DIRECTREAL|Nový domov za prijateľnú cenu

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | ... | 150 m²

Directreal Live - Ponúkam na predaj 4 izbový rodinný dom v obci Gabčíkovo. Táto nehnuteľnosť p

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

140,000 € 933 €/m²

DIRECTREAL|POSLEDNÝ, OPLOTENÝ STAVEBNÝ POZEMOK 980 m2 V SLEPEJ ULIČKE

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | Gabčíkovo | 980 m²

Directreal Comfort - Ponúkam na predaj posledný stavebný pozemok pre rodinný dom v obľúbenej l

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

106 €/m2 106 €/m2

DIRECTREAL|SKLADOVACIE PRIESTORY 1000 m2 + 700 m2, PRÍPADNE CELÝ POĽNOHOSPODÁRSKY AREÁL NA PRENÁJOM!

Reality Gabčíkovo

Skladový objekt | Továrenská | 1,700 m²

Directreal Comfort - Ponúkam na prenájom skladové priestory len 12km od Dunajskej Stredy v mes

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Gabčíkovo

2 €/m2/mesiac 2 €/m2/mesiac

Pokojné bývanie v centre mesta Gabčíkovo s atmosférou vidieka

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | poľná | 183 m²

Bývajte vo svojom okamžite – nehnuteľnosť je voľná ihneď po kúpe! Ponúkame Vám na predaj pries

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

1 € 0 €/m²

BOSEN | Predaj pozemku na dve chaty | 1 072 m2 Gabčíkovo - Prístav

Reality Gabčíkovo

Rekreačný pozemok | 1,072 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj rekreačný pozemok, v celkovej výmere 1 072 m2 ( s možnosťou ro

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

97,000 € 90 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | Vírová cesta | 200 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj veľkorysý rodinný dom prerobený na dve bytové jednotky so sa

Publikované: 25.03.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

250,000 € 1250 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 3 izbový rodinný dom v rekreačnej oblasti Prístav, Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | Gabčíkovo - prístav | 101 m²

Realitná kancelária BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom nachádzajúci sa v rek

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

174,500 € 1728 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Krásna luxusná rodinná vila na veľkom pozemku s bazénom v Gabčíkove

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | Hlavná | 450 m²

Ponúkam Vám na predaj obrovskú rodinnú vilu na veľkom pozemku v centre mesta 10 km od Dunajskej

Publikované: 22.11.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

329,000 € 731 €/m²

33Reality | INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – GABČÍKOVO | BUDOVA S VYSOKÝM POTENCIÁLOM VYUŽITIA

Reality Gabčíkovo

Objekt pre obchod | 483 m²

Realitná kancelária 33Reality Vám ponúka na predaj atraktívnu investičnú nehnuteľnosť v meste G

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na predaj Gabčíkovo

350,000 € 725 €/m²

Na prenájom 4-izbový rodinný dom v Gabčíkove – ideálne ubytovanie pre zamestnancov (4-8 osôb)

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | Továrenská | 130 m²

REALITYFREE ponúka na prenájom priestranný 4-izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 130 m² v Ga

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Gabčíkovo

1,200 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka na PREDAJ EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM S BAZÉNOM V GABČÍKOVE

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | 133.46 m²

🏡 Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka na PREDAJ EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM S BAZÉNOM V GABČÍKOVE

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

360,000 € 2697 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka na PREDAJ 3 izbový dvojdom-NOVOSTAVBU v Gabčíkove

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | 84.14 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka na PREDAJ 3 izbový dvojdom-NOVOSTAVBU v Gabčíkove. Hľadáte nové

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

199,000 € 2365 €/m²

Rodinný dom s rozľahlým investičným pozemok (2 076 m²) pri Dunaji s potenciálom, Gabčíkovo- Dedinské ostrovy

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | 95 m²

Realitná kancelária Realityfree vám ponúka na predaj rodinný dom s jedinečným a rozľahlým pozem

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

159,880 € 1683 €/m²

Rozľahlý investičný pozemok (2 076 m²) pri Dunaji s potenciálom, Gabčíkovo- Dedinské ostrovy

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | 2,076 m²

Realitná kancelária Realityfree vám ponúka na predaj jedinečný a rozľahlý pozemok v tichom, prí

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

77 €/m2 77 €/m2

33Reality |Trojizbový rodinný dvojdom v Gabčíkove

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | Varjašská | 77 m²

33 REALITY Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový rodinný dvojdom v pokojnej lokalite mesta Gabč

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

155,000 € 2013 €/m²

33Reality |Na predaj – chata Gabčíkovo prístav

Reality Gabčíkovo

Chalupa, rekreačný domček | Prístav | 84 m²

33 Reality ponúka na predaj obývateľnú chatu v Gabčíkove – prístav, priamo v chatovej oblasti p

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Gabčíkovo

135,000 € 1607 €/m²

Na predaj: Reakreačná chata Gabčíkovo - Prístav

Reality Gabčíkovo

Chalupa, rekreačný domček | 130 m²

Realitná kancelária REALITYFREE ponúka exkluzívne na predaj rekreačnú chatu v Gabčíkove, čas

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Gabčíkovo

149,900 € 1153 €/m²

Stavebný rekreačný pozemok 400 m2, so stavebným povolením v prírodnom rekreačnom prostredí Gabčíkova v blízkosti dunajských lužných ramien.

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre bytovú výstavbu | 400 m²

TUreality ponúkajú ideálny 400 m2 veľký stavebný pozemok na výstavbu jednopodlažnej rekreačnej

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

55,000 € 138 €/m²

Čarovný rekreačný pozemok 2,5 ára pri dunajských slepých ramenách pri meste Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Rekreačný pozemok | 250 m²

TUreality ponúkajú výnimočný rekreačný pozemok s výmerou 250 m2 pri Dunajskom ramene v rekreač

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

69,900 € 280 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predám areál poľnohospodárskeho družstva Gabčíkovo-Čierny les, výmera: 11,1ha

Reality Gabčíkovo

Družstvo, chovateľský objekt | Čierny les | 110,732 m²

Predáme poľnohospodársky areál (bývalé JRD), ktorého sme výlučným vlastníkom, nachádza sa v ext

Publikované: 07.08.2020 Aktualizované: 08.04.2026
Objekty na predaj Gabčíkovo

Cena dohodou

6 izbový rodinný dom na predaj v Gabčíkove

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | Konopná | 200 m²

Realitná kancelária emme reality Vám ponúka 6 izbový rodinný dom v Gabčíkove. Poloha: Nehnuteľ

Publikované: 11.09.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

337,000 € 1685 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30320)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Rodinné domy na predaj (23085)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie