Slnečný 2 izbový mezonetový byt v Senci s podkrovím

Reality Senec

Mezonet | Svätoplukova | 56.2 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, slnečný 2-izbový mezonetový byt v Senci, ktorý predstavuje raritn

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Senec

185,400 € 3299 €/m²

Top
Top

Mezonetový Apartmán Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

Mezonet | 130.8 m²

Exkluzívna príležitosť v srdci Vysokých Tatier! Hľadáte ideálnu investíciu alebo útočisko pre

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

374,000 € 2859 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

EXKLUZÍVNE na predaj 4.izbový mezonet, 2x balkón, ul. Kvetná, Bratislava-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Mezonet | Kvetná | 94.74 m²

Auxerre realitná kancelária Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 4.izbový mezonet v nadstavbe s 2xb

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

370,000 € 3905 €/m²

Top
Top

Útulný 2 izb. mezonet s predzáhradkou pri Retail Parku

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Mezonet | Ligurčeková | 50 m²

PONUKA Moje centrum bývania ponúka na predaj útulný moderný 2i mezonet s predzáhradkou v 8 roč

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

244,900 € 4898 €/m²

Top
Top

Na prenájom priestranný 5-izbový mezonet v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

Mezonet | Drotárska cesta | 210 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom krásny priestranný 5-izbový mezonet v Starom meste na Drotárs

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,100 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Mezonet na predaj ,Chateau Révay, Turčianska Štiavnička

Reality Turčianska Štiavnička

Mezonet | SNP | 69.2 m²

Snívate o mieste kde si viete oddýchnuť a ešte vám bude aj zarábať? Tak náš projekt Chateau Rév

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Turčianska Štiavnička

215,900 € 3120 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

5 IZBOVÝ MEZONET, 320 M2, BRATISLAVA-STARÉ MESTO, BRNIANSKA

Reality Bratislava-Staré Mesto

Mezonet | Brnianska | 320 m²

Veľkorysý 5-izbový mezonet (320 m²) v Starom meste – Bývanie s dušou a nadhľadom! ​Hľadáte nehn

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

4 izbový mezonet Galanta

Reality Galanta

Mezonet | Hodská | 150 m²

ARCHEUS realitná kancelária Domov, ktorý má dušu. Objavte jedinečný mezonet s atmosférou rodin

Publikované: 06.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Galanta

267,500 € 1793 €/m²

Mezonetový byt 4+1, Žilina-širšie centrum, 134m², ul. Hollého

Reality Žilina

Mezonet | Hollého | 134 m²

Mamud reality ponúka na predaj veľkorysý mezonetový byt v nadstavbe z roku 2000. Byt 3+1 o celk

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Žilina

210,000 € 1567 €/m²

Novostavba – 4-izbový mezonet s 2 parkovacími miestami na predaj – Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

Mezonet | Dr. A. Škarvana | 119 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na PREDAJ štvorizbový mezonet v novostavbe „Pod lesom“, v obci Liptovský H

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na predaj Liptovský Hrádok

256,166 € 2237 €/m²

BYTOČ RK - 3-izb. mezonet/radový RD s 2x terasou, záhradkou a parkovaním v Taliansku - Bibione

Reality Taliansko

Mezonet | Taliansko

V krásnej lokalite v Taliansku - letovisku Bibione, ponúkame na predaj samostatný 3-izbový mezo

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

226,000 € 2511 €/m²

Mezonet, 140 m2, tehla, (3.p) Košice Jilemnického

Reality Košice-Staré Mesto

Mezonet | Jilemnického | 140 m²

Ponúkame na predaj pekný veľký 3-izbový byt v lokalite Košice Staré Mesto na Jilemnického ulici

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

325,000 € 2321 €/m²

BYTOČ RK - 4-izb. mezonet 136m2 s 2x terasou a parkovaním v Taliansku neďaleko pobrežia - Terzo d'Aquileia

Reality Taliansko

Mezonet | Taliansko

Neďaleko pobrežia ale aj slnečného ostrova Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúk

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

114,000 € 838 €/m²

Reality Taliansko

Mezonet | Taliansko

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

114,000 € 838 €/m²

Exkluzívny mezonet s panoramatickou terasou a výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Petržalka

Mezonet | Ulica Závodu Matador | 120.81 m²

Exkluzívny mezonet s panoramatickou terasou a výhľadom na Bratislavu – projekt Matador Spoločn

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

590,000 € 4884 €/m²

PREDAJ -veľký priestranný mezonet pre rodinu alebo skvelá investícia na Airbnb

Reality Bratislava-Staré Mesto

Mezonet | Záhradnícka | 125 m²

NA PREDAJ: Ponúkame jedinečný 3-izbový mezonet v žiadanej lokalite m.č. Ružinov, len pár minú

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

390,000 € 3120 €/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

Mezonet | Záhradnícka | 125 m²

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

390,000 € 3120 €/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

Mezonet | Záhradnícka | 125 m²

Publikované: 28.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

390,000 € 3120 €/m²

BOSEN | 4-izbový mezonet vo Viedni

Reality Wien

Mezonet | Rakúsko | Wien | Terzaghigasse 38/A

BOSEN | Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 4-izbový mezonet vo Viedni – 1220 Wien Moderné

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Wien

499,000 € 4042 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

MODERNÝ 5IZB. ROD. DOM S PARKOVANÍM A ZÁHRADOU V NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Vrakuňa

Mezonet | Hrušovská | 116 m²

Realitná kancelária MIRACLE REAL, s.r.o. Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

450,000 € 3879 €/m²

Novinka
Novinka

Exkluzívny mezonet na skok od Downtownu - tiché bývanie, ako aj predpripravená investícia

Reality Bratislava-Staré Mesto

Mezonet | Lazaretská | 62 m²

Bývanie s atmosférou mesta aj pokojom domova – tento 3-izbový mezonet na konci Lazaretskej ulic

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,900 € 4837 €/m²

Prémiový Mezonet v centre Bratislavy

SHARKREAL Vám ponúka život v štýlovom dvojposchodovom mezonete, kde sa spája moderný dizajn s k

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

890,000 € 6357 €/m²

Exkluzívny mezonet s výhľadom na Bratislavský hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

Mezonet | Lazaretská | 215 m²

Realitná kancelária SHARK REAL vám ponúka: Výnimočný mezonet nachádzajúci sa v prestížnej loka

Publikované: 14.12.2024 Aktualizované: 20.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

5-izbový mezonet v komplexe ROZADOL

Tento 5-izbový mezonetový byt sa nachádza v obľúbenej lokalite v bytovom komplexe Rozadol. Byt

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,950 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality v Martine (770)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30307)
Upresniť hľadanie