Ponúkame Vám na predaj nádherný 3 izbový byt v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 66 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt s balkónom vo výbornej lokalite v

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

140,000 € 2121 €/m²

Na predaj posledné veľkometrážne 3 izbové novostavby v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nová Ves | 83.8 m²

Ponúkame Vám na predaj skolaudovaný a dokončený 3 izbový byt v meste Dunajská Streda (v časti v

Publikované: 02.08.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

186,900 € 2230 €/m²

NOVOSTAVBA 3 izbový byt so záhradkou na predaj v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Ulica svätého Ladislava | 79 m²

Ponúkam Vám na predaj 3- izbový nízkoenergetický byt so záhradkou v novej časti mesta Dunajská

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

186,900 € 2366 €/m²

Krásny kompletne zrekonštruovaný tehlový 3 izbový byt s vlastným kúrením v Dunajskej Strede na 2.poschodí v novostavbe

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nová Ves | 78 m²

Ponúkam Vám na predaj krásny svetlý 3 izbový byt s balkónom v Dunajskej Strede , Nová Ves. Plo

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

167,000 € 2141 €/m²

Predám 3 izbový byt v D. Strede-sídl.Západ

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Dunajská | 76 m²

Ponúkam na predaj 3 izbový byt v Dunajskej Strede vo vyhľadávanej lokalite mesta - na sídl.Zápa

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

129,900 € 1709 €/m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Ružový Háj | 64 m²

Ponúkame na predaj TEHLOVÝ 3 izbový byt v blízkosti centra mesta Dunajská Streda, Ružový háj (

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

145,000 € 2266 €/m²

Ponúkame Vám na predaj veľkometrážny 3 izbový byt

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nová Ves | 77 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný veľkometražný 3 izbový byt v Dunajskej Strede (tichá, obľúbená lok

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

140,000 € 1818 €/m²

PLUS REALITY | Moderný trojizbový byt po kompletnej rekonštrukcii s klimatizáciou v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 63.18 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj slnečný trojizbový byt o celkovej výmere

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

155,000 € 2453 €/m²

Dražba bytu v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nezadaná | 63 m²

Pripravujeme dražbu 3-izbového bytu o výmere 63,78 m2 na ul. Júliusa Lőrincza v Dunajskej Stred

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

Cena na vyžiadanie

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ zrekonštruovaný 3 izbový byt v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Mlynská | 66 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo výbornej

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

145,000 € 2197 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka na PREDAJ zariadený veľkometrážny 3-izbový byt v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 77.5 m²

🏡 Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka na PREDAJ veľkometrážný 3-izbový byt v Dunajskej Strede. Preds

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

140,000 € 1806 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka NA PREDAJ krásny 3-izbový byt s loggiou v príjemnej lokalite v DS

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Námestie Priatelstva | 76 m²

Ponúkame NA PREDAJ Námestí Priateľstva v Dunajskej Strede priestranný a svetlý 3-izbový byt.

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

137,900 € 1814 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka ŠTÝLOVÝ 3-IZBOVÝ BYT NA PREDAJ V DUNAJSKEJ STREDE – MLYNSKÁ ULICA

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Mlynská | 70 m²

✨ ŠTÝLOVÝ 3-IZBOVÝ BYT NA PREDAJ – DUNAJSKÁ STREDA, MLYNSKÁ ULICA ✨ Reality KOMPLEX s.r.o. vám

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

150,000 € 2143 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na predaj 2-izbové a 3-izbové byty v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 80 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na predaj 2-izbové a 3-izbové byty v Dunajskej Strede Na pre

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

164,000 € 2050 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o., Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt s balkónom a vlastnou záhradou v štvorbytovke v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 78 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt s balkónom a vlastnou záhradou

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

33Reality | Na predaj priestranný a slnečný 3-izbový byt s balkónom v Dunajskej Strede!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 81.67 m²

Realitná kancelária 33Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj veľký, zrekonštruovaný 3- izbový

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

149,000 € 1824 €/m²

33Reality | Na predaj posledné dva 3.izbové byty- Panonský háj

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 83.8 m²

Realitná kancelária 33 Vám ponúka na predaj 3-izbové byty v novostavbe na kľúč na sídlisku Nová

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

187,600 € 2239 €/m²

Horúca novinka - 3izbový byt v Dunajskej Strede 📞 0903 509 294

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 72 m²

✨ HORÚCA NOVINKA V DUNAJSKEJ STREDE ✨ Spoločnosť A-W REAL Vám exkluzívne ponúka štýlový 3-izbo

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

163,000 € 2264 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie