Ponúkame na predaj pozemok v Lučenci.

Reality Lučenec

Orná pôda | Hladký majer | 8,632 m²

Ponúkaný pozemok sa nachádza v časti Hladký majer (Šimova samota) v Lučenci. 
 VŠEOBECNE: 
 Lo

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

86,320 € 10 €/m²

Exkluzívne na predaj stavebný pozemok v obci Kovarce, okres Topoľčany

Reality Kovarce

Pozemok pre rodinné domy | 2,109 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Kovarce, okres Topoľčany. Celková roz

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Kovarce

53,000 € 25 €/m²

PREDAJ Chata U Sovičky Malinô Brdo Ružomberok

Reality Ružomberok

Chata, drevenica, zrub | 95 m²

Znížená cena -10% Exkluzívne ponúkame na predaj rekreačnú chatu, ktorá sa nachádza v krásnom p

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ružomberok

242,900 € 2557 €/m²

Rodinný dom s veľkorysým pozemkom len 5 minút od Lučenca

Reality Panické Dravce

Rodinný dom | 110 m²

ZNÍŽENÁ CENA ! 🏡 Rodinný dom s veľkorysým pozemkom len 5 minút od Lučenca Hľadáte pokoj vidieka

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Panické Dravce

46,000 € 418 €/m²

Prenájom kancelárske, obchodné priestory 172,5 m2 Ružomberok

Reality Ružomberok

Kancelárie, administratívne priestory | Bystrická Cesta | 172.5 m²

Parkovanie ZADARMO. Možnosť zriadenia bezbariérového prístupu formou výťahu a privátneho parkov

Publikované: 06.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Ružomberok

7 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

TOP PONUKA - štýlový 2-izbový byt v historickom centre Nitry

Reality Nitra

2 izbový byt | Štefánikova | 62 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 2-izbový byt s výmerou 62 m2 + galéria v spoločenskej časti bytu s

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nitra

179,000 € 2877 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Štýlový 4i dom so zimnou záhradou a záhr. domčekom | Hrubá Borša – len pár minút od Green Resortu

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | 98 m²

Dom, ktorý upúta na prvý pohľad – svojím vzhľadom pripomína anglický štýl s výraznou tehlovou f

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

360,000 € 3673 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ výnimočnej historickej budovy – Floren

Reality Kremnica

Historický objekt | Štefánikovo námestie | 1,700 m²

Klára Holicová - Reality s.r.o. ponúka na predaj rozsiahlu historickú budovu v centre mesta, si

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Kremnica

850,000 € 500 €/m²

Na predaj 1 izbový byt v Žiari nad Hronom pri nemocnici

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | 37 m²

Klára Holicová – Reality s.r.o. ponúka na predaj 1-izbový byt v Žiari nad Hronom. Ponúkame na

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

73,000 € 1973 €/m²

Prenájatý 1-izbový byt s výhľadom na mestský hrad v Kremnici

Reality Kremnica

1 izbový byt | Českoslov. armády | 46.85 m²

Klára Holicová - Reality s.r.o. ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt s vým

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Kremnica

470 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj prémiová novostavba 4-izbového bungalovu – Plechotice, Družstevná ulica

Reality Plechotice

Rodinný dom | Družstevná | 120 m²

Ponúkame na predaj kvalitnú tehlovú novostavbu 4-izbového rodinného domu – bungalovu, situovanú

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Plechotice

198,500 € 1654 €/m²

Rekreačná chata pri Hrade Červený Kameň – ideálne miesto pre podnikanie aj víkendový život

Reality Častá

Chalupa, rekreačný domček | 205 m²

Len kúsok od Bratislavy, ukrytý v tichom lese pod Hradom Červený Kameň, sa nachádza útulný penz

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Častá

275,000 € 1341 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Výnimočný stavebný pozemok 800 m² – prestížna lokalita Nitra, Chrenová

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Vašinova | 800 m²

Predstavte si miesto, kde si môžete postaviť dom presne podľa svojich predstáv… Ponúkame na pre

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

185,000 € 231 €/m²

Rodinný dom Kapince, okr. Nitra – vaša budúca víkendová oáza pokoja s veľkým pozemkom - REZERVOVANÉ

Reality Kapince

Rodinný dom | 90 m²

Predstavte si miesto, kde vás ráno zobudí spev vtákov, vôňa čerstvej kávy a pokoj, ktorý si v m

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kapince

83,000 € 922 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Odstúpenie prevádzky – moderné holičstvo v centre Trebišova

Reality Trebišov

Obchodné priestory | 100 m²

Ponúkame na odstúpenie plne zariadenú a fungujúcu prevádzku holičstva v centre mesta Trebišov.

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Trebišov

1 € 0 €/m²

Rodinný dom Veľká Mača – priestranné bývanie s výbornou dostupnosťou

Reality Veľká Mača

Rodinný dom | 240 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v obci Veľká Mača, ideálny pre rodinu, ktorá hľadá p

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľká Mača

169,900 € 708 €/m²

chalupa / HELCMANOVCE

Reality Helcmanovce

Chalupa, rekreačný domček | 62 m²

Bohumír Zaujec (RECLOUD Reality partner) prináša na predaj útulnú chalupu v obci Helcmanovce (o

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Helcmanovce

52,500 € 847 €/m²

REZIDENCIA VALALIKY

Reality Valaliky

Rodinný dom | 130 m²

Predstavte si miesto, kde sa spája pokoj prírody s komfortom moderného života. Projekt REZIDENC

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Valaliky

284,739 € 2190 €/m²

734 m² príležitosti v srdci Jablonca – Slnečný pozemok s ovocnými stromami

Reality Jablonec

Pozemok pre rodinné domy | 734 m²

Hľadáte kus vlastnej zeme v regióne s výbornou dostupnosťou, kde si môžete už dnes vyložiť nohy

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Jablonec

75,000 € 102 €/m²

REZERVOVANÉ -🔥INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ NA NÁMESTÍ – DOM S OBROVSKÝM POTENCIÁLOM 🔥

Reality Kežmarok

Historický objekt | 343 m²

Takéto ponuky priamo na námestí v tejto cenovej hladine sa objavujú len výnimočne. Ponúkame na

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Kežmarok

120,000 € 350 €/m²

Dom v obci Horné Zahorany na predaj

Reality Horné Zahorany

Rodinný dom | 167 m²

Na predaj: Dom v obci Horné Zahorany Lokalita: Horné Zahorany, 11km od mesta Rimavská Sobota,

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Horné Zahorany

71,100 € 426 €/m²

PRENÁJOM / dizajnový 2 izbový byt / KOŠICE Rastislavova

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Rastislavova | 55 m²

.. keď dizajn nie je kompromis a mesto máte pod rukou. Bohumír Zaujec (RECLOUD Reality partner

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

890 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Drevenica na kompletnú rekonštrukciu

Reality Turzovka

Chalupa, rekreačný domček | 1,238 m²

Ponúkame na predaj drevenicu v obci Turkov . Rozloha pozemku 1287m2. Drevenica je v pôvodnom st

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Turzovka

44,000 € 36 €/m²

Bývajte v srdci Nového Mesta: Moderný 2-izbový byt v projekte PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 61.26 m²

Hľadáte štartovacie bývanie, ktoré si dotvoríte podľa seba, alebo bezpečnú investíciu s výborný

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

219,990 € 3591 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23117)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Upresniť hľadanie