Rodinný dom | Hlavná | 388 m²
Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom nach
350,000 € 902 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v obľúbene
149,900 € 1666 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 230 m²
Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj krásny dvojpodlažný rodinný dom v obci Oč
199,000 € 865 €/m²
Orná pôda | Nezadaná | 0 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemky( orná pôda ) a trávnatý porast v obci Blatnica v okrese Martin
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Krátka | 826 m²
Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok na výstavbu rodinného domu v Smoleniciach o rozlohe 82
113,000 € 137 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Ponúkame na predaj starší, ale veľmi dobre udržiavaný rodinný dom v obci Smolenice. Dom je disp
230,000 € 2490 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Smolenická Nová Ves | 1,143 m²
Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkam na predaj pekný ,veľký a rovinatý pozemok v obci S
133,000 € 116 €/m²
Rekreačný pozemok | Chtelnica | 700 m²
Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkam na predaj rekreačný pozemok v obci Chtelnica, vhod
16,000 € 23 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,134 m²
Ponúkame Vám na predaj poľnohospodárske pozemky Slovenská Nová Ves. Plocha pozemku je 3134m2.
105 € 0 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Smolenice | 509 m²
V zastúpení klienta Vám ponúkam na predaj krásny slnečný pozemok v obci Smolenice o výmere
99,500 € 195 €/m²
Obchodné priestory | Hálkova | 140 m²
Prenájom obchodného priestoru na Hálkovej ul.. v Bratislave - Nové mesto: 1. poschodie, výťah
1,500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Petra Jilemnického | 43 m²
Na prenájom Vám ponúkame kompletne zariadený 2. izbový byt v Malackách na Jilemnického ulici.
680 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Zmiešaná zóna | 723 m²
Klára Holicová - reality, s.r.o, Vám ponúka na predaj pozemok parcela reg. C č. 133/6 v obci L
16,500 € 23 €/m²
3 izbový byt | 63 m²
Ponúkam na predaj 3-izbový byt s loggiou na 6. poschodí na sídlisku Západ v Levoči v zrekonštru
128,900 € 2046 €/m²
Rodinný dom | 83.9 m²
V exkluzívnom zastúpení vám ponúkame na predaj novostavbu 4izb. rodinného domu typu bungalov n
269,900 € 3217 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,317 m²
Výmera: 1 317 m² | Cena: 54 999 € Ponúkame vám jedinečnú príležitosť kúpy priestranného, rovin
54,999 € 42 €/m²
Historický objekt | Štefánikovo námestie | 1,700 m²
Klára Holicová - Reality s.r.o. ponúka na predaj rozsiahlu historickú budovu v centre mesta, si
850,000 € 500 €/m²
Záhradná chatka | 30 m²
Klára Holicová - reality, s.r.o, Vám ponúka na predaj záhradu s chatkou so súpisným číslom v ob
19,900 € 663 €/m²
Vinica, chmelnica | Horská | 2,724 m²
Vo vinohradoch pod úpätím Malých Karpát v lokalite Slanec je na predaj krásny 27 árový pozemok
749,000 € 275 €/m²
Zmiešaná zóna | 668 m²
Klára Holicová - reality, s.r.o, Vám ponúka na predaj pozemok parcela reg. C č. 133/7 s výmerou
13,500 € 20 €/m²
1 izbový byt | 37 m²
Klára Holicová – Reality s.r.o. ponúka na predaj 1-izbový byt v Žiari nad Hronom. Ponúkame na
73,000 € 1973 €/m²
1 izbový byt | Českoslov. armády | 46.85 m²
Klára Holicová - Reality s.r.o. ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt s vým
470 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Štefánikova | 62 m²
Ponúkame na predaj jedinečný 2-izbový byt s výmerou 62 m2 + galéria v spoločenskej časti bytu s
179,000 € 2877 €/m²
Rodinný dom | 98 m²
Dom, ktorý upúta na prvý pohľad – svojím vzhľadom pripomína anglický štýl s výraznou tehlovou f
360,000 € 3673 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.