,638 m²

ECHO ZÁHORSKÁ BYSTRICA, krásny veľký pozemok s právoplatným územným rozhodnutím pre výstavbu ro

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

400 €/m2 400 €/m2

Predaj lukratívneho stavebného pozemku v centre m.č. Záhorská Bystrica v Bratislave IV, so všetkými IS a s právoplat. staveb. povolením na výstavbu RD

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Bratislavská | 712 m²

Lukratívny stavebný pozemok na predaj, nachádzajúci sa v centre mestskej časti Bratislavy – Záh

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

297,000 € 417 €/m²

REZERVOVANÉ I 4i RD ꓲ 131 m² ꓲ NA VLKOVKÁCH ꓲ cenovo dostupné bývanie v srdci Záhorskej Bystrice

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Chalupa, rekreačný domček | Na Vlkovkách | 131.31 m²

čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Osobne vnímam tento rodinný dom ako skve

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

229,900 € 1751 €/m²

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Na Vlkovkách | 131.31 m²

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

229,900 € 1751 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23087)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Byty na predaj v Bratislave (8549)
Upresniť hľadanie