3 izbový byt | Nám. priateľstva | 82 m²
Ing. Ildikó Marczellová RESPECT REAL ponúka na predaj mimoriadne priestranný, svetlý a veľmi pr
137,900 € 1682 €/m²
3 izbový byt | 97 m²
Reality KOMPLEX s.r.o. ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 97 m², ktorý s
Cena dohodou
3 izbový byt | Smetanov Háj | 72 m²
DIAMOND HOME s.r.o. - Marian Petrovič maklér ponúka Vám na predaj 3 izbový byt vo vyhladávanej
155,000 € 2153 €/m²
3 izbový byt | Panonský Háj | 86 m²
DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám novovstavané byty na Pannónskom háje vo vyhľadávanej časti Dunaj
187,600 € 2304 €/m²
3 izbový byt | Panonský Háj | 0 m²
187,600 €
3 izbový byt | 81 m²
DIAMOND HOME s.r.o. Vám ponúka na predaj krásny rekonštruovaný 3 -izbový veľkometrážny byt v D
1 € 0 €/m²
3 izbový byt | Veľkoblahovská | 80 m²
Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj 3 izbový byt v Dunajskej Strede, v tehlovom oby
153,000 € 1913 €/m²
3 izbový byt | Záhradnícka | 68 m²
Ponúkame na predaj krásny, udržiavaný, praktický 3 izbový byt nachádzajúci sa na 4/5 poschodí s
164,000 € 2412 €/m²
3 izbový byt | - | 80 m²
Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj 3 izbový byt v Dunajskej Strede, v obytnom dome
123,000 € 1538 €/m²
3 izbový byt | Nová Ves | 79 m²
Z poverenia majiteľa Vám exkluzívne ponúkam na predaj priestranný 3-izbový byt s vlastným parko
156,990 € 1987 €/m²
3 izbový byt | Ružový háj | 66 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom
129,990 € 1970 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 79 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt
199,700 € 2528 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 66 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj moderne riešený 3-izbový
143,000 € 2167 €/m²
3 izbový byt | Námestie priateľstva | 78 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj pekný 3-izbový byt s bal
Cena dohodou
3 izbový byt | Malé Blahovo | 88 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt so záhradkou v
205,000 € 2330 €/m²
3 izbový byt | Vydrany | 60 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený 3-iz
124,000 € 2067 €/m²
3 izbový byt | Gabčíkovo | 72.98 m²
!! EXKLUZÍVNA PONUKA !! PREDPREDAJ BYTOV V PROJEKTE “V RESIDENCE” V SRDCI PRÍRODY – ČIERNY LES,
112,824 € 1546 €/m²
3 izbový byt | Júliusa Lőrincza | 62.83 m²
3-izbové byty v KISERDŐ REZIDENCIA – Komfortné bývanie pre rodiny aj náročných klientov Realitn
159,900 € 2545 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 78 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj krásny 3-izbový byt s balkónom a zá
187,200 € 2400 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 79 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj úplne nový, veľkometrážny 3-izbový
187,600 € 2375 €/m²
3 izbový byt | Gabčíkovo | 72.98 m²
112,824 € 1546 €/m²
3 izbový byt | Bohatinská | 80 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj nízkoenergetický 3-izbov
Cena dohodou
3 izbový byt | Boriny | 64 m²
EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj 3-izbový byt v blízkosti centra mesta Dunajská Streda - Ružov
126,000 € 1969 €/m²
3 izbový byt | Dunajská Streda | 74 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj priestranný trojizbový byt na druhom poschodí tehlovej bytovky be
149,900 € 2026 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.