PLUS REALITY I Stavebný pozemok v meste Gabčíkovo na predaj!

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | Gabčíkovo | 751 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v Gabčíkove. Pozemok o

Publikované: 09.02.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Pozemky na predaj Gabčíkovo

95,000 € 126 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný šesťizbový rodinný dom s veľkým pozemkom v meste Gabčíkovo na predaj!

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | 158 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný šesťizbový rodinný dom s podp

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

179,900 € 1139 €/m²

PLUS REALITY | Stavebný pozemok pre pokojné bývanie pripravený na výstavbu v meste Gabčíkovo na predaj !

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | 687 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka krásny, slnečný stavebný pozemok o výmere 687 m² v

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

92,000 € 134 €/m²

DIRECTREAL|Domov pre viacpočetnú, alebo viacgeneračnú rodinu

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | ... | 296 m²

Directreal Live - Ponúkam na predaj pre viac člennú, alebo pre viac generačnú rodinu dom v Gab

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

259,500 € 877 €/m²

NOVÁ CENÁ !! GABČÍKOVO - NA PREDAJ rekreačný a lesný pozemok v panenskej prírode pri starom koryte Dunaja starý prístav okr. Dunajská Streda

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | Starý prístav Gabčíkovo | 1,516 m²

Lokalita: Starý prístav Gabčíkovo. RK Quality SC Vám prináša ponuku na predaj pozemku s celkov

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

55,000 € 36 €/m²

člen NARKS

Na predaj zariadený mobilný dom v krásnom lesnom prostredí v Gabčíkove

Reality Gabčíkovo

Záhradná chatka | Prístav | 43 m²

ProvensReal s.r.o. ponúka na predaj pozemok s mobilným domom v krásnom prostredí pri lese, pon

Publikované: 22.06.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Gabčíkovo

68,000 € 1581 €/m²

Obchodný priestor o výmere 29,3 m2 v Gabčíkove

Reality Gabčíkovo

Obchodné priestory | Bratislavská | 29.3 m²

Ponúkam na prenájom zabehnutý obchodný priestor v Gabčíkove v bezprostrednom centre mesta. Prie

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Priestory na prenájom Gabčíkovo

550 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

4 izbový, pôsobivý rodinný dom na predaj v Gabčíkove

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | Turbínova | 252 m²

Ak hľadáte pre svoju rodinu priestranné a výnimočné bývanie, naša ponuka je určená práve vám.

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

264,990 € 1052 €/m²

3 izbová murovaná chata na trvalé bývanie, v stave štandard na 3,8 árovom pozemku v rekreačnej časti Gabčíkova pri ramenách Dunaja

Reality Gabčíkovo

Chalupa, rekreačný domček | 57 m²

TUreality ponúkajú celoročne obývateľnú 3 izbovú murovanú rekreačnú chatu s úžitkovou plochou 5

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Gabčíkovo

155,000 € 2719 €/m²

Rekreačný dom na 5,3 árovom pozemku v prírodnej časti Gabčíkova

Reality Gabčíkovo

Chalupa, rekreačný domček | 65 m²

TUreality ponúka 3 izbový murovaný rekreačný dom na 530 m2 rovinatom pozemku v krásnej lužnej p

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Gabčíkovo

199,000 € 3062 €/m²

Reality Gabčíkovo

Rekreačný pozemok | Starý prístav Gabčíkovo | 1,516 m²

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

55,000 € 36 €/m²

člen NARKS

☎️ 0918197701- Na predaj stavebný pozemok na stavbu RD v Gabčíkove / 95 000,- EUR

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | 751 m²

Na predaj stavebný pozemok v Gabčíkove Ak hľadáte kľudnú a tichú lokalitu, zeleň, ovocné str

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

95,000 € 126 €/m²

📞 0907 240 233 - ZNÍŽENÁ CENA! Rekreačný pozemok pri Dunaji

Reality Gabčíkovo

Rekreačný pozemok | 246 m²

Realitná kancelária A-W Real Vám ponúka na predaj rekreačný pozemok pri Dunaji - Gabčíkovo Pre

Publikované: 13.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

29,900 € 122 €/m²

Rodinný dom na predaj v Gabčíkove

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkáme Vám rodinný dom na predaj – ideálny na relaxáciu v prírode! Hľadáte miesto, kde môžet

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

179,000 € 1817 €/m²

Na predaj stavebný pozemok so starším rodinným domom v Gabčíkove, tichá lokalita

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom v pôvodnom stave, nachádzajúci sa v tichej časti mesta

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

139,500 € 1350 €/m²

Pozemok na výstavbu rodinného domu v Gabčíkove.

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Ponúkáme Vám na predaj pozemok na rodinný dom v gabčíkove. Pozemky sa nachádzajú na kľudnej ul

Publikované: 19.08.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

105 €/m2

DIRECTREAL|V spojení s prírodou

Reality Gabčíkovo

Chalupa, rekreačný domček | ... | 180 m²

Directreal Live - Ponúkam na predaj celoročne obývateľnú 5 izbovú chatu v Gabčíkove v časti Pr

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Gabčíkovo

245,000 € 1361 €/m²

DIRECTREAL|Novučičký 1-izbový byt na prenájom

Reality Gabčíkovo

1 izbový byt | ... | 50 m²

Directreal Live - Pozor, mladí hľadači bývania! Máme pre Vás skvelú ponuku - pekný 1-izbáčik

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Gabčíkovo

400 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Veľkorysý priestor na výstavbu Vášho sna

Reality Gabčíkovo

Rekreačný pozemok | Prístav | 11,442 m²

Directreal Live - Ak hľadáte pozemok v Gabčíkove pre svoje plány za účelom stavby rekreačných

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

45 €/m2 45 €/m2

DIRECTREAL|Nie len na rekreáciu

Reality Gabčíkovo

Rekreačný pozemok | ... | 897 m²

Directreal Live - Ak hľadáte pozemok pre svoju rodinu za účelom stavby rekreačného domu alebo

Publikované: 10.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

79,999 € 89 €/m²

DIRECTREAL|POZOR VÝRAZNÁ ZĽAVA iba na obmedzenú dobu :) Objekt v ktorom môžete podnikať a zároveň aj bývať.

Reality Gabčíkovo

Polyfunkčný objekt | Bratislavská | 390 m²

Directreal Live - Ponúkam na predaj polyfunkčný dom v obci Gabčíkovo. Táto nehnuteľnosť ponúka

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Gabčíkovo

225,000 € 577 €/m²

DIRECTREAL|Rozľahlá vila na obrovskom pozemku

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | ... | 477 m²

Directreal Live - Iný musia do lesa aby zažili túto rozprávkovú krajinku, Vy ho máte doma na v

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

Cena dohodou

DIRECTREAL|Pneuservis s príslušenstvom

Reality Gabčíkovo

Objekt pre obchod | ... | 332 m²

Directreal Live - Ponúkam na predaj zabehnutý Pneuservis v obci Gabčíkovo. Táto nehnuteľnosť p

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Gabčíkovo

Cena dohodou

DIRECTREAL|Malebná chata v nádhernom prostredí

Reality Gabčíkovo

Chalupa, rekreačný domček | Prístav | 36 m²

Directreal Live - Ponúkam na predaj celoročne obývateľnú 3 izbovú chatu v Gabčíkove v časti Pr

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Gabčíkovo

125,000 € 3472 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30320)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23085)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie