RD ꓲ 479 m2 ꓲ DONSKÁ ꓲ ideálny domov pre viacgeneračné bývanie

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Donská | 479.3 m²

čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

799,000 € 1667 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Stavebné pozemky 8151m2 - verejná obchodná súťaž

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Podkerepušky | 8,151 m²

Predmet verejnej obchodnej súťaže Prevod pozemkov v celkovej výmere 8151m2. Ide o pozemky reg.

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Cena na vyžiadanie

Top Novinka
Top Novinka

HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Jabloňový sad | 205 m²

HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady Realit

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

1,250,000 € 6098 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Bývanie pod lesom , ktoré má atmosféru – Záhorská Bystrica, Orešianky

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Podkerepušky | 256 m²

V mestskej časti Záhorská Bystrica – Orešianky, vám ponúkame 2 moderné rodinné domy, ktoré spáj

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

779,000 € 3043 €/m²

Top
Top

6-izbový rodinný dom pri lese so saunou – Lamač, Plánky

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Plánky | 140 m²

Ponúkame na predaj 6-izbový dvojpodlažný rodinný dom v pokojnej rekreačnej lokalite Plánky v br

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 08.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

650,000 € 4643 €/m²

Top
Top

PRENÁJOM – GASTRO VÝROBŇA S VYBAVENÍM | ZÁHORSKÁ BYSTRICA – BA IV

Realitná kancelária KARIN & PARTNERS ponúka vo výhradnom zastúpení na prenájom kompletne vybave

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Top
Top

FRANK ZICHER – predávame priestranný rodinný dom s pekným pozemkom v centrálnej lokalite Záhorskej Bystrice

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Hargašova | 212 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER vám ponúka na predaj samostatný, priestranný 5-izbový rodinný

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

825,000 € 3892 €/m²

Top
Top

RIEVKY Premium, POSLEDNÝ 5-i RD s POTOKOM a LESOM v boutique rezorte

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Pri Vápenickom potoku | 139 m²

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj POSLEDNÝ 5-izbový rodinný dom v unikátno

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

729,900 € 5251 €/m²

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Iný objekt na bývanie | Donská | 479.3 m²

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

799,000 € 1667 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RD ꓲ 479 m2 ꓲ DONSKÁ ꓲ flexibilné riešenie pre život aj prácu

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Donská | 479.3 m²

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

799,000 € 1667 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Bratislava Záhorská Bystrica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v Bratislave, novostavbu alebo novší byt, re

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Záhorská Bystrica

Cena dohodou

MODERNÝ 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, GARÁŽOU A SKVELOU LOKALITOU – OTA HOLÚSKA, BA IV. ZÁHORSKÁ BYSTRICA

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Ota Holúska | 69.4 m²

Hľadáte priestranné bývanie v pokojnej a zároveň výborne dostupnej časti Bratislavy? Máme pre v

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

219,000 € 3156 €/m²

4 izb byt: 278 m2 v novostavbe LIVANA- Prestige, uzatvárateľná dvojgaráž!

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 278.2 m²

Novostavba Livana v Záhorskej Bystrici vám ponúka atraktívne byty vybavené užitočnými smart tec

Publikované: 16.04.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Cena dohodou

2 izb byt s predzáhradkou: projekt SÝKORKY

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 46.1 m²

Hľadanie bývania je častokrát o kompromisoch. U nás ich robiť nemusíte! Nová lukratívna štvrť S

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

197,700 € 4289 €/m²

4 izbový strešný byt- PENTHOUSE v projekte SÝKORKY

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 132.57 m²

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

664,440 € 5012 €/m²

3 izb. byt s balkónom: projekt SÝKORKY v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 72.07 m²

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

299,400 € 4154 €/m²

5 izbový strešný byt- PENTHOUSE v projekte SÝKORKY

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

5 a viac izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 152.29 m²

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

782,100 € 5136 €/m²

3 izb byt s balkónom: projekt SÝKORKY v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 85.09 m²

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

362,000 € 4254 €/m²

4 - izbový byt v projekte Sýkorky

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 96.56 m²

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

385,000 € 3987 €/m²

Prémiový 4 - izbový byt v projekte Sýkorky

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 106.11 m²

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

409,000 € 3854 €/m²

4 izb strešný byt s terasou: 248,80 m2 v novostavbe LIVANA

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 248.8 m²

Novostavba Livana v Záhorskej Bystrici vám ponúka atraktívne 4 izb. byty s terasami. Praktická

Publikované: 16.04.2024 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Cena dohodou

2,5 izbový byt s balkónom: projekt SÝKORKY v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 65.6 m²

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

256,200 € 3905 €/m²

DOM-REALÍT, - historický sedliacky dom

DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj historický sedliacky dom s rozsiahlym pozemkom v zaujímavej loka

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

410,000 € 4316 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK 966m2 v slepej ul.Nevská-pod Strmým vŕškom.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Nevská | 966 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok 966 m2 v jednej z najvyhľadávanejších častí Bratislavy, vho

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Reality v Martine (740)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Rodinné domy na predaj (23086)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Upresniť hľadanie