M U R G A Š O V A | Svetlý 2 izbový byt s lodžiou a pivnicou | BAI - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Murgašova | 37.5 m²

Exkluzívne v Y A M I • D O M I na preda

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

242,000 € 6453 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Exkluzívny 2-izbový byt v pražskom štýle v Rezidencii Horná | Centrum - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Horná | 86.5 m²

Byt predstavuje spojenie historického šarmu s modernou funkčnosťou. Nachádza sa v "Rezidencii H

Publikované: 08.04.2024 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

Mezonet + samostatný apartmán v rezidencii ALMET | Donovaly

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 87.14 m²

Ponúkame na predaj jedinečný investičný celok v obľúbenej rezidencii ALMET priamo v centre Dono

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Donovaly

209,000 € 2398 €/m²

Top
Top

Zrekonštruovaný 1-izbový byt s 2 lodžiami a parkovaním | Školská - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Školská | 37 m²

Ponúkame na prenájom moderný a kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt s výmerou 37 m², nachádza

Publikované: 22.03.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

555 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

Predaj 3-izbového bytu po úplnej novej kompletnej rekonštrukcii, ul. Banšelova, BA II - Ružinov, časť Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Banšelova | 77.96 m²

Predaj 3-izbového bytu po úplnej novej kompletnej rekonštrukcii, ul. Banšelova, BA II - Ružinov

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 3783 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Predaj Novostavby 2-izbového bytu s veľkou loggiou, ul. Na Križovatkách, BA II - Ružinov, časť Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Križovatkách | 55.31 m²

Predaj Novostavby 2-izbového bytu s veľkou loggiou, ul. Na Križovatkách, BA II - Ružinov, časť

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 4683 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Predaj priestranného 3-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii. ul. M. Schneidera Trnavského, BA IV - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | M. Schneidra - Trnavského | 99.5 m²

Predaj priestranného 3-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii. ul. M. Schneidera Trnavského,

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

310,000 € 3116 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Krížnej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Krížna | 86.8 m²

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Krížnej ulici Realitná kancelária HERRYS p

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,000 € 3906 €/m²

Top
Top

HERRYS - na prenájom príjemný 3,5 -izbový byt v Rači

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rustaveliho | 78.8 m²

HERRYS - na prenájom príjemný 3,5 -izbový byt v Rači Realitná kancelária HERRYS ponúka na pren

Publikované: 05.09.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vilovej štvrti pri Slavíne

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Boženy Němcovej | 185.7 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vilovej štvrti pri Slavíne Realitná kancelári

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

799,000 € 4303 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Čmelíkova | 68 m²

HERRYS - Na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt v Ružinove Realitná kancelária HERRYS ponúka n

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 3809 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj tichý 4-izbový byt s unikátnou dispozíciou – Ružinov Trávniky, jazero Rohlík

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sedmokrásková | 86.41 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

389,000 € 4502 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Jabloňový sad | 205 m²

HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady Realit

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

1,250,000 € 6098 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na prenájom nadštandardný 3 izbový byt v Panorama City v Starom Meste s parkovaním

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 84.71 m²

HERRYS - Na prenájom nadštandardný 3 izbový byt v Panorama City v Starom Meste s parkovaním Re

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom priestranný 1,5 izbový byt pri Prezidentskom paláci s garážovým státím

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Banskobystrická | 52.83 m²

HERRYS - Na prenájom priestranný 1,5 izbový byt pri Prezidentskom paláci s garážovým státím Re

Publikované: 18.12.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

710 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovania

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Šancová | 100.41 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovani

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

430,000 € 4282 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 60.5 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku Realitná kancelária HERRY

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

285,000 € 4711 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Záhradnícka | 197.66 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

690,000 € 3491 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 54 m²

HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole Realitná ka

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,900 € 5554 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom krásny, úplne nový 3-izbový zariadený apartmán v prémiovom komplexe METROPOLIS

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 75.14 m²

HERRYS - Na prenájom krásny, úplne nový 3-izbový zariadený apartmán v prémiovom komplexe METROP

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,300 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom exkluzívny, dizajnový 3-izbový apartmán v prémiovom komplexe METROPOLIS

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 68.56 m²

HERRYS - Na prenájom exkluzívny, dizajnový 3-izbový apartmán v prémiovom komplexe METROPOLIS R

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,400 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom dizajnový 1,5 izbový apartmán v pamiatkovej budove UNO Poštová Residence

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Poštová | 30.62 m²

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Top
Top

ABSOLÚTNE SÚKROMIE, 5. IZB. RODINNÝ DOM NA KONCI SLEPEJ ULICE, HAMULIAKOVO

Reality Hamuliakovo

Rodinný dom | Brestová | 180 m²

RODINNÝ DOM NA KONCI SLEPEJ ULICE, KDE ZA VAMI KONČÍ SVET A ZAČÍNA POKOJ Videoobhliadka https:

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na predaj Hamuliakovo

419,990 € 2333 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom výnimočný 1-izbový byt, v komplexe EUROVEA, priamo na dunajskej promenáde

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Pribinova | 36.63 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

820 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Top
Top

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Reality v Martine (763)
Rodinné domy na predaj (23087)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Upresniť hľadanie