Rodinný dom | Nezadaná | 93.22 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný a veľmi príjemný
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 84.04 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj 6 samostatne stojacich 4
149,900 € 1784 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 34.1 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj 3-izbový mobilný dom, nachádzajúci
72,000 € 2111 €/m²
3 izbový byt | Čierny Les | 72.98 m²
!! EXKLUZÍVNA PONUKA !! PREDPREDAJ BYTOV V PROJEKTE “V RESIDENCE” V SRDCI PRÍRODY – ČIERNY LES,
112,824 € 1546 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 84.04 m²
149,900 € 1784 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 425 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj rovinatý a slnečný pozemok situovan
59,990 € 141 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 4-izbový rodinný dom na
140,000 € 933 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 93.22 m²
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 926 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj stavebný pozemok nachádzajúci sa v
85,000 € 92 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom v meste Gabčík
156,000 € 1300 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 59 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj krásny 3-izbový byt s terasou, nach
Cena dohodou
Rodinný dom | Dunajská | 121 m²
Ponúkame Vám na predaj 3izbový rodinný dom v Gabčíkove na 10á pozemku. Dom bol postavený v rok
135,000 € 1116 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nový rad | 2,800 m²
Ponúkame na predaj v zastavanej časti mesta neďaleko kostola 28á stavebný pozemok, na ktorom sa
75 €/m2 75 €/m2
Rodinný dom | hlavna | 112 m²
Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom v Gabčíkove, na 28á pozemku,postavený v 60tich rokoch
150,000 € 1339 €/m²
Skladový objekt | Továrenská | 2,500 m²
Na prenájom je skladový poľnohospodársky areál s rozlohou 10 451 m². Areál zahŕňa: Administra
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | 180 m²
Ponúkame Vám na predaj 5-izbový rekreačný dom v Gabčíkove (Prístavná časť) Základné informác
245,000 € 1361 €/m²
Rodinný dom | Prístav | 113 m²
Hľadáte ideálne miesto na relax alebo rodinné bývanie v krásnom prostredí? Ponúkame vám na pred
169,000 € 1496 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 361.6 m²
Hľadáte moderné a plne vybavené priestory pre vaše podnikanie alebo prax v kľudnej lokalite s v
2,892.8 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 180 m²
245,000 € 1361 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
Novostavba rodinného domu v Gabčíkove – investícia do budúcnosti, Finanzpartner reality ponúka
73,000 €
Rodinný dom | 0 m²
Na predaj: moderný rodinný dom v Gabčíkove – novostavba s garážou a terasou Lokalita: Gabčíkov
245,000 €
Rodinný dom | 800 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme Rodinný dom v Gabčíkove. Dom môže byť aj v pôvodnom stav
155,000 € 194 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Pasienky | 1,202 m²
Realitná kancelária Xpert reality ponúka na predaj stavebný pozemok v intraviláne mesta Ga
119,990 € 100 €/m²
Rekreačný pozemok | Kompa | 900 m²
XpertReality vám ponúka na predaj pekný rekreačný pozemok pri DUNAJI. Pozemok sa nachádza v k
80,000 € 89 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.