Bez maklérov predám Slnećný pozemok v lokalite Gabčíkovo ID 105639

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | 751 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

93,875 € 125 €/m²

Na predaj dvojgeneračný rodinný dom s bazénom v Gabčíkove

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | - | 250 m²

Beplan reality ponúka na predaj výnimočný dvojgeneračný rodinný dom v malebnej obci Gabčíkovo.

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

310,000 € 1240 €/m²

Predaj pozemku 3 285 m2 Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 3,285 m²

Predaj pozemku 3 285 m2 Gabčíkovo Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj slne

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

183,960 € 56 €/m²

Predaj pozemku 1019 m2 Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 1,019 m²

Predaj pozemku 1019 m2 Gabčíkovo Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj slneč

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

57,064 € 56 €/m²

PREDAJ: RODINNÝ DOM, 4IZBOVÝ, GABČÍKOVO, ULICA JABLOŇOVÁ

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | Nevyplnená | 140 m²

Štýlový rodinný dom v Gabčíkove | všetky siete | znalecký posudok ZDARMA | 185 000 € Predsta

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

185,000 € 1321 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj: NOVÉ BYTY- DUNAJ PARK, GABČÍKOVO, so záhradkou, okres Dunajská Streda

Reality Gabčíkovo

3 izbový byt | Nevyplnená | 77 m²

*** MODERNÉ BÝVANIE V GABČÍKOVE – DUNAJ PARK *** *****************************************

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Gabčíkovo

139,000 € 1805 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom pozemku Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 3,285 m²

Prenájom pozemku Gabčíkovo. Ponúkame Vám na prenájom rovinatý pozemok v blízkosti vodného diel

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na prenájom Gabčíkovo

0.6 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Predaj pozemku 1 768 m2 Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 1,768 m²

Predaj pozemku 1 768 m2 Gabčíkovo Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj slne

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

99,008 € 56 €/m²

Predaj pozemku 498 m2 Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 498 m²

Predaj pozemku 498 m2 Gabčíkovo Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj slnečn

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

27,888 € 56 €/m²

Na predaj stavebný pozemok , mesto Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Záhrada | Nevyplnená | 597 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj rovinatý, slnečný, stavebný pozemok v k

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

82,000 € 137 €/m²

PREDAJ: 3IZBOVÝ RODINNÝ DOM, GABČÍKOVO

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | Nevyplnená | 100 m²

DOM VYPRÁZDENÝ - PRIPRAVENÝ PRE NOVÉHO MAJITEĽA. Realitná kancelária RE/MAX Attractie ponú

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Polyfunkčný objekt / bytový dom na predaj - Dunajská ulica, Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Polyfunkčný objekt | Dunajská | 551 m²

Ponúkame na predaj investičný objekt v meste Gabčíkovo, situovaný priamo na Dunajskej ulici, v

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Objekty na predaj Gabčíkovo

280,000 € 508 €/m²

Multifunkčný priemyselný areál na predaj - Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Skladový objekt | Medveďovská | 1,350 m²

Ponúkame na predaj multifunkčný priemyselný areál s veľkým potenciálom v meste Gabčíkovo, situo

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Objekty na predaj Gabčíkovo

399,900 € 296 €/m²

Multifunkčný priemyselný areál na predaj - Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Výrobný objekt | Medveďovská | 1,350 m²

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Objekty na predaj Gabčíkovo

399,900 € 296 €/m²

Reality Gabčíkovo

Iný objekt na bývanie | Dunajská | 551 m²

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

280,000 € 508 €/m²

Pozemok s jednopodlažnou budovou na predaj - Dunajská ulica, Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Objekt pre obchod | Dunajská | 170 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok priamo v centre Gabčíkova na Dunajskej ulici s celkovou v

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Objekty na predaj Gabčíkovo

99,900 € 588 €/m²

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | Dunajská | 1,418 m²

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

99,900 € 70 €/m²

Exkluzívny rekreačný pozemok priamo pri vode – Gabčíkovo, prístav

Reality Gabčíkovo

Rekreačný pozemok | Prístav | 500 m²

Predstavte si vlastné mólo na pokojnom ramene Dunaja, kde ráno začínate kávou pri ramene rieky

Publikované: 21.09.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

50,000 € 100 €/m²

Luxusná chata pri vode so stavebným povolením

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | 80 m²

Ponúkame rekreačnú chatu (tehlová stavba) na objednávku priamo od developera. Na tieto nehnuteľ

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 10.07.2025
Domy na predaj Gabčíkovo

Cena dohodou

PLUS REALITY | Trojizbový rodinný dvojdom v Gabčíkove na predaj!

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | 120 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný trojizbový rodinný dvojdom, ktorý

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

165,000 € 1375 €/m²

PLUS REALITY | Rozľahlý stavebný pozemok v pokojnej lokalite v meste Gabčíkovo na predaj !

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | 1,387 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj rozsiahly pozemok v meste Gabčíkovo, ktor

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

145,000 € 105 €/m²

PLUS REALITY | Rekreačný pozemok v Gabčíkove na predaj!

Reality Gabčíkovo

Rekreačný pozemok | 500 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj rovinatý pozemok s výmerou 500 m² v Gabčí

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 28.11.2025
Pozemky na predaj Gabčíkovo

41,500 € 83 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom v pokojnej lokalite – ideálny na bývanie aj na investíciu v meste Gabčíkovo na predaj!

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | 230 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom v meste Gabčíkov

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

220,000 € 957 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný šesťizbový rodinný dom s veľkým pozemkom v meste Gabčíkovo na predaj!

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | 158 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný šesťizbový rodinný dom s podp

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

179,900 € 1139 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30320)
Rodinné domy na predaj (23085)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie