REZERVOVANÉ Priestranný byt v TOP lokalite Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Veľkoblahovská cesta | 74.77 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám predstavuje na predaj priestranný 3-izbový byt, ktorý ponúka ideá

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

144,900 € 1938 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

0911 234 656 Predaj priestranný 3 izbový byt v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 78 m²

Ponúkame na predaj veľmi príjemný a svetlý 3- izbový byt v obľúbenej časti Dunajskej Stredy - N

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

142,990 € 1833 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

A-W REAL / ČIASTOČNE PREROBENÝ 3-IZBOVÝ BYT S KLIMATIZÁCIOU NA PREDAJ

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Námestie SNP | 66 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne prerobený 3-izbový byt v Dunajskej Strede, Námestie SNP. Byt d

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

130,000 € 1970 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVOSTAVBA "PANNÓNSKY HÁJ": modernél 3 izbové byty na predajl!!! Cena bytov od 2.500€/m2

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nová Ves | 83.8 m²

A-W Real Vám ponúka na predaj moderné 3izbové byty v bytovom dome s výťahom vo východnej lokali

Publikované: 17.09.2020 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

1 € 0 €/m²

NOVOSTAVBA! 3- izbový byt so záhradkou

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 79 m²

Realitná kancelária A-W Real Vám ponúka na predaj 3- izbový nízkoenergetický byt so záhradkou v

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

197,600 € 2367 €/m²

NOVOSTAVBA! Krásny, moderný a priestranný 3-izbový byt s veľkou logiou na predaj v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Neuvedené | 79 m²

Realitná kancelária A-W Real Vám ponúka na predaj krásny a priastranný 3-izbový byt v Dunajskej

Publikované: 31.12.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

☎️0917656551📞Výnimočný, veľkometrážny 3-Izbový byt na predaj v polyfunkčnom dome DUNA PALÁC v Dunajskej Strede na Galantskej ceste

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Galantská cesta | 112.7 m²

A-W Real Vám ponúka na predaj výnimočný veľkometrážny 3-izbový byt s klimatizáciou v polyfunkčn

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

240,000 € 2130 €/m²

☎️ 0918197701 Na predaj elegantný 3 izbový byt priamo v centre Dunajskej Stredy v budove DUNA PALÁC 115 000,-€ / Preferujeme hotovosť

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 69 m²

AW REAL ponúka na predaj elegantný, priestranný 3-izbový byt s klimatizáciou priamo v centre Du

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

115,000 € 1667 €/m²

☎️ 0918/197 701 Na predaj 3 izbový byt s vlastným plynovým kúrením a s vlastným parkovaním na ulici Záhradníckej v Dunajskej Strede / Preferujeme hotovosť

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 85.7 m²

Na predaj 3-izbový byt s výbornou dispozíciou a parkovaním/ Preferujeme hotovosť Ponúkame

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

155,000 € 1809 €/m²

☎️ 0918/197 701 PREDAJ A PRENÁJOM NEHNUTEĽNOSTI V OKRESE DUNAJSKÁ STREDA

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 60 m²

PREDAJ A PRENÁJOM NEHNUTEĽNOSTI V OKRESE DUNAJSKÁ STREDA Komplexná realitná činnosť

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

1 € 0 €/m²

☎️0918197701 NA PREDAJ MODERNÝ 3-IZBOVÝ BYT S TERASOU V CENTRE DUNAJSKEJ STREDY – POLYFUNKČNÝ OBJEKT ROTUNDA

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 93 m²

NA PREDAJ MODERNÝ 3-IZBOVÝ BYT S TERASOU V CENTRE DUNAJSKEJ STREDY – POLYFUNKČNÝ OBJEKT ROTUNDA

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

185,000 € 1989 €/m²

NOVOSTAVBA!Nízkoenergetický 3- izbový byt so záhradkou

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 79 m²

Realitná kancelária A-W Real Vám ponúka na predaj nízkoenergetické 3- izbové byty so záhradkou

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

186,900 € 2228 €/m²

Úžasné 2 a 3 - izbové byty v obytnom parku KISERDŐ LAKÓPARK

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | neuvedené | 48 m²

Realitná kancelária A-W Real Vám ponúka na predaj 2 a 3 - izbové byty v novom obytnom parku v D

Publikované: 24.01.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

172,200 € 2004 €/m²

📞0903 509 294 !!! NOVÁ CENA !!!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 67 m²

Spoločnosť A-W REAL v Dunajskej Strede Vám ponúka horúcu novinku, 3izbový, plne zrekonštruovaný

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

139,900 € 2088 €/m²

PREDANÝ 0918197701- Výrazná zľava NA PREDAJ kompletne zariadený 3 izbový byt s výťahom po rekonštrukcii na Nám. SNP v Dunajskej Strede 135 000,-€

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 72 m²

A-W REAL exkluzívne ponúka NA PREDAJ z poverenia majiteľa 3 izbový byt v Dunajskej Strede

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

135,000 € 1875 €/m²

☎️0918197701 Na predaj kompletne zariadený 3 izbový byt s klimatizáciou aj s balkónom v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 81 m²

Realitná kancelária AW REAL predstavuje ponuku bývania ideálneho pre rodiny aj náročných jedno

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

140,000 € 1728 €/m²

☎️ 0918/197 701 Predám priestranný 3 izbový byt s veľkou terasou a možnosťou kúpy garáže v Dunajskej Strede alebo majiteľ je otvorený aj výmene za iný dom v okruhu 15 km od DS

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 73 m²

Hľadáte dokonalé miesto pre svoju rodinu? Ponúkame vám jedinečnú príležitosť vlastniť nádherný

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

205,000 € 2808 €/m²

Nové 3- izbové byty v obytnom parku KISERDŐ LAKÓPARK

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 62.83 m²

NOVÉ 3- IZBOVÉ BYTY V OBYTNOM PARKU KISERDŐ LAKÓPARK - DUNAJSKÁ STREDA Moderné bývanie v prír

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

172,200 € 2741 €/m²

DIRECTREAL|ETAPA D UŽ V PREDAJI, NOVÉ BYTY VEDĽA TERMÁLNEHO KÚPALISKA V DUNAJSKEJ STREDE - BYTOVÝ DOM "D" - 3 IZBOVÝ BYT 88,35 m2 + LOGGIA 16,42 m2

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Pri termálnom kúpalisku | 104.77 m²

Directreal Comfort - ETAPA "D" UŽ V PREDAJI!!! - TYP "2" Tento byt, ako aj prostredie splní v

Publikované: 25.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

205,990 € 1766 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|ETAPA D UŽ V PREDAJI, NOVÉ BYTY VEDĽA TERMÁLNEHO KÚPALISKA V DUNAJSKEJ STREDE - BYTOVÝ DOM "D" - 3 IZBOVÝ BYT 62 m2 + LOGGIA 19,58 m2

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Pri termálnom kúpalisku | 81.58 m²

Directreal Comfort - ETAPA "D" UŽ V PREDAJI!!! - TYP "6" Tento byt, ako aj prostredie splní v

Publikované: 25.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

175,990 € 1900 €/m²

DIRECTREAL|ETAPA D UŽ V PREDAJI, NOVÉ BYTY VEDĽA TERMÁLNEHO KÚPALISKA V DUNAJSKEJ STREDE - BYTOVÝ DOM "D" - 3 IZBOVÝ BYT 71,39 m2 + 2x LOGGIA 10,34 m2

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Pri termálnom kúpalisku | 81.73 m²

Directreal Comfort - ETAPA "D" UŽ V PREDAJI!!! - TYP "5" Tento byt, ako aj prostredie splní v

Publikované: 25.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

189,990 € 2068 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | IDEAL Homes | 3 izbový byt, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 81.58 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka príležitosť na kúpu 3 izbového bytu v projekte IDEAL Homes v meste Dunaj

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

175,990 € 1826 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | IDEAL Homes | 1, 2, 3 izbový byt, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 81.58 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka príležitosť na kúpu 1, 2, a 3 izbových bytov v projekte IDEAL Homes v me

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

119,900 € 1470 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ | BOSEN | Priestranný 3 izbový byt na predaj, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 64 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbovvý byt v meste Dunajská Streda BYT: Má roz

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

119,000 € 1797 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8511)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23081)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie