PREDAJ murovaná garáž - Bratislava - Dolné Hony (N005-19-ANHO)

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Garáž | Dudvážska | 0 m²

Garáž a pozemok sú v SÚKROMNOM VLASTNÍCTVE. Už nechcete v lete sadať do rozhorúčeného auta a v

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

21,000 €

Samostatná garáž v garážovom dome – Lotyšská ul. Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Garáž | Lotyšská | 16 m²

16 m² | elektrina | garážový dom napojený na políciu | podiel na pozemku | ihneď k dispozícií

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

36,900 € 2306 €/m²

Predaj garážového parkovacieho miesta v novostavbe domu Kazanská 1b v Bratislave.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Garáž | Kazanská | 12 m²

Ponúkame na predaj garážové parkovacie miesto, ktoré sa nachádza v -1.podlaží, v novostavbe byt

Publikované: 13.08.2024 Aktualizované: 30.09.2025
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

20,000 € 1667 €/m²

Grebeči real ponúka na predaj podzemné garážové parkovacie státie, Geologická, Podunajské Biskupice, Bratislava

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Garáž | Geologická | 15 m²

Ponúkame na predaj podzemné garážové parkovacie státie v novostavbe bytového domu Geologická.

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

25,000 € 1667 €/m²

Na predaj garáž na Dúdvažskej ulici

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Garáž | Dudvážska | 14 m²

Ponúkame na predaj garáž – Dolné Hony, Dudvažská ulica (pri Tescu), Bratislava Cena: 20 000 €

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 28.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

20,000 € 1429 €/m²

Garážové státie Dolce Vita Vrakunská 14 m2

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Garáž | Vrakunská | 14 m²

Ponúkame na predaj garážové státie v podzemnej garáži pod bytovým komplexom DOLCE VITA na Vrak

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

19,000 € 1357 €/m²

PREDAJ - Garáž na Dudvážskej ulici

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Garáž | Dudvážska | 14 m²

Ponúkame na predaj garáž v garážovej zástavbe v Podunajských Biskupiciach v Bratislave na Dudvá

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

18,500 € 1321 €/m²

Garáž na ulici Kazanská

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Garáž | Kazanská | 20.28 m²

Ponúkame na predaj garáž v súkromnom areáli na Kazanskej ulici. Dĺžka garáže 5.2m šírka 3.9m. M

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

38,000 € 1874 €/m²

Samostatná garáž na Dudvážskej ul. v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Garáž | Dudvážska | 14 m²

Samostatná garáž na Dudvážskej ul. v Podunajských Biskupiciach. Samostatná garáž o rozlohe cca.

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 08.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

20,000 € 1429 €/m²

Garáž na Lotyšskej ul. v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Garáž | Lotyšská | 18 m²

Garáž na Lotyšskej ul. v Podunajských Biskupiciach. Samostatná garáž v osobnom vlastníctve o vý

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 17.07.2025
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

36,900 € 2217 €/m²

Arvin & Benet | Priestranná garáž v uzavretom a stráženom areáli na Lotyšskej ulici v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Garáž | Lotyšská | 18.46 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj garáž, ktorá sa nachádza v udržiavanom komplexe so vstupom cez a

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

36,000 € 1950 €/m²

AGENT.SK | Predaj garáže v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Garáž | Dudvážska | 14 m²

Ponúkame na predaj garáž s vysporiadaným pozemkom o výmere 14 m2 v Podunajských Biskupiciach. G

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

21,900 € 1564 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30322)
Rodinné domy na predaj (23085)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie